Kacper Płażyński podziękował wyborcom » W wyborach do Sejmu Kacper Płażyński uzyskał najlepszy wynik w okręgu nr 25 - 89 384 głosy. We wtore... Znamy posłów z Gdańska i Gdyni oraz senatorów z Pomorza » Koalicja Obywatelska w Gdańsku zdobyła sześć miejsc w Sejmie, Prawo i Sprawiedliwość 4, a po jednym ... Wybory 2019: PiS kontynuacja. Polacy zdecydowali » Przy wysokiej frekwencji PiS utrzymuje stan posiadania. Do Sejmu wraca lewica. Senat może okazać się... Wybory 2019: Gdyńska Lewica liczy na dwa mandaty » Z pierwszych informacji po zamknięciu lokali wyborczych wynika, że wybory parlamentarne 2019 wygrało... Dulkiewicz w Lipsku za... żelazna kurtyną » Aleksandra Dulkiewicz, prezydent Gdańska, udała się do Lipska, którego władze zgrabnie i za niewygór... Wicemarszałek na skraju ciszy wyborczej - tylko kajaki czy... ? » Podczas sobotniej ciszy wyborczej Ryszard Świlski, kandydat Koalicji Obywatelskiej na senatora w okr... 50 000 tysięcy drzew dla Nadleśnictwa Lipusz » 19 i 26 października nastąpi wielki finał akcji „Do nasadzenia”, której inicjatorem jest firma Torus... Horała: Popularność Lewicy to nieudolność kampanii PO » Kilkanaście godzin przed ciszą wyborczą z mediami spotkał się lider słupsko-gdyńskiej list PiS do Se... Lewica spakowała walizki i wraca do Sejmu » W Gdyni dzień przed ciszą wyborczą odbył się happening miejscowej Lewicy. Kandydaci na posłów mówili... Co ukrywa senator Kleina? 4,5 mln zł korekty i rozliczenia z Łebą » Kandydat PO do senatu, b. burmistrz Łeby, senator Kazimierz Kleina, do dziś nie odpowiedział na pyta...
Reklama
czwartek, 10 października 2019 17:33
Odnalazł się zlikwidowany w kwietniu 2005 roku znany gdański dzienn ...
Lotos PKH nie przerwał serii porażek
wtorek, 15 października 2019 19:14
Lotos PKH nie przerwał serii porażek
Czwarty mecz z rzędu przegrali hokeiści Lotos PKH. Gdańszczanie prz ...
Lechia zasiadła na fotelu lidera
sobota, 28 września 2019 20:14
Lechia zasiadła na fotelu lidera
Czwarte z rzędu zwycięstwo w PKO Ekstraklasie odniosła Lechia. Bia ...

Galeria Sztuki Gdańskiej

Boguchwała Bramińska – ostatnia gdyńska kolorystka
wtorek, 08 października 2019 20:34
Boguchwała Bramińska – ostatnia gdyńska kolorystka
W ubiegłym tygodniu w wieku 97 lat zmarła Boguchwała Bramińska ost ...

W obiektywie Macieja Kostuna

Odkrywanie tajemnic spod ogona
środa, 26 lipca 2017 18:30
Odkrywanie tajemnic spod ogona
Solidarność męska powinna mnie powstrzymać od plotek na tematy int ...

Sport w szkole

Finały zawodów lekkoatletycznych
poniedziałek, 30 kwietnia 2018 17:19
Finały zawodów lekkoatletycznych
Gdański Zespół Schronisk i Sportu Szkolnego zaprasza do udziału w ...
Scena Letnia zaprasza na orłowską plażę
niedziela, 28 lipca 2019 16:38
Scena Letnia zaprasza na orłowską plażę
Aktorzy Teatru Miejskiego im. Witolda Gombrowicza w Gdyni na lato prze ...
Odnowiony Stadion Miejski w Rumi oficjalnie otwarty
sobota, 14 września 2019 17:56
Odnowiony Stadion Miejski w Rumi oficjalnie otwarty
W piątek 13 września br. władze samorządowe Rumi i działacze spor ...
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
poniedziałek, 10 kwietnia 2017 18:04
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
Fundacja „Mater Dei”, ta sama dzięki której w dużej mierze powr ...

Lechia zagra w Amber Cup

W sobotę po raz siódmy w słupskiej hali Gryfia odbędzie się  Amber Cup. Wystąpi w nim również zajmująca 6. miejsce w T-Mobile Ekstraklasie Lechia Gdańsk.


W turnieju głównym, który rozegrany zostanie w sobotę oprócz biało-zielonych zagrają: Śląsk Wrocław, Górnik Zabrze,  Motor Lublin, Drutex Bytovia Bytów, Puma Team, w którym wystąpią m.in Paweł Wszołek, Kamil Grosicki, Szymon Pawłowski, Piotr Reiss, Szymon Drewniak i Krzysztof Kotorowski, gospodarze - Gryf Słupsk i zwycięzca ogólnopolskich eliminacji dla drużyn amatorskich, które rozpoczęły się dzisiaj.
Mecze grupowe turnieju głównego w hali Gryfia w Słupsku rozpoczną się o godz. 11.20. Do półfinałów awansują dwa najlepsze zespoły z każdej grupy.


Lechia zagra w grupie B razem z Bytovią, Motorem oraz najlepszą drużyną piątkowych eliminacji. Do Słupska trenerzy Bogusław Kaczmarek i Krzysztof Brede zabiera 10 zawodników, grających głównie w Młodej Ekstraklasie i trzecioligowych rezerwach.


Kadra Lechii: Michał Jajkowski, Patryk Sobczak - Adrian Bielawski, Przemysław Czerwiński, Paweł Dawidowicz, Przemysław Frankowski, Krzysztof Iwanowski, Andrzej Kaszuba, Oktawian Skrzecz, Adam Szamp.


Przypomnijmy, że w 2011 gdańszczanie zajęli 1. miejsce, a rok później zdobyli srebrny medal.

Organizatorzy przygotowali również niespodziankę dla kibiców. W trakcie Amber Cup 2013 odbędzie się benefis Pawła Kryszałowicza, wychowanka Gryfa Słusk i byłego reprezentanta Polski. W meczu gwiazd wystąpią m.in.: Jerzy Dudek, Jacek Dembiński, Jacek Krzynówek, Olgierd Moskalewicz, Maciej Stolarczyk, Piotr Świerczewski i Arkadiusz Bąk.


alt


Podział na grupy
Grupa A
Górnik Zabrze
Gryf Słupsk
Puma Team
Śląsk Wrocław

Grupa B
Drutex Bytovia Bytów
Lechia Gdańsk
Motor Lublin
Zwycięzca eliminacji ogólnopolskich


Plan turnieju Amber Cup 2013
Mecze w grupach: godz.11.30 Śląsk Wrocław - Gryf Słupsk, godz. 11.52 Lechia Gdańsk - Motor Lublin, godz. 12.14 Górnik Zabrze - Puma Team, godz. 12.36 Drutex Bytovia zwycięzca turnieju eliminacyjnego, godz. 13.05 Śląsk - Górnik, godz. 13.27 Lechia - Drutex Bytovia, godz. 13.49 Gryf - Puma Team, godz. 14.11 Motor - zwycięzca turnieju eliminacyjnego, godz. 14.33 Śląsk - Puma Team, godz. 15.02 Lechia - zwycięzca turnieju eliminacyjnego, godz. 15.24 Gryf - Górnik, godz. 15.46 Drutex Bytovia - Motor
16:15 i 16:41 - półfinały
17:14 - mecz o trzecie miejsce
17:39 - Benefis Pawła Kryszałowicza i mecz gwiazd
18:08 - finał


Bezpośrednią transmisję przeprowadzi Orange Sport.
PD

Related news items:
Newer news items:
Older news items:
 

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież