Oświadczenie Piotra Dudy » Koleżanki i Koledzy, Członkowie Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego „Solidarność", cora... J. Duszewski: Dość Karnowskiego - Sopotem można zająć się lepiej! » Rozmowa z dr. Jarosławem Duszewskim, niezależnym kandydatem na prezydenta Sopotu. -W programie na ż... Co ustali prokurator? - Grunwaldzka 597 » Sprzedaż przy ul. Grunwaldzkiej 597 w Oliwie jest badana przez prokuraturę. Sprawdzana jest sama tra... Tlen jako opium? » ”Tlen” od czasu swojego powstania (rok 2003) przewędrował już przez wiele polskich teatrów (również ... Karol Rabenda: Mam plan dla Gdańska » Konieczny jest zwrot ku mieszkańcom, traktowanym przez włodarza jak najemcyZ Karolem Rabendą, wicepr... Impulsy płyną z Tel Awiwu - wywiad z Leszkiem Millerem » W zachowaniu Polaków wobec Żydów w czasie wojny mieliśmy wszelkie możliwe postawy. Od pięknych i her... Prezes Obajtek z Energi do Orlenu » Jak podał PKN Orlen, w związku z powołaniem od 6 lutego br. Daniela Obajtka na stanowisko prezesa za... Na wokandzie sądu w Wejherowie - "Dla Gazety Gdańskiej " : Poszkodowan... » Sprawa Hansa G., Niemca, który zapowiadał, że „chce rozstrzelać Polaków i jest hitlerowcem” pojawiła... Odpowiedź Miasta na interpelację nie satysfakcjonuje radnej Anny Wirsk... » - Ponieważ Miasto Gdańsk obecnie nie dysponuje broszurą, nie mogę udzielić Pani wyjaśnień, dotyczący... Bożena Sikorska: Wolne niedziele – wreszcie czas dla rodziny » Zbliża się moment zmiany niedzielnych przyzwyczajeń wypoczynku wielu Polaków. Dotychczasowe spędzani...
Reklama

altSzalony mecz zobaczyli kibice w Gdyni. Arka w 1/16 finału Pucharu Polski do przerwy przegrywała 0:2 ze Śląskiem, aby doprowadzić do dogrywki, w której zdobyła dwie bramki i ostatecznie pokonała wrocławian 4:2 (0:2, 2:2).Arka Gdynia - Śląsk Wrocław 4:2 (0:2, 2:2)
Bramki: 0:1 Mariusz Pawelec (42), 0:2 Arkadiusz Piech (43), 1:2 Damian Zbozień (63), 2:2 Rafał Siemaszko (65), 3:2 Yannick Kakoko (105), 4:2 Rafał Siemaszko (111)

Arka: Krzysztof Pilarz - Tadeusz Socha, Krzysztof Sobieraj, Frederik Helstrup, Damian Zbozień - Yannick Kakoko, Adam Marciniak (58 Szymon Nowicki), Siergiej Kriwiec, Filip Jazvić (84 Adam Danch), Mateusz Szwoch (73 Michał Nalepa) - Rafał Siemaszko

Śląsk: Jakub Słowik - Mariusz Pawelec, Piotr Celeban, Igors Tarasovs, Augusto (75 Boban Jović) - Dragojlub Srnić, Adrian Łyszczarz (70 Marcin Robak), Łukasz Madej, Jakub Kosecki, Michał Mak (46 Daniel Łuczak) - Arkadiusz Piech


Żółte kartki: Sobieraj, Nalepa, Zbozień (Arka) oraz Piech, Łyszczarz, Kosecki, Robak, Jović, Madej (Śląsk)


Huśtawkę emocji przeżyli kibice na stadionie w Gdyni. Pod koniec pierwszej połowy swoje "pięć minut", a tak naprawdę około 120 sekund, miał Śląsk, który zdobył dwie bramki. Przy drugiej duży udział miał bramkarz Arki, który tuż przed bramką wdał się w drybling z Arkadiuszem Piechem, z którego zwycięsko wyszedł napastnik Śląska. Gdynianie przeważali w pierwszej połowie, ale wystarczyły 2 minuty, aby schodzili do szatni przegrywając 0:2.

W drugiej połowie gdynianie nadal mieli inicjatywę i tym razem to żółto-niebiescy mieli swój czas. W ciągu trzech minut Arka doprowadziła do wyrównania po trafieniach Damiana Zbozienia i Rafała Siemaszki. Wyrównanie dodało skrzydeł gdynianom, którzy przeważali, ale do końca regulaminowego czasu gry nie potrafili udokumentować swojej przewagi. Doszło do dogrywki. W dodatkowym czasie gry Arka udokumentowała swoją przewagę. Na gole Yannicka Kakoko i Siemaszki Śląsk nie potrafił odpowiedzieć i po ostatnim gwizdku gdynianie mogli się cieszyć z awansu do 1/2 finału Pucharu Polski.Inne artykuły związane z:
Related news items:
Newer news items:
Older news items:
 

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież

J. Duszewski: Dość Karnowskiego - Sopotem można zająć się lepiej! J. Duszewski: Dość Karnowskiego - Sopotem można zająć się lepiej!
Rozmowa z dr. Jarosławem Duszewskim, niezależnym kandydatem na prezy ...
J. Duszewski: Dość Karnowskiego - Sopotem można zająć się lepiej!
Prezydenci ministrów Prezydenci ministrów
Mateusz Morawiecki został 16 - a właściwie 17, bo M.F. Rakowski, kt ...
Prezydenci ministrów
Lechii sześć - drużyna jedna! Lechii sześć - drużyna jedna!
Biało-zieloną drużynę piłkarską obsługuje 5 spółek i fundacja ...
Lechii sześć - drużyna jedna!

Galeria Sztuki Gdańskiej

Profesor Wiesław Zaremba artysta z Uniwersytetu Sabanci Profesor Wiesław Zaremba artysta z Uniwersytetu Sabanci
Sztukę prof. Wiesława Zaremby zawsze charakteryzuje doskonały rysun ...
Profesor Wiesław Zaremba artysta z Uniwersytetu Sabanci

W obiektywie Macieja Kostuna

Odkrywanie tajemnic spod ogona Odkrywanie tajemnic spod ogona
Solidarność męska powinna mnie powstrzymać od plotek na tematy int ...
Odkrywanie tajemnic spod ogona

Sport w szkole

Program ferii z GZSiSS Program ferii z GZSiSS
Od 29 stycznia do 9 lutego w województwie pomorskim dzieci i młodzie ...
Program ferii z GZSiSS
Młody jazz 3-miasta Młody jazz 3-miasta
21 lipca w Ogrodzie Muzeum Miasta Sopotu wystąpi Tomasz Chyła Quinte ...
Młody jazz 3-miasta
30 lat od pielgrzymki na Wybrzeże Wojewódzka Olimpiada Wiedzy o Świętym Janie Pawle II 30 lat od pielgrzymki na Wybrzeże Wojewódzka Olimpiada Wiedzy o Świętym Janie Pawle II
12 czerwca w Gimnazjum w Kosakowie (woj. pomorskie) odbyła  się Woj ...
30 lat od pielgrzymki na Wybrzeże Wojewódzka Olimpiada Wiedzy o Świętym Janie Pawle II
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
Fundacja „Mater Dei”, ta sama dzięki której w dużej mierze powr ...
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
Ta witryna korzysta z plików cookie. W ustawieniach swojej przeglądarki internetowej możesz w każdym momencie wyłączyć ten mechanizm. W celu pozyskania dodatkowych informacji na ten temat zobacz informacje o cookies.
OK, zamykam