"Fot. Kosycarz" pozostanie z Gdańskiem... » Na cmentarzu w Oliwie w gronie najbliższej rodziny pożegnano w miniony wtorek Macieja Kosycarza, fo... Koronawirus na Pomorzu: 153 chorych, 1 osoba zmarła » Liczba zarażonych Covid-19 w województwie pomorskim wciąż rośnie. Według danych na 9 kwietnia na Pom... Piotr Czauderna: Pandemia uczy pokory i leczy z grzechu pychy » Z prof. nauk med. Piotrem Czauderną, chirurgiem dziecięcym, b. prezesem Agencji Badań Medycznych, cz... Donald Tusk: "Autonomia dla Pomorza" » "Autonomia dla Pomorza" to tekst własny - i zgrabnie napisany - który wiosną 1990 roku, przed wybora... Tajemnica podróży marszałka Struka » Wyzdrowiał zakażony koronawirusem marszałek województwa pomorskiego Mieczysław Struk. Wrócił w środę... Oświadczenie Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku » Oświadczenie Muzeum II Wojny Światowej, będące odpowiedzią na informacje zawarte w tekście Estery Fl... Gdańsk płaci szczodrze - i żebrze o wsparcie dla uczniów?! » Władze Gdańska przekazały 190 000 zł na obsługę wolontariatu European Jamboree, które się... nie odb... 3. urodziny Muzeum II Wojny Światowej » 6 kwietnia 2020 r. Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku świętuje swoje 3. Urodziny.Z tej okazji Muzeu... W tygodniku „Sieci”: Zwycięzca śmierci, piekła i szatana » W najnowszym świątecznym wydaniu „Sieci”: Jeżeli Pan Bóg przemawia przez wydarzenia, to trudno o bar... Testy na koronawirusa dla pacjentów i personelu medycznego każdego szp... » Pacjenci i personel medyczny wszystkich szpitali będą mieli zagwarantowany dostęp do testów na obecn...
Reklama
Gdańsk płaci szczodrze - i żebrze o wsparcie dla uczniów?!
wtorek, 07 kwietnia 2020 11:12
Gdańsk płaci szczodrze - i żebrze o wsparcie dla uczniów?!
Władze Gdańska przekazały 190 000 zł na obsługę wolontariatu Eur ...
Przedwczesne zakończenie sezonu to dla Arki katastrofa
środa, 18 marca 2020 17:36
Przedwczesne zakończenie sezonu to dla Arki katastrofa
Nadal nie wiadomo, czy rozgrywki Ekstraklasy zostaną dokończone. Je ...
Arkadiusz Bruliński nowym rzecznikiem prasowym Lechii
wtorek, 07 kwietnia 2020 11:20
Arkadiusz Bruliński nowym rzecznikiem prasowym Lechii
Arkadiusz Bruliński, który ostatnio był szefem Biura PR i Nowych Me ...

Galeria Sztuki Gdańskiej

XIX wiek w sentymentalnym naturalizmie gdańskich malarzy
niedziela, 29 marca 2020 13:52
XIX wiek w sentymentalnym naturalizmie gdańskich malarzy
Malarska sztuka XIX wieku wstrząsnęła posadami Europy. Stare poglą ...

Foto "Kwiatki"

Foto
środa, 18 marca 2020 10:30
Foto
W marcu na chwilkę Pomorze odwiedziła zima... ...

W obiektywie Macieja Kostuna

Odkrywanie tajemnic spod ogona
środa, 26 lipca 2017 18:30
Odkrywanie tajemnic spod ogona
Solidarność męska powinna mnie powstrzymać od plotek na tematy int ...

Sport w szkole

Finały zawodów lekkoatletycznych
poniedziałek, 30 kwietnia 2018 17:19
Finały zawodów lekkoatletycznych
Gdański Zespół Schronisk i Sportu Szkolnego zaprasza do udziału w ...
Jeśli lubisz film „Buena Vista Social Club” nie możesz przegapić show na Ołowiance
sobota, 29 lutego 2020 12:50
Jeśli lubisz film „Buena Vista Social Club” nie możesz przegapić show na Ołowiance
Porywające kubańskie show zagości w niedzielę 1 marca br. w Gdańs ...
Najlepsi rumscy sportowcy, trenerzy i sponsorzy sportu
poniedziałek, 17 lutego 2020 09:52
Najlepsi rumscy sportowcy, trenerzy i sponsorzy sportu
Za nami XI Rumska Gala Sportu i dwudziesty szósty konkurs „Na Najle ...
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
poniedziałek, 10 kwietnia 2017 18:04
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
Fundacja „Mater Dei”, ta sama dzięki której w dużej mierze powr ...

Mogło być zwycięstwo, ale pogubiliśmy punkty - po meczu Zdunek Wybrzeże - Orzeł Łódź

altSpotkanie Zdunek Wybrzeże z Orłem Łódź zakończyło się remisem co oznacza, że żadna z drużyn nie zdobyła punktu bonusowego, bo w Łodzi również był remis. Jak wynik przyjęli przedstawiciele obu drużyn?Janusz Ślączka (trener Orła Łódź): - Powiem szczerze, że odczuwam niedosyt. Pogubiliśmy kilka punktów po trasie, niezrozumienia zawodników w trakcie biegów. Mogliśmy mieć tych punktów trochę więcej. Cieszymy się z remisu, ale mogliśmy mieć jeszcze 2 duże punkty więcej. Przybliżylibyśmy się wówczas do play off-u, a tak to musimy do końca walczyć żeby znaleźć się w play off. Na pewno ja chcę jechać w play offach, zawodnicy też, szef też, kibice. Mamy więc o co jechać.


Mirosław Kowalik (trener Zdunek Wybrzeże): - Mógłbym powiedzieć to samo co trener Ślączka. Szkoda, że straciliśmy 2-3 punkty bo można byłoby ten mecz wygrać. Dziękuję za fajną walkę. Telewizyjnie to było bardzo fajne widowisko. Jakiś niedosyt na pewno pozostaje. Miałem świadomość, że to nie będzie łatwy mecz. Mogliśmy wygrać, mogliśmy przegrać może więc ten remis nie ma takiej wielkiej goryczy.


Hans Andersen (Orzeł Łódź): - Mecz w Gdańsku zawsze były ciężkie. Patrząc na wynik można być trochę zawiedzionym, bo było tak blisko do wygranej. Mamy bardzo dobrych zawodników, ale patrząc na zdobycze punktowe widać, że niektórzy nie punktowali tak jak powinni. Gdyby zdobyli tyle punktów ile normalnie zdobywają to byśmy wygrali. Jako członek drużyny czuję zawód, że nie wygraliśmy.


Kacper Gomólski (Zdunek Wybrzeże): - To, że mecz zakończył się remisem, to dlatego że każdy z nas pogubił parę punktów. Ja dwa pierwsze biegi pojechałem ok. Nie robiłem zmian, bo czułem się szybki. Po jedynce z bonusem zacząłem niepotrzebnie szukać. Trzeba było zrobić małą korektę, a zrobiłem dużą i przywiozłem 1:5. W czternastym udało się wygrać. Szkoda, że tylko remis. Rywalem bardzo dobrze jechali. Bardzo fajny mecz był. Jedziemy dalej. Mamy kolejny mecz u siebie i trzeba go wygrać. Łodzianom życzę jak najlepiej. Zobaczmy na skład Łodzi. To nie są jacyś laicy. Są w nim zawodnicy, którzy jeździli w Ekstralidze. Bardzo dziękujemy kibicom za wsparcie.

Related news items:
Newer news items:
Older news items:
 

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież