III Pomorski Konwent Regionalny Osób z Niepełnosprawnościami » W środę, 17 października, na Uniwersytecie Gdańskim, na Wydziale Prawa i Administracji odbył się III... Inwestor Adamowicz - luki w pamięci czy łgarstwo? » Paweł Adamowicz okłamał opinie publiczną w sprawie 37 tys. akcji firmy budowlanej Robyg. W porannej ... Elżbieta Jachlewska: Lepszy Gdańsk jest możliwy, gdy my sami w to uwie... » Z Elżbietą Jachlewską, ekonomistką, aktywistką społeczną, feministką, jedną z liderek Inicjatywy Fem... Elżbieta Strzelczyk: Będę reprezentować problemy i kłopoty mieszkańców... » Rozmowa z Elżbietą Strzelczyk, kandydatką Prawa i Sprawiedliwości na radną Gdańska z okręgu nr 5 obe... Spotkanie z książką dzieci z Przedszkola nr 77 i Przedszkola nr 81 » W Bibliotece Manhattan odbyło się spotkanie z książką, w którym wzięły udział dzieci z Przedszkola N... 65-lecie Koła PZW nr 4 Gdańsk-Portowa » 12 października w siedzibie Zarządu Okręgu PZW odbyło się spotkanie okolicznościowe z okazji 65 rocz... 100#WOLNOŚĆ z okazji stulecia odzyskania niepodległości i 60-lecia TVP... » W sobotę 13 października br. wieczorem w Gdańsku na placu przed Muzeum II Wojny Światowej zorganizow... Fotograficzna pasja Marii Kamenskiej » W piątek 12 października w Stacji Orunia GAK odbył się wernisaż wystawy fotografii Marii Kamenskiej.... W kadrach Adamowicza - "Zasłużony działacz ORMO" » Andrzej Schulz, członek ORMO od 1 maja 1974 do 1989 roku, od lipca 1983 dyrektor gabinetu wojewody g... Gdańska woda napędza młyny w Île-de-France » Kolejny rok przyniósł wysoki zysk 13,5 mln zł dla Saur Neptun Gdańsk, przedsiębiorstwa zajmującego s...
Inwestor Adamowicz - luki w pamięci czy łgarstwo?
środa, 17 października 2018 21:24
Paweł Adamowicz okłamał opinie publiczną w sprawie 37 tys. akcji f ...
Muzaj poprowadził Trefl do wygranej
środa, 17 października 2018 21:39
Po ponad dwugodzinnym dreszczowcu Trefl Gdańsk pokonał w ERGO Arena ...

ZPAP - Spore oczekiwania, ale brak współpracy
poniedziałek, 08 października 2018 15:37
Dobiega końca kolejna czteroletnia kadencja zarządu (2014-2018) Pols ...

W obiektywie Macieja Kostuna

Odkrywanie tajemnic spod ogona
środa, 26 lipca 2017 18:30
Solidarność męska powinna mnie powstrzymać od plotek na tematy int ...

Finały zawodów lekkoatletycznych
poniedziałek, 30 kwietnia 2018 17:19
Gdański Zespół Schronisk i Sportu Szkolnego zaprasza do udziału w ...
X Festiwal Filmowy Niepokorni Niezłomni Wyklęci. Gdynia
wtorek, 11 września 2018 17:40
Jubileuszowy Festiwal Niepokorni Niezłomni Wyklęci zacznie się w Gd ...
30 lat od pielgrzymki na Wybrzeże Wojewódzka Olimpiada Wiedzy o Świętym Janie Pawle II
środa, 14 czerwca 2017 13:58
12 czerwca w Gimnazjum w Kosakowie (woj. pomorskie) odbyła  się Woj ...
Fundacja „Mater Dei”, ta sama dzięki której w dużej mierze powr ...

Lechia wygrała wymianę ciosów w Szczecinie - wynik

altLechia nie zwalania tempa. Podopieczni Piotra Stokowca wygrali w Szczecinie z Pogonią 3:2 (0:1) i na przynajmniej kilkanaście godzin są liderami tabeli!

Pogoń Szczecin - Lechia Gdańsk 2:3 (1:0)
Bramki: 1:0 Kamil Drygas (41), 1:1 Lukas Haraslin (49), 1:2 Steven Vitoria (55), 2:2 Kamil Drygas (66-karny), 2:3 Adam Chrzanowski (69)

Pogoń Szczecin: Łukasz Załuska - David Stec, Sebastian Walukiewicz, Mariusz Malec, Ricardo Nunes (90+2 Sebastian Rudol), Tomasz Hołota (77 Radosław Majewski), Zvonimir Kozulj, Adam Frączczak, Kamil Drygas, Iker Guarrotxena (55 Hubert Matynia), Adrian Benedyczak.

Lechia Gdańsk: Dusan Kuciak - Karol Fila, Adam Chrzanowski, Steven Vitoria, Filip Mladenović, Daniel Łukasik (85 Ariel Borysiuk), Jarosław Kubicki, Patryk Lipski, Flavio Paixao, Lukas Haraslin (80 Konrad Michalak), Jakub Arak (46 Michał Mak).

Tym razem to nie Lechia objęła prowadzenie. Tuż przed przerwą prowadzenie dla Pogoni uzyskał Kamil Drygas. Po zmienia stron obie drużyny poszły na wymianę ciosów i kibice zobaczyli w ciągu 25 minut 4 bramki. Najpierw w 49 minucie Lukas Haraslin wyrównał. W 55 minucie biało-zieloni prowadzili po trafieniu Steven Vitoria. W 64 minucie Filip Mladenović zagrał piłkę ręką w polu karnym i arbiter odgwizdał "jedenastkę" dla Pogoni. Kamil Drygas pewnie wykorzystał rzut karny i był remis. Odpowiedź Lechii była szybka. W 69 minucie na 3:2 trafił Adam Chrzanowski. To był ostatni cios w tej "walce", dzięki któremu Lechia dopisała sobie kolejne trzy punkty i przynajmniej na kilkanaście godzin jest liderem tabeli.