"Solidarność" poprze propozycje Beaty Szydło w sprawie referendum » Kandydatka PiS na premiera Beata Szydło we wtorek po południu odwiedzi siedzibę NSZZ "Solidarność" w... Miller: SLD przeciwstawia się koncepcji JOW-ów, bo są ważniejsze probl... » - To jest jedna z tych inicjatyw, która została wprowadzona do porządku obrad Sejmu dzięki temu, że ... Hevelka - Festiwal piwa ze znakiem jakości » Przez dwa dni miłośnicy i koneserzy piwa przez kilkanaście godzin opanowywali Amber Expo. Okazją był... Pomorski NFZ i Synexus walczyły z cukrzycą » Pomorski Oddział Wojewódzki NFZ z okazji Światowego Dnia Walki z Cukrzycą w swojej siedzibie przy ul... Śnieg: Nie ma wroga na lewicy » Z Jerzym Śniegiem, liderem Rady Wojewódzkiej SLD w woj. pomorskim, członkiem Rady Krajowej SLD rozma... W szpitalu marszałka - z wyznaniem do okulisty?! » Czy wyznanie powinno mieć znaczenie w momencie przyjmowania na oddział szpitala? Nie. Dlaczego zatem... Nowe oświetlenie, remonty dróg – tylko w roku wyborczym » Kapitalny remont estakady na gdańskim Chełmie, wymiana oświetlenia ulic na LED-owe czy oddanie do uż... Największą na świecie przychodnię Synexus otwarto w Gdańsku » W Oliwie otwarto przychodnię Synexus. To szósta placówka Centrum Medyczne Senxus w Polsce, a druga n... Wodowanie katamaranu naukowo-badawczego "Oceanograf" » 24 czerwca w Stoczni Remontowej Nauta w Gdyni odbyło się wodowanie nowoczesnego katamaranu naukowo-b... Szewczak: Nie wszyscy są marionetkami układu lichwiarsko-bankowego » Z Januszem Szewczakiem, głównym ekonomistą SKOK rozmawia Artur S. Górski - Nim prezydent Andrzej Dud...
Reklama

Ocena użytkowników: / 3
SłabyŚwietny 
wtorek, 01 maja 2012 10:41

altPonad 300 wystawców wzięło udział w III Wiosennych Targach Ogrodniczych, które odbyły się 28 i 29 kwietnia w Starym Polu. Była to doskonała okazja do zakupów dla działkowców i ogrodników, którzy przygotowują się do sezonu.
Pomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego oddział w Starym Polu od lat organizuje targi sezonowe, które przyciągają setki wystawców i tysiące zwiedzających. Nie inaczej było i w przypadku Wiosennych Targów Ogrodniczych. Zaprezentowały się firmy z branży ogrodniczej, oferujące m.in. materiał szkółkarski owocowy i ozdobny, rośliny rabatowe, cebulowe, nasiona, maszyny i urządzenia do produkcji ogrodniczej. Wystawiały się również firmy rolnicze zajmujące się ekologią i ochroną środowiska, pszczelarskie, spożywcze, budowlane, samochodowe.


alt


alt


alt


alt


Na miejscu można było zasięgnąć rady specjalistów, na przykład z dziedziny projektowania terenów zielonych. Targom towarzyszyły wystawy gołębi i ptaków ozdobnych oraz pokazy rzemiosła artystycznego. Twórcy ludowi, zaprezentowali malarstwo, hafty, wyroby szydełkowe, rzeźbę, wyroby z bursztynu i srebra, wikliny oraz kowalstwo artystyczne, a także wyroby z wosku pszczelego, ceramikę i wyroby z gliny.
Wła-49
Fot. Włodzimierz Amerski

Related news items:
Newer news items:
Older news items:
 

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież

Sport w Szkole

Ta witryna korzysta z plików cookie. W ustawieniach swojej przeglądarki internetowej możesz w każdym momencie wyłączyć ten mechanizm. W celu pozyskania dodatkowych informacji na ten temat zobacz informacje o cookies.
OK, zamykam