"Lektury na ucho". Radio Gdańsk zaprasza na cykl "ściągawek" dla matur... » Radio Gdańsk zaprasza na cykl "ściągawek" dla maturzystów. "Lektury na ucho" to będzie lekcja inna n... Taneczne „Pompowanie Radości" » W ramach akcji studentów UG „Pompujemy Radość" w piątek, 22 maja, dla małych podopiecznych Kliniki P... Tomasz Posadzki: Gdańsk usług wspólnych - prestiż i bezład » Z mec. Tomaszem Posadzkim, w latach 1994–2002 radnym miasta Gdańska, od 1994 do 1998 prezydentem Gda... 75 lat "Dziennika Bałtyckiego" - "co do napisania?" » "Dziennik Bałtycki" świętował 75 urodziny. Po raz pierwszy ukazał się PT Czytelnikom - 4 strony, 3 t... Płażynski pisze do prezesa Goldmana Sachsa - sprawa Gedanii to... » Poseł na Sejm RP Kacper Płażyński podejmuje dalsze działania na rzecz ratowania zabytkowego terenu K... K. Płażyński: Robyg nie zmusi mnie do milczenia w sprawie Gedanii » Deweloper Robyg przesłał do posła Kacpra Płażyńskiego pismo, w którym domaga się przeprosin i zapłat... Radni PiS chcą oddać hołd Janowi Pawłowi II » Radni klubu PiS w Radzie Miasta Gdańska przedstawili projekt stanowiska z okazji 100 rocznicy urodzi... 42 tys. zł dla Struka - za flirt z rządami PRL » Marszałek pomorski, wiceprzewodniczący PO na Pomorzu, Mieczysław Struk, od 1988 roku "towarzysz nacz... Bogusław Gołąb: Kadencja pionierów » Z Bogusławem Kazimierzem Gołąbem, uczestnikiem strajków z 1970, 1980 r. i 1988 r., stoczniowcem, w 1... Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka otwarta dla czytelników » Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka w Gdańsku jest już otwarta dla czytelników. W związku ze stanem e...
Reklama
Tarcza na Pomorzu -
czwartek, 14 maja 2020 07:20
Tarcza na Pomorzu -
Gdański ZUS wypłacił już pomorskim przedsiębiorcom w ramach tarcz ...
eWinner 1. Liga ma ruszyć 11 lipca
środa, 13 maja 2020 18:57
eWinner 1. Liga ma ruszyć 11 lipca
Rywalizacja w żużlowej eWinner 1. Lidze ma się rozpocząć 11 lipca ...
Nalepa i Arak na dłużej w Lechii
poniedziałek, 11 maja 2020 18:03
Nalepa i Arak na dłużej w Lechii
Lechia Gdańsk przedłużyła kontrakty z Jakubem Arakiem oraz Michał ...

Galeria Sztuki Gdańskiej

Odszedł prof. Marek Model
piątek, 15 maja 2020 14:25
Odszedł prof. Marek Model
W wieku 61 lat, 15 maja 2020, po ciężkiej chorobie, którą znosił ...

Foto "Kwiatki"

Foto
środa, 18 marca 2020 10:30
Foto
W marcu na chwilkę Pomorze odwiedziła zima... ...

W obiektywie Macieja Kostuna

Odkrywanie tajemnic spod ogona
środa, 26 lipca 2017 18:30
Odkrywanie tajemnic spod ogona
Solidarność męska powinna mnie powstrzymać od plotek na tematy int ...

Sport w szkole

Finały zawodów lekkoatletycznych
poniedziałek, 30 kwietnia 2018 17:19
Finały zawodów lekkoatletycznych
Gdański Zespół Schronisk i Sportu Szkolnego zaprasza do udziału w ...
Jeśli lubisz film „Buena Vista Social Club” nie możesz przegapić show na Ołowiance
sobota, 29 lutego 2020 12:50
Jeśli lubisz film „Buena Vista Social Club” nie możesz przegapić show na Ołowiance
Porywające kubańskie show zagości w niedzielę 1 marca br. w Gdańs ...
Najlepsi rumscy sportowcy, trenerzy i sponsorzy sportu
poniedziałek, 17 lutego 2020 09:52
Najlepsi rumscy sportowcy, trenerzy i sponsorzy sportu
Za nami XI Rumska Gala Sportu i dwudziesty szósty konkurs „Na Najle ...
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
poniedziałek, 10 kwietnia 2017 18:04
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
Fundacja „Mater Dei”, ta sama dzięki której w dużej mierze powr ...

Detal Pomorze wspiera tradycyjny handel

Ocena użytkowników: / 5
SłabyŚwietny 
sobota, 22 października 2016 19:46

107 producentów z branży spożywczej i osoby prowadzące działalność handlową wzięło udział w targach "Targi spożywcze sieci ABO", których organizatorem był Detal Pomorze, administrator sieci ABO.


W Amber Expo odbyły się "Targi spożywcze sieci ABO". Producenci z branży spożywczej prezentowali swoją ofertę prowadzącym działalność handlową. Wśród wystawców byli m.in. Bakoma, Coca Cola - na której stoisku królowała Fanta i... kolor pomarańczowy, Get Well, Haribo, Bonduelle, Gdańskie Młyny, Iglotex, Kopernik, Marwit, Tchibo.


altaltaltalt


- Spotykamy się na  "Targach spożywczych sieci ABO" po raz czwarty - powiedział Zdzisław Zaremba, prezes zarządu Detal Pomorze, spółki administratora sieci ABO. - Pierwsza edycja odbyła się w Hotelu Haffner, w której wzięło udział ponad 20 wystawców. Od trzech lat gościmy w Amber Expo. W tegorocznej edycji bierze udział 107 producentów z branży spożywczej. Nasze targi skierowane są do zorganizowanych grup kupieckich i kupców indywidualnych, podmiotów gospodarczych prowadzących działalność handlową. Robimy wszystko, aby przy nowoczesnym handlu tradycyjne sklepy mogły sobie jakoś radzić. Nasze targi mają pomóc zarówno producentom jak i sklepom branży spożywczej. Prowadzący sklepy mogą tu dokonać zakupów, zawrzeć umowę, a w najpóźniej ciągu dwóch tygodni będzie dostawa towaru. Targi to również okazja kupienia dobrych produktów w dobrych cenach, bo producenci na targi przygotowali specjalne ceny. Przed rokiem zawarto transakcje na kwotę ponad 3 milionów złotych. Liczymy, że w tym roku wartość transakcji osiągnie 5 milionów złotych. Impreza na stałe wpisała się w kalendarz spółki Detal Pomorze. Targi co roku będą się odbywały jesienią.


Tomasz Łunkiewicz

fot. Tomasz Łunkiewicz

Related news items:
Newer news items:
Older news items:
 

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież