Oświadczenie MIIWŚ w sprawie gospodarki drzewostanem na Westerplatte » Oświadczenie Zastępcy dyrektora Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku ds. organizacyjnych p. Waldemara... W tygodniku „Sieci”: Co jest na Nowaka? » W najnowszemu wydaniu „Sieci” wszystko o Sławomirze Nowaku. Opozycja ogłasza go więźniem politycznym... Jerzy Barzowski: Odczytał oświadczenie klubowe i trafił na policję » Z Jerzym Barzowskim, przewodniczącym Klubu radnych PiS w Sejmiku Województwa Pomorskiego rozmawia Ar... Sędziowie oświadczają - partie, kluby, Iustitia... » Zgodnie z art. 88 ustawy o ustroju sądów powszechnych gdańscy sędziowie składali oświadczenia o swoi... Fundacja Ordo Iuris przeciwko kłamstwom, pomówieniom i hejtowi fundacj... » Na razie pozew Fundacja Ordo Iuris złożyła w imieniu Wspólnoty Żołnierzy Chrystusa, ale chce pomagać... Narodowy Spis powszechny Ludności i Mieszkań » Narodowy Spis powszechny Ludności i Mieszkań w 2021 roku jest przeprowadzany od 1 kwietnia 2021 roku... Gdański Konkurs Literacki im. Bolesława Faca » Miasto Gdańsk oraz Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna im. Josepha Conrada-Korzeniowskiego w G... (PO)lowanie na prezesa - tankowanie na (PO)morzu » W tzw. sprawie Daniela Obajtka pod szyldem „dziennikarskiego śledztwa” przez wiele tygodni epatowano... Zgłoś się do V Pomorskiej Uczniowskiej Konferencji Naukowej » V Pomorska Uczniowska Konferencja Naukowa odbędzie się pod hasłem "Niewidzialny świat wirusów i bakt... W tygodniku „Sieci”: Pandemia zmieniła nasz świat na zawsze » Na łamach najnowszego numeru tygodnika „Sieci” wywiad z ministrem zdrowia Adamem Niedzielskim, który...
Reklama
Sędziowie oświadczają - partie, kluby, Iustitia...
czwartek, 15 kwietnia 2021 17:55
Sędziowie oświadczają - partie, kluby, Iustitia...
Zgodnie z art. 88 ustawy o ustroju sądów powszechnych gdańscy
Zdunek Wybrzeże wygrało obie rundy DMPJ na gdańskim torze
środa, 21 kwietnia 2021 20:30
Zdunek Wybrzeże wygrało obie rundy DMPJ na gdańskim torze
Młodzieżowcy Zdunek Wybrzeże wykorzystali atut własnego toru i
Ligowe podium oddal się od Lechii
wtorek, 20 kwietnia 2021 21:04
Ligowe podium oddal się od Lechii
Coraz dalej od ligowego podium znajduje się Lechia. Podopieczni

Galeria Sztuki Gdańskiej

Monika Wilkońska - Monikony
poniedziałek, 12 kwietnia 2021 14:35
Monika Wilkońska - Monikony
Założenie pewnej niezgrabności w kontrapunkcie z harmonijnym

Foto "Kwiatki"

Zimowe oblicza Trójmiasta
sobota, 13 lutego 2021 11:08
Zimowe oblicza Trójmiasta
Zimowe oblicze Trójmiasta w obiektywie Roberta

Sport w szkole

Finały zawodów lekkoatletycznych
poniedziałek, 30 kwietnia 2018 17:19
Finały zawodów lekkoatletycznych
Gdański Zespół Schronisk i Sportu Szkolnego zaprasza do udziału w
Jeśli lubisz film „Buena Vista Social Club” nie możesz przegapić show na Ołowiance
sobota, 29 lutego 2020 12:50
Jeśli lubisz film „Buena Vista Social Club” nie możesz przegapić show na Ołowiance
Porywające kubańskie show zagości w niedzielę 1 marca br. w
Najlepsi rumscy sportowcy, trenerzy i sponsorzy sportu
poniedziałek, 17 lutego 2020 09:52
Najlepsi rumscy sportowcy, trenerzy i sponsorzy sportu
Za nami XI Rumska Gala Sportu i dwudziesty szósty konkurs „Na
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
poniedziałek, 10 kwietnia 2017 18:04
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
Fundacja „Mater Dei”, ta sama dzięki której w dużej mierze

Sporo jakości i nieskuteczny Marco - oceny lechistów po derbach z Arką

Gdyby do jakości całej drużyny dostosował się Marco Paixao, sam mógłby zamknąć mecz jeszcze w pierwszej połowie. Niestety, niewykorzystane sytuacje pozwoliły Arce na wyrównanie i urwanie punktów liderowi ekstraklasy. U gdańszczan pojawiało się trochę dysproporcji w poczynianiach niektórych zawodników, jednak nie da się ukryć, że w ogólnym rozrachunku jakość, którą prezentowali, powinna zapewnić trzy punkty i misrza jesieni. Oceny w skali 0-5.


Vanja Milinković-Savić (3,5) - Nie miał zbyt wiele pracy. Wyłapał wszystkie dośrodkowania i obronił jeden groźny strzał da Silvy. Przy bramce bez szans.


Paweł Stolarski (2,5) - Z początku miał problemy i był chaotyczny. Z czasem jednak wyglądał coraz lepiej. Niestety, ocena w dół za akcję bramkową dla Arki. Nie trafił czysto w piłkę, przez co ta doszła do Błąda.


Rafał Janicki, Mario Maloca (4) - Bezbłędny duet stoperów. Po prostu.


Jakub Wawrzyniak (2,5) - To nie był jego mecz. Zbyt często jego stroną arkowcy przeprowadzali groźne akcje.


Simeon Sławczew (3) - Podobnie jak Stolarski miał nieco kłopotów na początku spotkania, ale później wyglądał już tylko lepiej.


Milos Krasić (4,5) - Dyrektor, profesor, generał. To on ciągnął cały zespół do przodu, świetnie rozprowadzał piłki i kontrolował tempo. Gdyby Marco Paixao był bardziej skoncentrowany, Serb kończyłby mecz z asystą.


Sławomir Peszko (4) - Zaliczył asystę przy bramce, ale też szalał na swojej stronie. Ewidentnie wrócił do formy. Szkoda tylko czwartej żółtej kartki, która eliminuje go z meczu z Pogonią.


Grzegorz Kuświk (3,5) - Dziś miał więcej zadań, które miały pozwolić kolegom na stwarzanie sytuacji bramkowych. Wykonał mnóstwo czarnej roboty. Miał też dwie swoje okazje, ale raz został w ostatniej chwili zablokowany i raz uderzył obok bramki.


Flavio Paixao (2) - Po wejściu smoka z Piastem dostał szansę od pierwszej minuty w derbach i kompletnie jej nie wykorzystał. Pewnie, miał dobre momenty, ale dużo więcej było tych złych. Największy minus jednak za nierozważne zachowanie i czerwoną kartkę, która eliminuje go z kolejnego meczu (lub dwóch).


Marco Paixao (2,5) - Bardzo dobrze zachował się przy bramce strzelonej na 1:0. Szkoda jednak, że później nie wykorzystał kilku kolejnych, bo sam mógł zostać bohaterem i udokumentować przewagę i dobrą grę całej drużyny.


Rezerwowi:

Lukas Haraslin, Michał Chrapek, Sebastian Mila - Grali zbyt krótko, żeby ich ocenić, ale chyba najlepiej z tej trójki wyglądał Chrapek. Grał mądrze i dobrze kontrolował tempo w środku pola. Haraslin dostał chyba zbyt mało czasu na to, aby zrobić różnicę. Mila również wyglądał na nieco zagubionego, chociaż bliski był pokonania Jałochy po kąśliwym dośrodkowaniu.


goch

Related news items:
Newer news items:
Older news items:
 

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież