Mównica bezpłatna - rzecznik na służbie » Służbowy samochód, służbowy rzecznik, mównica w foyer Europejskiego Centrum Solidarności. Obywatel P... Sławomir Neumann: Adamowicz miał swoje powody by kandydować » Z posłem Sławomirem Neumannem, liderem Platformy Obywatelskiej na Pomorzu rozmawia Artur S. Górski- ... Grzegorz Strzelczyk: Miasto nie jest biznesmenem » Z Grzegorzem Strzelczykiem, radnym PiS rozmawia Artur S. Górski- Czy dzieciom i młodzieży z Gdańska ... Ponad 8 mln złotych na reklamy Gdańska - prof. Czauderna pyta prezyden... » Dobra propaganda, to propaganda skuteczna. Liczona ilością odsłon stron i podstron, materiałów zamie... Bunt gdańskiego barona - Adamowicz sam(o)rządzi » Oskarżony o składanie nieprawdziwych oświadczeń majątkowych i podejrzewany o oszustwa podatkowe,pozb... Beton na boiskach AWFiS » Maklerzy umysłów czy Parceli Dziwna sytuacja w oliwskiej AWFiS. Na wniosek uczelni procedowany j... Oświadczenie Piotra Dudy » Koleżanki i Koledzy, Członkowie Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego „Solidarność", cora... J. Duszewski: Dość Karnowskiego - Sopotem można zająć się lepiej! » Rozmowa z dr. Jarosławem Duszewskim, niezależnym kandydatem na prezydenta Sopotu. -W programie na ż... Co ustali prokurator? - Grunwaldzka 597 » Sprzedaż przy ul. Grunwaldzkiej 597 w Oliwie jest badana przez prokuraturę. Sprawdzana jest sama tra... Tlen jako opium? » ”Tlen” od czasu swojego powstania (rok 2003) przewędrował już przez wiele polskich teatrów (również ...
Reklama

Lechia ma dwa problemy - po oddaniu Malocy i Janickiego nie ma obrony oraz ma duże problemy ze stwarzaniem i wykańczaniem swoich akcji. Zmieniło się natomiast podejście do gry. Biało-zieloni znów napierają, znów przeważają nad rywalem i dyktują warunki na boisku. Do fali sukcesów jednak daleka droga. Mimo wszystko za mecz z Legią oceny będą głównie wysokie. Skala 0-5.


Dusan Kuciak (4,5) - Przy bramce nie miał szans, ale też i szczęścia, bo po rewelacyjnej interwencji piłka spadła za blisko bramki. Poza tym trzykrotnie ratował swój zespół. Cały czas pozostawał czujny i nie popełniał błędów.


Błażej Augustyn (3) - No szału nie ma. Nie jest to zawodnik, który może zapewnić spokój w defensywie. Bywa solidny, jednak to nie to. Przy bramce za późno ruszył za akcją, przez co powstała ogromna luka.


Michał Nalepa (3) - Podobnie, jak wyżej. Zadziwiające jest, że jeden mecz gra dobrze, a później kompletnie się sypie. Dziwne, bo na Węgrzech nie miewał takich kłopotów. To on ponosi największą odpowiedzialność za stratę bramki, bo dał się zaskoczyć Niezgodzie. Później starał się jak mógł, żeby zmazać tę plamę. Gdyby Lechia wygrała, pewnie by tak było.


Jakub Wawrzyniak (2,5) - Piłkarska emerytura chyba coraz bliżej. Ma doświadczenie, umie się ustawić, ale przy dzisiejszych szybkich skrzydłowych nie ma szans. Jest już zbyt wolny. No i odnowił mu się uraz, przez co zagrał tylko 45 minut.


Daniel Łukasik (4) - Szkoda tej kartki z początku meczu, bo eliminuje go ona z meczu z Lechem. A Łukasik w tym sezonie prezentuje się naprawdę wybornie.


Simeon Sławczew (3,5) - U Adama Owena ustawiony jest jako ten bardziej schowany defensywny pomocnik. Szkoda, bo dysponuje ogromnym potencjałem w grze do przodu. Mimo wszystko jednak bardzo dobrze sprawdza się w nowej roli, wykonuje kawał tytanicznej pracy. Zdarzały mu się błędy, ale bez wpływu na przebieg spotkania.


Mato Milos (3,5) - Coraz lepiej wygląda na pozycji wahadłowego. Jego szybkość, technika i przegląd pola mogą robić wrażenie. Niestety, on też zaspał przy bramce dla Legii, ale nie oszukujmy się - miał jedynie asekurować defensywę, a nie naprawiać jej błędy.


Rafał Wolski (3,5) - Nie miał łatwego życia, bo był bardzo dokładnie kryty, jednak kiedy miał chociaż trochę miejsca, od razu pokazywał na co go stać. Szkoda, że koledzy nie odciągali od niego obrońców, bo widać było, że sam jest w stanie zadecydować o losach meczu.


Mateusz Lewandowski (2,5) - Nie można mu odmówić ambicji i zaangażowania, ale od samego biegania meczów się nie wygrywa.


Flavio Paixão (3,5) - Starał się schodzić do środka i grać z bratem, miał też groźne próby strzałów, jednak Malarz nie dawał się zaskoczyć. Cieszy jednak, że wraca do dobrej gry, bo bardzo go brakowało.


Marco Paixão (3) - Ocena niższa, bo napastnika rozliczamy głównie z bramek. W Warszawie tak naprawdę nie miał ani jednej stuprocentowej, ale starał się. Walczył o każdą piłkę. Jego niewątpliwym atutem jest nieustępliwość i umiejętność adaptacji do boiskowych wydarzeń. Ewidentnie brakuje w Lechii drugiego napastnika w dobrej formie, wtedy było by dużo łatwiej o sytuacje.


Rezerwowi:

Joao Nunes (3) - Zastąpił Wawrzyniaka i nie zawiódł. Nie jest to klasowy piłkarz, ale kiedy nakreśli mu się zadania, umie je wykonać.


Joao Oliveira (3) - Miał kilka akcji zaczepnych, jednak przy ciasnej obronie Legii nie mógł nawet wykorzystać w pełni swojej szybkości.


Milos Krasić - Grał zbyt krótko, żeby go ocenić.


goch- Jak się oglądało ostatnie mecze z perspektywy zawodnika, który nie może jechać i po…</div>', 270);" onmouseout="hidettip();">Oskar Fajfer: Było widać, że to jest drużyna
 • 15/10/2017 19:19 - MH Automatyka wygrała strzelaninę z Polonią Bytom
 • Older news items:
   

  Dodaj komentarz


  Kod antysapmowy
  Odśwież

  J. Duszewski: Dość Karnowskiego - Sopotem można zająć się lepiej! J. Duszewski: Dość Karnowskiego - Sopotem można zająć się lepiej!
  Rozmowa z dr. Jarosławem Duszewskim, niezależnym kandydatem na prezy ...
  J. Duszewski: Dość Karnowskiego - Sopotem można zająć się lepiej!
  Prezydenci ministrów Prezydenci ministrów
  Mateusz Morawiecki został 16 - a właściwie 17, bo M.F. Rakowski, kt ...
  Prezydenci ministrów
  Lechii sześć - drużyna jedna! Lechii sześć - drużyna jedna!
  Biało-zieloną drużynę piłkarską obsługuje 5 spółek i fundacja ...
  Lechii sześć - drużyna jedna!

  Galeria Sztuki Gdańskiej

  Rosvita Stern: Kocham Sopot Rosvita Stern: Kocham Sopot
  Tragiczne wspomnienia pani Rosvity wywołują olbrzymie emocje i nie p ...
  Rosvita Stern: Kocham Sopot

  W obiektywie Macieja Kostuna

  Odkrywanie tajemnic spod ogona Odkrywanie tajemnic spod ogona
  Solidarność męska powinna mnie powstrzymać od plotek na tematy int ...
  Odkrywanie tajemnic spod ogona

  Sport w szkole

  Program ferii z GZSiSS Program ferii z GZSiSS
  Od 29 stycznia do 9 lutego w województwie pomorskim dzieci i młodzie ...
  Program ferii z GZSiSS
  Młody jazz 3-miasta Młody jazz 3-miasta
  21 lipca w Ogrodzie Muzeum Miasta Sopotu wystąpi Tomasz Chyła Quinte ...
  Młody jazz 3-miasta
  30 lat od pielgrzymki na Wybrzeże Wojewódzka Olimpiada Wiedzy o Świętym Janie Pawle II 30 lat od pielgrzymki na Wybrzeże Wojewódzka Olimpiada Wiedzy o Świętym Janie Pawle II
  12 czerwca w Gimnazjum w Kosakowie (woj. pomorskie) odbyła  się Woj ...
  30 lat od pielgrzymki na Wybrzeże Wojewódzka Olimpiada Wiedzy o Świętym Janie Pawle II
  Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
  Fundacja „Mater Dei”, ta sama dzięki której w dużej mierze powr ...
  Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
  Ta witryna korzysta z plików cookie. W ustawieniach swojej przeglądarki internetowej możesz w każdym momencie wyłączyć ten mechanizm. W celu pozyskania dodatkowych informacji na ten temat zobacz informacje o cookies.
  OK, zamykam