Jerzy Barzowski: Odczytał oświadczenie klubowe i trafił na policję » Z Jerzym Barzowskim, przewodniczącym Klubu radnych PiS w Sejmiku Województwa Pomorskiego rozmawia Ar... Sędziowie oświadczają - partie, kluby, Iustitia... » Zgodnie z art. 88 ustawy o ustroju sądów powszechnych gdańscy sędziowie składali oświadczenia o swoi... Fundacja Ordo Iuris przeciwko kłamstwom, pomówieniom i hejtowi fundacj... » Na razie pozew Fundacja Ordo Iuris złożyła w imieniu Wspólnoty Żołnierzy Chrystusa, ale chce pomagać... Narodowy Spis powszechny Ludności i Mieszkań » Narodowy Spis powszechny Ludności i Mieszkań w 2021 roku jest przeprowadzany od 1 kwietnia 2021 roku... Gdański Konkurs Literacki im. Bolesława Faca » Miasto Gdańsk oraz Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna im. Josepha Conrada-Korzeniowskiego w G... (PO)lowanie na prezesa - tankowanie na (PO)morzu » W tzw. sprawie Daniela Obajtka pod szyldem „dziennikarskiego śledztwa” przez wiele tygodni epatowano... Zgłoś się do V Pomorskiej Uczniowskiej Konferencji Naukowej » V Pomorska Uczniowska Konferencja Naukowa odbędzie się pod hasłem "Niewidzialny świat wirusów i bakt... W tygodniku „Sieci”: Pandemia zmieniła nasz świat na zawsze » Na łamach najnowszego numeru tygodnika „Sieci” wywiad z ministrem zdrowia Adamem Niedzielskim, który... Postępy w budowie Muzeum Westerplatte i Wojny 1939 » Muzeum II Wojny Światowej realizuje misję upowszechniania wiedzy dotyczącej II wojny światowej, kons... Myto przed szpitalem - hienizm pięknosłownych? » 5 zł na godzinę przez 24 godziny na dobę trzeba płacić za parkowanie przed szpitalem zakaźnym spółki...
Reklama
Sędziowie oświadczają - partie, kluby, Iustitia...
czwartek, 15 kwietnia 2021 17:55
Sędziowie oświadczają - partie, kluby, Iustitia...
Zgodnie z art. 88 ustawy o ustroju sądów powszechnych gdańscy
Marcin Janusz żegna się z Gdańskiem
piątek, 16 kwietnia 2021 16:59
Marcin Janusz żegna się z Gdańskiem
Rozgrywający Marcin Janusz w przyszłym sezonie nie będzie
Lechia i Piast rozdawały prezenty i podzieliły się punktami
sobota, 17 kwietnia 2021 16:23
Lechia i Piast rozdawały prezenty i podzieliły się punktami
Błędy obu drużyn spowodowały, że Lechia i Piast Gliwice w meczu

Galeria Sztuki Gdańskiej

Hans Urban – malarz gdańskich klimatów
wtorek, 06 kwietnia 2021 13:58
Hans Urban – malarz gdańskich klimatów
Hans Urban może nie należał do wybitnych przedstawicieli malarzy

Foto "Kwiatki"

Zimowe oblicza Trójmiasta
sobota, 13 lutego 2021 11:08
Zimowe oblicza Trójmiasta
Zimowe oblicze Trójmiasta w obiektywie Roberta

Sport w szkole

Finały zawodów lekkoatletycznych
poniedziałek, 30 kwietnia 2018 17:19
Finały zawodów lekkoatletycznych
Gdański Zespół Schronisk i Sportu Szkolnego zaprasza do udziału w
Jeśli lubisz film „Buena Vista Social Club” nie możesz przegapić show na Ołowiance
sobota, 29 lutego 2020 12:50
Jeśli lubisz film „Buena Vista Social Club” nie możesz przegapić show na Ołowiance
Porywające kubańskie show zagości w niedzielę 1 marca br. w
Najlepsi rumscy sportowcy, trenerzy i sponsorzy sportu
poniedziałek, 17 lutego 2020 09:52
Najlepsi rumscy sportowcy, trenerzy i sponsorzy sportu
Za nami XI Rumska Gala Sportu i dwudziesty szósty konkurs „Na
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
poniedziałek, 10 kwietnia 2017 18:04
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
Fundacja „Mater Dei”, ta sama dzięki której w dużej mierze

Marcin Pietrowski odejdzie z Lechii?

altWedług serwisu trojmiasto.sport.pl pomocnik Lechii Marcin Pietrowski, nie przedłuży umowy kończącej się 30 czerwca tego roku. - Klub ewidentnie go nie docenia i jeśli w najbliższym czasie nic się zmieni, Marcin latem zmieni otoczenie. Na dziś prawdopodobieństwo takiego ruchu oceniam na 70 procent – powiedział Marek Citko, menedżer zawodnika.25-letni defensywny pomocnik jest wychowankiem biało-zielonych W obecnym sezonie na poziomie Ekstraklasy rozegrał 21 spotkań, z czego 20 w pełnym wymiarze czasowym. Nie wyszedł na boisko jedynie w trzech meczach gdy musiał pauzować za kartki.

- Dla Marcina priorytetem jest pozostanie w Lechii, jednak nie może być tak, że wychowanek klubu z góry traktowany jest gorzej niż chociażby zawodnicy z zagranicy.  Marcin rozgrywa świetny sezon, prezentuje wysoką, stabilną formę, robi ciągłe postępy, nie łapie kontuzji. Udowodnił, że jest wartościowym graczem i zasługuje na poważne traktowanie. Tymczasem propozycja Lechii jest, delikatnie mówiąc, bardzo średnia, a negocjacje stanęły w miejscu. Mamy oferty z dwóch klubów polskiej ekstraklasy, a także z Turcji, Belgii, Anglii i Francji. W dwóch ostatnich przypadkach chodzi o kluby z drugiego poziomu rozgrywek – dodaje Citko. 

Jeśli strony nie dojdą do porozumienia, Pietrowski odejdzie z Lechii niemal za darmo, gdańskiemu klubowi przysługiwać będzie tylko ekwiwalent za wyszkolenie czyli ok. 100 tys. zł. 30 czerwca umowy z klubem wygasają sześciu innym zawodnikom. Są to: Łukasz Surma, Grzegorz Rasiak, Ormianin Lewon Hajrapetjan, Kongijczyk Christopher Qualembo, Algierczyk Mohammed El-Amine Rahoui i Włoch Julian Ripoli.

PADO/sport.trojmiasto.pl

Related news items:
Newer news items:
Older news items:
 

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież