W tygodniku „Sieci”: Co jest na Nowaka? » W najnowszemu wydaniu „Sieci” wszystko o Sławomirze Nowaku. Opozycja ogłasza go więźniem politycznym... Jerzy Barzowski: Odczytał oświadczenie klubowe i trafił na policję » Z Jerzym Barzowskim, przewodniczącym Klubu radnych PiS w Sejmiku Województwa Pomorskiego rozmawia Ar... Sędziowie oświadczają - partie, kluby, Iustitia... » Zgodnie z art. 88 ustawy o ustroju sądów powszechnych gdańscy sędziowie składali oświadczenia o swoi... Fundacja Ordo Iuris przeciwko kłamstwom, pomówieniom i hejtowi fundacj... » Na razie pozew Fundacja Ordo Iuris złożyła w imieniu Wspólnoty Żołnierzy Chrystusa, ale chce pomagać... Narodowy Spis powszechny Ludności i Mieszkań » Narodowy Spis powszechny Ludności i Mieszkań w 2021 roku jest przeprowadzany od 1 kwietnia 2021 roku... Gdański Konkurs Literacki im. Bolesława Faca » Miasto Gdańsk oraz Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna im. Josepha Conrada-Korzeniowskiego w G... (PO)lowanie na prezesa - tankowanie na (PO)morzu » W tzw. sprawie Daniela Obajtka pod szyldem „dziennikarskiego śledztwa” przez wiele tygodni epatowano... Zgłoś się do V Pomorskiej Uczniowskiej Konferencji Naukowej » V Pomorska Uczniowska Konferencja Naukowa odbędzie się pod hasłem "Niewidzialny świat wirusów i bakt... W tygodniku „Sieci”: Pandemia zmieniła nasz świat na zawsze » Na łamach najnowszego numeru tygodnika „Sieci” wywiad z ministrem zdrowia Adamem Niedzielskim, który... Postępy w budowie Muzeum Westerplatte i Wojny 1939 » Muzeum II Wojny Światowej realizuje misję upowszechniania wiedzy dotyczącej II wojny światowej, kons...
Reklama
Sędziowie oświadczają - partie, kluby, Iustitia...
czwartek, 15 kwietnia 2021 17:55
Sędziowie oświadczają - partie, kluby, Iustitia...
Zgodnie z art. 88 ustawy o ustroju sądów powszechnych gdańscy
Marcin Janusz żegna się z Gdańskiem
piątek, 16 kwietnia 2021 16:59
Marcin Janusz żegna się z Gdańskiem
Rozgrywający Marcin Janusz w przyszłym sezonie nie będzie
Ligowe podium oddal się od Lechii
wtorek, 20 kwietnia 2021 21:04
Ligowe podium oddal się od Lechii
Coraz dalej od ligowego podium znajduje się Lechia. Podopieczni

Galeria Sztuki Gdańskiej

Monika Wilkońska - Monikony
poniedziałek, 12 kwietnia 2021 14:35
Monika Wilkońska - Monikony
Założenie pewnej niezgrabności w kontrapunkcie z harmonijnym

Foto "Kwiatki"

Zimowe oblicza Trójmiasta
sobota, 13 lutego 2021 11:08
Zimowe oblicza Trójmiasta
Zimowe oblicze Trójmiasta w obiektywie Roberta

Sport w szkole

Finały zawodów lekkoatletycznych
poniedziałek, 30 kwietnia 2018 17:19
Finały zawodów lekkoatletycznych
Gdański Zespół Schronisk i Sportu Szkolnego zaprasza do udziału w
Jeśli lubisz film „Buena Vista Social Club” nie możesz przegapić show na Ołowiance
sobota, 29 lutego 2020 12:50
Jeśli lubisz film „Buena Vista Social Club” nie możesz przegapić show na Ołowiance
Porywające kubańskie show zagości w niedzielę 1 marca br. w
Najlepsi rumscy sportowcy, trenerzy i sponsorzy sportu
poniedziałek, 17 lutego 2020 09:52
Najlepsi rumscy sportowcy, trenerzy i sponsorzy sportu
Za nami XI Rumska Gala Sportu i dwudziesty szósty konkurs „Na
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
poniedziałek, 10 kwietnia 2017 18:04
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
Fundacja „Mater Dei”, ta sama dzięki której w dużej mierze

Słabe starty gdańszczan w IMP

altNie udało się gdańskim żużlowcom awansować do półfinałów IMP. Najbliżej byli Krzysztof Jabłoński i Kamil Brzozowski, którzy zajmowali dziewiąte lokaty w swoich turniejach ćwierćfinałowych.


W Pile, Opolu, Łodzi i Rzeszowie rozegrano ćwierćfinały IMP. W zawodach wystartowało 4 zawodników Renault Zdunek Wybrzeże: Krzysztof Jabłoński, Kamil Brzozowski, Oskar Fajfer i Dominik Kossakowski. Gdańszczanie wypadli słabo. Najbliżej awansu był Krzysztof Jabłoński, który miejsce w pierwszej ósemce turnieju w Opolu przegrał w biegu dodatkowym z Tomaszem Gapińskim. Również dziewiąty był Kamil Brzozowski, któremu w Pile zabrakło 1 punktu by znaleźć się w pierwszej ósemce. W tych samych zawodach Dominik Kossakowski dopiero w końcówce zawodów dopasował się do toru. W Łodzi startował Oskar Fajfer, który zdobył tylko dwa punkty.

Wyniki ćwierćfinału IMP w Opolu:
1. Patryk Dudek (Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra) - 14 (3,3,3,3,2)
2. Tomasz Jędrzejak (Betard Sparta Wrocław) - 14 (3,3,2,3,3)
3. Damian Baliński (ROW Rybnik) - 13 (3,2,3,2,3)
4. Rafał Okoniewski (MRGARDEN GKM Grudziądz) - 10 (3,1,2,3,1)
5. Mateusz Szczepaniak (Speedway Wanda Instal Kraków) - 10 (2,2,3,1,2)
6.  Kacper Gomólski (Get Well Toruń) - 9 (2,0,2,3,2)
7. Piotr Świderski (Unia Tarnów) - 9 (2,1,1,2,3)
8. Tomasz Gapiński (Stal Gorzów) - 7+3 (1,1,1,2,2)
9. Krzysztof Jabłoński (Renault Zdunek Wybrzeże Gdańsk) - 7+2 (1,0,3,2,1)
10. Adrian Gomólski (Holistic-Polska Rawicz) - 7+1 (1,2,2,1,1)
11. Paweł Miesiąc (Kolejarz Opole) - 6 (2,3,1,0,0)
12. Patryk Rolnicki (Unia Tarnów) - 6 (1,0,1,1,3)
13. Damian Dróżdż (Betard Sparta Wrocław) - 4 (0,3,0,w,1)
14. Hubert Łęgowik (Eko-Dir Włókniarz Częstochowa) - 2 (0,2,d,0,0)
15. Tomasz Rempała (Kolejarz Opole) - 1 (0,1,0,0,-)
16. Daniel Pytel (Speedway Wanda Instal Kraków) - 1 (0,0,0,1,0)
17. Adrian Gała (Betard Sparta Wrocław) - NS
18. Łukasz Sówka (TŻ Ostrovia Ostrów) - NS

Biegi z udziałem Krzysztofa Jabłońskiego:
II. Tomasz Jędrzejak, Mateusz Szczepaniak, Krzysztof Jabłoński, Damian Dróżdż
VI. Patryk Dudek, Damian Baliński, Rafał Okoniewski, Jabłoński
IX. Jabłoński, Adrian Gomólski, Paweł Miesiąc, Hubert Łęgowik (d)
XVI. Kacper Gomólski, Jabłoński, Patryk Rolnicki, Tomasz Rempała
XIX. Piotr Świderski, Tomasz Gapiński, Jabłoński, Daniel Pytel
XXI (o 8. miejsce) Gapiński, Jabłoński, A. Gomólski

Wyniki ćwierćfinału IMP w Pile:
1. Piotr Protasiewicz (Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra) - 13 (2,2,3,3,3)
2. Mirosław Jabłoński (KSM Krosno) - 13 (3,3,2,3,2)
3. Norbert Kościuch (Polonia Piła) - 12 (1,3,3,2,3)
4. Marcin Nowak (MRGARDEN GKM Grudziądz) - 12 (3,1,2,3,3)
5. Michał Szczepaniak (Polonia Piła) - 11 (3,2,3,2,1)
6. Krzysztof Buczkowski (MRGARDEN GKM Grudziądz) - 9 (1,3,3,u,2)
7. Bartosz Smektała (Fogo Unia Leszno) - 8 (1,1,1,2,3)
8. Grzegorz Walasek (Get Well Toruń) - 8 (2,2,2,1,1)
9. Kamil Brzozowski (Renault Zdunek Wybrzeże Gdańsk) - 7 (0,2,2,1,2)
10. Mateusz Borowicz (Eko-Dir Włókniarz Częstochowa) - 6 (3,3,-,-,-)
11. Dominik Kossakowski (Renault Zdunek Wybrzeże Gdańsk) - 5 (0,0,0,3,2)
12. Patryk Dolny (Polonia Piła) - 5 (2,w,0,2,1)
13. Rafał Karczmarz (Stal Gorzów) - 4 (2,1,1,0,0)
14. Kamil Pulczyński (Holistic-Polska Rawicz) - 3 (0,0,1,1,1)
15. Artur Czaja (Eko-Dir Włókniarz Częstochowa) - 3 (1,1,1,0,0)
16. Dawid Krzyżanowski (Get Well Toruń) - 1 (0,w,1,0,0)
17. Edward Mazur (Speedway Wanda Instal Kraków)  - 0 (0,0,-,-,-)

Biegi z udziałem zawodników Renault Zdunek Wybrzeża:
II. Marcin Nowak, Piotr Protasiewicz, Krzysztof Buczkowski, Kamil Brzozowski
III. Mirosław Jabłoński, Grzegorz Walasek, Bartosz Smektała, Dominik Kossakowski
V. Buczkowski, Michal Szczepaniak, Artur Czaja, Kossakowski
VI. Jabłoński, Brzozowski, Rafał Karczmarz, Kamil Pulczyński
IX. Szczepaniak, Brzozowski, Smektała, Dawid Krzyżanowski
XI. Norbert Kościuch, Nowak, Rafał Karczmarz, Kossakowski
XVI. Kossakowski, Patryk Dolny, Brzozowski, Krzyżanowski
XVIII. Protasiewicz, Kossakowski, Pulczyński
XIX. Kościuch, Brzozowski, Walasek, Czaja

Wyniki ćwierćfinału IMP w Łodzi:
1. Krystian Pieszczek (Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra) - 14 (3,3,2,3,3)
2. Maksym Drabik (Betard Sparta Wrocław) - 13 (3,2,2,3,3)
3. Robert Miśkowiak (Orzeł Łódź) - 10 (1,3,2,1,3)
4. Adrian Miedziński (Get Well Toruń) - 9 (1,3,3,2,t)
5. Grzegorz Zengota (Fogo Unia Leszno) - 9 (3,2,d,2,2)
6. Jakub Jamróg (Orzeł Łódź) - 8 (0,1,2,3,2)
7. Damian Adamczak (Orzeł Łódź) - 7 (1,3,3,d,w) + d + 3 +3
8. Zbigniew Suchecki (Speedway Wanda Instal Kraków) - 7 (3,1,1,0,2) + 2 + 2 + 2
9. Sebastian Ułamek (Eko-Dir Włókniarz Częstochowa) - 7 (2,1,1,3,w) + 3 +1
10. Patryk Malitowski (KSM Krosno) - 7 (2,2,1,1,1) + 3 + d
11. Marcin Jędrzejewski (Polonia Bydgoszcz) - 7 (2,0,3,1,1) + u + 1
12. Adrian Cyfer (Stal Gorzów) - 7 (2,1,0,1,3) + 2 + 0
13. Tomasz Chrzanowski (KSM Krosno) - 5 (1,0,3,0,1)
14. Paweł Przedpełski (Get Well Toruń) - 5 (0,0,1,2,2)
15. Oskar Ajtner-Gollob (Polonia Bydgoszcz) - 2 (0,0,0,2,0)
16. Oskar Fajfer (Renault Zdunek Wybrzeże Gdańsk) - 2 (0,2,d,0,t)
17. Kamil Nowacki (Stal Gorzów) - 1 (1)
18. Mike Trzensiok (MRGARDEN GKM Grudziądz) - 0 (d)

Biegi z udziałem Oskara Fajfera:
III. Zbigniew Suchecki, Patryk Malitowski, Tomasz Chrzanowski, Oskar Fajfer
VIII. Adrian  Miedziński, Fajfer, Jakub Jamróg, Oskar Ajtner-Gollob
X. Damian Adamczak, Maksym Drabik, Sebastian Ułamek, Fajfer (d)
XIII. Krystian Pieszczek, Grzegorz Zengota, Robert Miśkowiak, Fajfer
XIX. Adrian Cyfer, Paweł Przedpełski, Marcin Jędrzejewski, Mike Trzensiok (d), Fajfer (t)

Related news items:
Newer news items:
Older news items:
 

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież