Pożegnalna uroczysta sesja Rady Miasta w Dworze Artusa ponad podziałam... » Radni trzech dzisiejszych klubów w Radzie Miasta Gdańska oraz radni, którzy w niej zasiadali od 1990... Apel Straży Miejskiej w związku z uroczystościami pogrzebowymi prezyde... » W związku z uroczystościami pogrzebowymi Prezydenta Miasta Gdańska śp. Pawła Adamowicza, które odbęd... Program uroczystości pogrzebowych prezydenta Pawła Adamowicza » W sobotę o godz. 12.00 w bazylice Mariackiej odbędzie się msza pogrzebowa prezydenta Pawła Adamowicz... Wstrząs krwotoczny przyczyną zgonu prezydenta Adamowicza » Bezpośrednią przyczyną zgonu prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza był wstrząs krwotoczny - wynika ze ... Aleksandra Dulkiewicz zostanie komisarzem miasta » Aleksandra Dulkiewicz, pierwsza zastępczyni prezydenta Pawła Adamowicza otrzymała od premiera Mateus... Gdańszczanie uczcili pamięć prezydenta Pawła Adamowicza » Tysiące gdańszczan pojawiło się na Długim Targu, aby wziąć udział w Wiecu Przeciwko Nienawiści i Prz... Paweł Adamowicz nie żyje » Paweł Adamowicz nie żyje. Prezydent Gdańska miał 54 lata. Został ugodzony przez bandytę nożem podcza... Solidarni z walczącym o życie Pawłem Adamowiczem » Ks. kanonik Ludwik Kowalski, proboszcz Bazyliki św. Brygidy w Gdańsku zachęca do przybycia do Bazyli... Prezydent Paweł Adamowicz zaatakowany ostrym narzędziem na finale WOŚP » Prezydent Gdańska Paweł Adamowicz został zaatakowany ostrym narzędziem podczas finału WOŚP w Gdańsku... Pożegnanie Waldemara Bartelika » Rodzina, przyjaciele, koledzy z siatkarskiego parkietu i współpracownicy z Energi pożegnali w minion...
Reklama
Program uroczystości pogrzebowych prezydenta Pawła Adamowicza
środa, 16 stycznia 2019 13:16
Program uroczystości pogrzebowych prezydenta Pawła Adamowicza
W sobotę o godz. 12.00 w bazylice Mariackiej odbędzie się msza pogr ...
Żużlowy terminarz sezonu 2019
czwartek, 17 stycznia 2019 14:36
Żużlowy terminarz sezonu 2019
W czwartek 17 stycznia poznaliśmy terminarz NICE 1. Ligi Żużlowej. ...

Galeria Sztuki Gdańskiej

Oliwa w malarstwie i grafikach z kolekcji Andrzeja Walasa
środa, 02 stycznia 2019 11:28
Oliwa w malarstwie i grafikach z kolekcji Andrzeja Walasa
Oliwski Ratusz Kultury przedstawi niebawem interesującą kolekcję ma ...

W obiektywie Macieja Kostuna

Odkrywanie tajemnic spod ogona
środa, 26 lipca 2017 18:30
Odkrywanie tajemnic spod ogona
Solidarność męska powinna mnie powstrzymać od plotek na tematy int ...

Sport w szkole

Finały zawodów lekkoatletycznych
poniedziałek, 30 kwietnia 2018 17:19
Finały zawodów lekkoatletycznych
Gdański Zespół Schronisk i Sportu Szkolnego zaprasza do udziału w ...
Gala Wiedeńska w Sali Koncertowej NOT
wtorek, 15 stycznia 2019 17:44
Gala Wiedeńska w Sali Koncertowej NOT
9 marca w Gdańsku Sali Koncertowej NOT, ul. Rajska 6, odbędzie się ...
Od przedszkola uczą w „Ósemce” sportowej rywalizacji
czwartek, 20 grudnia 2018 21:07
Od przedszkola uczą w „Ósemce” sportowej rywalizacji
W nowoczesnej hali widowiskowo-sportowej MOSiR w Rumi 14 grudnia br. n ...
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
poniedziałek, 10 kwietnia 2017 18:04
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
Fundacja „Mater Dei”, ta sama dzięki której w dużej mierze powr ...

Hokeistki Stoczniowca rozpoczęły sezon od pewnej wygranej

W bardzo dobrym stylu rozpoczęły sezon hokeistki Stoczniowca. Podopieczne Henryka Zabrockiego w hali Olivia w pierwszym meczu sezonu 2018/2019 rozbiły SKKH Atomówki GKS Tychy 7:0 (1:0, 4:0, 2:0).


GKS Stoczniowiec Gdańsk - SKKH Atomówki GKS Tychy 7:0 (1:0, 4:0, 2:0)
Bramki: 1:0 Siejka (18, w przewadze), 2:0 Onyshchenko (21), 3:0 Onyshchenko (24), 4:0 Kamińska (28), 5:0 Kamińska (31), 6:0 Kasprzycka (54, w przewadze, 7:0 Onyshchenko (57)

Stoczniowiec: Kosińska - Kamińska, Tokarska, Bigos, Kasprzycka Katarzyna, Siejka - Podracka, Banaś, Rykaczewska, Onyshchenko, Korkuz - Jagnicka, Jaskulska, Łapińska, Brzezińska, Grzelak


Od pierwszego rzucenia krążka na lód hokeistki Stoczniowca przeważały. Gdańszczanki większą część pierwszej tercji spędziły w tercji rywalek. Było dużo strzałów, ale krążek nie chciał wpaść do siatki. Udało się dopiero w 18 minucie, w okresie gry w przewadze, gdy tyską bramkarkę pokonała Alicja Siejka. O wiele lepszą skuteczność zaprezentowały gdańszczanki w drugiej tercji. Najpierw dwa razy na listę strzelców wpisała się Tetiana Onyshchenko, a po chwili dublet skompletowała Natalia Kamińska i w 31 minucie było 5:0. W 54 minucie podopieczne trenera Zabrockiego wykorzystały kolejny okres gry w przewadze, a bramkę na 6:0 zdobyła Katarzyna Kasprzycka. Wynik spotkania w 57 minucie ustaliła Onyshchenko, zdobywając swoją trzecią bramkę. 

Podopieczne trenera Henryka Zabrockiego pewnie wygrały pierwsze mecz sezonu, ale gdyby miały lepszą skuteczność to spokojnie mogły zakończyć spotkanie z dwucyfrowym dorobkiem bramkowym.

Drugi mecz z SKKH Atomówki GKS Tychy w niedzielę o godz. 11.00.

Tomasz Łunkiewicz

Related news items:
Newer news items:
Older news items:
 

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież