Oświadczenie MIIWŚ w sprawie gospodarki drzewostanem na Westerplatte » Oświadczenie Zastępcy dyrektora Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku ds. organizacyjnych p. Waldemara... W tygodniku „Sieci”: Co jest na Nowaka? » W najnowszemu wydaniu „Sieci” wszystko o Sławomirze Nowaku. Opozycja ogłasza go więźniem politycznym... Jerzy Barzowski: Odczytał oświadczenie klubowe i trafił na policję » Z Jerzym Barzowskim, przewodniczącym Klubu radnych PiS w Sejmiku Województwa Pomorskiego rozmawia Ar... Sędziowie oświadczają - partie, kluby, Iustitia... » Zgodnie z art. 88 ustawy o ustroju sądów powszechnych gdańscy sędziowie składali oświadczenia o swoi... Fundacja Ordo Iuris przeciwko kłamstwom, pomówieniom i hejtowi fundacj... » Na razie pozew Fundacja Ordo Iuris złożyła w imieniu Wspólnoty Żołnierzy Chrystusa, ale chce pomagać... Narodowy Spis powszechny Ludności i Mieszkań » Narodowy Spis powszechny Ludności i Mieszkań w 2021 roku jest przeprowadzany od 1 kwietnia 2021 roku... Gdański Konkurs Literacki im. Bolesława Faca » Miasto Gdańsk oraz Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna im. Josepha Conrada-Korzeniowskiego w G... (PO)lowanie na prezesa - tankowanie na (PO)morzu » W tzw. sprawie Daniela Obajtka pod szyldem „dziennikarskiego śledztwa” przez wiele tygodni epatowano... Zgłoś się do V Pomorskiej Uczniowskiej Konferencji Naukowej » V Pomorska Uczniowska Konferencja Naukowa odbędzie się pod hasłem "Niewidzialny świat wirusów i bakt... W tygodniku „Sieci”: Pandemia zmieniła nasz świat na zawsze » Na łamach najnowszego numeru tygodnika „Sieci” wywiad z ministrem zdrowia Adamem Niedzielskim, który...
Reklama
Sędziowie oświadczają - partie, kluby, Iustitia...
czwartek, 15 kwietnia 2021 17:55
Sędziowie oświadczają - partie, kluby, Iustitia...
Zgodnie z art. 88 ustawy o ustroju sądów powszechnych gdańscy
Zdunek Wybrzeże wygrało obie rundy DMPJ na gdańskim torze
środa, 21 kwietnia 2021 20:30
Zdunek Wybrzeże wygrało obie rundy DMPJ na gdańskim torze
Młodzieżowcy Zdunek Wybrzeże wykorzystali atut własnego toru i
Ligowe podium oddal się od Lechii
wtorek, 20 kwietnia 2021 21:04
Ligowe podium oddal się od Lechii
Coraz dalej od ligowego podium znajduje się Lechia. Podopieczni

Galeria Sztuki Gdańskiej

Monika Wilkońska - Monikony
poniedziałek, 12 kwietnia 2021 14:35
Monika Wilkońska - Monikony
Założenie pewnej niezgrabności w kontrapunkcie z harmonijnym

Foto "Kwiatki"

Zimowe oblicza Trójmiasta
sobota, 13 lutego 2021 11:08
Zimowe oblicza Trójmiasta
Zimowe oblicze Trójmiasta w obiektywie Roberta

Sport w szkole

Finały zawodów lekkoatletycznych
poniedziałek, 30 kwietnia 2018 17:19
Finały zawodów lekkoatletycznych
Gdański Zespół Schronisk i Sportu Szkolnego zaprasza do udziału w
Jeśli lubisz film „Buena Vista Social Club” nie możesz przegapić show na Ołowiance
sobota, 29 lutego 2020 12:50
Jeśli lubisz film „Buena Vista Social Club” nie możesz przegapić show na Ołowiance
Porywające kubańskie show zagości w niedzielę 1 marca br. w
Najlepsi rumscy sportowcy, trenerzy i sponsorzy sportu
poniedziałek, 17 lutego 2020 09:52
Najlepsi rumscy sportowcy, trenerzy i sponsorzy sportu
Za nami XI Rumska Gala Sportu i dwudziesty szósty konkurs „Na
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
poniedziałek, 10 kwietnia 2017 18:04
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
Fundacja „Mater Dei”, ta sama dzięki której w dużej mierze

Trenerski dwugłos po meczu w Łodzi

Prezentujemy wypowiedzi szkoleniowców Lechii Bogusława Kaczmarka i Widzewa Radosława Mroczkowskiego.

Bogusław Kaczmarek (Lechia Gdańsk): - Mamy 34 punkty i z tego się cieszymy. Całą wiosnę szło nam jak po grudzie, graliśmy lepsze mecze niż dzisiaj, ale nie wygrywaliśmy. Stwarzaliśmy wprawdzie sytuacje, ale popełnialiśmy też bardzo dużo błędów w obronie. Wierzyłem jednak, że to się kiedyś odwróci. I tak się stało. Tym razem sportowe szczęście było po naszej stronie i potwierdziła się piłkarska zasada, że suma tego szczęścia równa się zero. Cieszę się, że drużyna po rzucie karnym potrafiła się odrodzić. Goniąc wynik musieliśmy jednak zmienić akcenty i zagrać ofensywniej. Stąd zmiany Dudy i Machaja, którzy weszli i strzelili dwa gole. Duda to taki zawodnik, który potrafi się znaleźć w sytuacjach bramkowych. Żałuję tylko, że w Lechii nikt nie dał mu szansy trzy lata temu, kiedy w rozgrywkach juniorów strzelał po 30 goli. Mając pod ręką takiego zawodnika kupowano innych.

Radosław Mroczkowski (Widzew): - To było bardzo ważne spotkanie, które przegraliśmy. To zły dla nas moment. A od początku meczu wydawało się, że wszystko dobrze się układa. Chyba zabrakło odpowiedzialności i  koncentracji. Zdarza się kolejny błąd, który nie może się zdarzyć i scenariusz poszedł w inną stroną. Szkoda, że tak się stało, bo miałem nadzieję, że nie przegramy i zdobędziemy punktu. Im mecz dłużej trwał, tym błędów było więcej. Nie mogę tego zaakceptować, bo to duża nieodpowiedzialność. Mówi się o tym, analizuje, pokazuje. Ale trzeba to jeszcze zrealizować.

PADO/widzewiak.pl


Inne artykuły związane z:
Related news items:
Newer news items:
Older news items:
 

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież