W tygodniku „Sieci”: Co jest na Nowaka? » W najnowszemu wydaniu „Sieci” wszystko o Sławomirze Nowaku. Opozycja ogłasza go więźniem politycznym... Jerzy Barzowski: Odczytał oświadczenie klubowe i trafił na policję » Z Jerzym Barzowskim, przewodniczącym Klubu radnych PiS w Sejmiku Województwa Pomorskiego rozmawia Ar... Sędziowie oświadczają - partie, kluby, Iustitia... » Zgodnie z art. 88 ustawy o ustroju sądów powszechnych gdańscy sędziowie składali oświadczenia o swoi... Fundacja Ordo Iuris przeciwko kłamstwom, pomówieniom i hejtowi fundacj... » Na razie pozew Fundacja Ordo Iuris złożyła w imieniu Wspólnoty Żołnierzy Chrystusa, ale chce pomagać... Narodowy Spis powszechny Ludności i Mieszkań » Narodowy Spis powszechny Ludności i Mieszkań w 2021 roku jest przeprowadzany od 1 kwietnia 2021 roku... Gdański Konkurs Literacki im. Bolesława Faca » Miasto Gdańsk oraz Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna im. Josepha Conrada-Korzeniowskiego w G... (PO)lowanie na prezesa - tankowanie na (PO)morzu » W tzw. sprawie Daniela Obajtka pod szyldem „dziennikarskiego śledztwa” przez wiele tygodni epatowano... Zgłoś się do V Pomorskiej Uczniowskiej Konferencji Naukowej » V Pomorska Uczniowska Konferencja Naukowa odbędzie się pod hasłem "Niewidzialny świat wirusów i bakt... W tygodniku „Sieci”: Pandemia zmieniła nasz świat na zawsze » Na łamach najnowszego numeru tygodnika „Sieci” wywiad z ministrem zdrowia Adamem Niedzielskim, który... Postępy w budowie Muzeum Westerplatte i Wojny 1939 » Muzeum II Wojny Światowej realizuje misję upowszechniania wiedzy dotyczącej II wojny światowej, kons...
Reklama
Sędziowie oświadczają - partie, kluby, Iustitia...
czwartek, 15 kwietnia 2021 17:55
Sędziowie oświadczają - partie, kluby, Iustitia...
Zgodnie z art. 88 ustawy o ustroju sądów powszechnych gdańscy
Marcin Janusz żegna się z Gdańskiem
piątek, 16 kwietnia 2021 16:59
Marcin Janusz żegna się z Gdańskiem
Rozgrywający Marcin Janusz w przyszłym sezonie nie będzie
Lechia i Piast rozdawały prezenty i podzieliły się punktami
sobota, 17 kwietnia 2021 16:23
Lechia i Piast rozdawały prezenty i podzieliły się punktami
Błędy obu drużyn spowodowały, że Lechia i Piast Gliwice w meczu

Galeria Sztuki Gdańskiej

Hans Urban – malarz gdańskich klimatów
wtorek, 06 kwietnia 2021 13:58
Hans Urban – malarz gdańskich klimatów
Hans Urban może nie należał do wybitnych przedstawicieli malarzy

Foto "Kwiatki"

Zimowe oblicza Trójmiasta
sobota, 13 lutego 2021 11:08
Zimowe oblicza Trójmiasta
Zimowe oblicze Trójmiasta w obiektywie Roberta

Sport w szkole

Finały zawodów lekkoatletycznych
poniedziałek, 30 kwietnia 2018 17:19
Finały zawodów lekkoatletycznych
Gdański Zespół Schronisk i Sportu Szkolnego zaprasza do udziału w
Jeśli lubisz film „Buena Vista Social Club” nie możesz przegapić show na Ołowiance
sobota, 29 lutego 2020 12:50
Jeśli lubisz film „Buena Vista Social Club” nie możesz przegapić show na Ołowiance
Porywające kubańskie show zagości w niedzielę 1 marca br. w
Najlepsi rumscy sportowcy, trenerzy i sponsorzy sportu
poniedziałek, 17 lutego 2020 09:52
Najlepsi rumscy sportowcy, trenerzy i sponsorzy sportu
Za nami XI Rumska Gala Sportu i dwudziesty szósty konkurs „Na
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
poniedziałek, 10 kwietnia 2017 18:04
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
Fundacja „Mater Dei”, ta sama dzięki której w dużej mierze

Lokalizacja i cena najważniejsze przy poszukiwaniu mieszkania

Ocena użytkowników: / 0
SłabyŚwietny 
poniedziałek, 23 października 2017 11:10

W AMBEREXPO odbyły się ostatnie w tym roku w Trójmieście targi mieszkaniowe. Targi Mieszkaniowe Nowy DOM Nowe MIESZKANIE odwiedziły tysiące osób szukających swojego pierwszego mieszkania, domu, chcących zamienić swoje „M” np. na większe.Targi Nowy DOM Nowe MIESZKANIE były kompleksowym przeglądem oferty domów i mieszkań z rynku pierwotnego jak i wtórnego z Gdańska, Gdyni, Sopotu i okolic Trójmiasta. Na zainteresowanych zakupem mieszkania czekać będzie blisko stu wystawców oraz kilkunastu niezależnych ekspertów w salach konferencyjnych i w Centrum Bezpłatnych Porad. W imprezie wzięli udział najwięksi deweloperzy m.in.: EURO STYL, INPRO, ATAL, POLNORD, PB GÓRSKI, PB DOMESTA, ROBYG, DEKPOL, którzy prezentowali dobrze znane inwestycje oraz promowali nowe.


altaltNa targach można było się dowiedzieć jak wykończyć wnętrze, z jakich materiałów skorzystać, jak szybko i bezpiecznie sfinansować zakup nieruchomości. Można było skorzystać z bogatej oferty kredytowej banków oraz pośredników finansowych m.in.: Murator Finanse, Credit In, Doradza.pl; przeprowadzić symulację wysokości i warunków kredytu, ocenić ryzyko zakupu mieszkania, dowiedzieć się od czego zależy wartość zabezpieczenia kredytu, czy jak uniknąć rejestrów kredytowych.


altaltOdwiedzający targi w poszukiwaniu mieszkania byli zgodni - główne kryteria to lokalizacja i cena.
- Szukamy mieszkania na inwestycje długoterminowe - powiedział pan Adam. - Lokalizacja, cena to główne kryteria, którymi kierujemy się w poszukiwaniach. Jeśli chodzi o lokalizację to najlepsza byłaby w pobliżu centrum czyli Wrzeszcz, Oliwa. Ważne jest dobre skomunikowanie i łatwy dojazd. Bliskość Uniwersytetu i centrów biznesowych też jest plusem. Szukamy mieszkania w okolicach 50 metrów kwadratowych.


- Przy poszukiwaniu mieszkania pod uwagę biorę przede wszystkim lokalizację i cenę - powiedziała pani Martyna. - Najbardziej odpowiadałaby mi lokalizacja we Wrzeszczu, ale wiadomo, że tam cena może być wysoka. Ważny czynnikiem jest też dobry dojazd i skomunikowanie z innymi punktami Gdańska. Szukamy mieszkania trzypokojowego.


Tomasz Łunkiewicz

Related news items:
Newer news items:
Older news items:
 

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież