SLD po wyborach - tylko emblemat czy... » Czy SLD na Pomorzu to tylko emblemat? Bardzo dobre indywidualne wyniki Joanny Senyszyn, Macieja Koby... Grzegorz Braun: Stworzyłem gdańszczanom możliwość wyboru » Z Grzegorzem Braunem, reżyserem, dokumentalistą, monarchistą, kandydatem na urząd prezydenta RP w 20... Słuchacze poznawali Radio Gdańsk "od kuchni" » Kilkaset osób odwiedził siedzibę Radia Gdańsk podczas Dnia Otwartego rozgłośni.W środę, 13 lutego, R... Niemiecki przedsiębiorca skazany za używanie języka nienawiści wobec P... » Niemiecki przedsiębiorca Hans G., prowadzący firmę w gminie Kosakowo, został skazany za szerzenie i ... Odwiedź Radio Gdańsk podczas Dni Otwartych » 13 i 22 lutego Radio Gdańsk zaprasza na Dni Otwarte. Nie zabraknie spotkań z ciekawymi ludźmi, a po ... Architektura Biedronia - czy "Wiosna" nadeszła? » Partia "Wiosna" Roberta Biedronia, która zorganizowała swoją konwencję na Torwarze i notuje kilkunas... Premier Jan Olszewski dla "Gazety Gdańskiej": Byłem kandydatem neutral... » Fragmenty wywiadu z maja 1997 r. Marka Chorabika i Marka Formeli dla "Gazety Gdańskiej", opublikowan... Troje kandydatów na prezydenta Gdańska » Aleksandra Dulkiewicz, Marek Skiba i Grzegorz Braun zmierzą się w przedterminowych wyborach na prezy... Obchody urodzin Artura Schopenhauera w Stacji Orunia » W piątek 22 lutego 2019 przypada 231. rocznica urodzin Artura Schopenhauera. Tego dnia w Stacji Orun... Wystawa w Oliwskim Ratuszu Kultury » Oliwski Ratuszu Kultury przygotował niezmiernie interesującą wystawę XIX i XX – wiecznego malarstwa ...
Reklama
Premier Jan Olszewski dla
niedziela, 10 lutego 2019 14:11
Premier Jan Olszewski dla
Fragmenty wywiadu z maja 1997 r. Marka Chorabika i Marka Formeli dla " ...
Do sześciu razy sztuka czyli MH Automatyka wreszcie pokonała GKS Tychy
wtorek, 19 lutego 2019 22:33
Do sześciu razy sztuka czyli MH Automatyka wreszcie pokonała GKS Tychy
Rekordowa widownia na trybunach hali Olivia, dobra gra i wygrana gdań ...

Galeria Sztuki Gdańskiej

Wojciech Kossak i gdańscy Czarni Huzarzy
niedziela, 03 lutego 2019 17:03
Wojciech Kossak i gdańscy Czarni Huzarzy
Wojciecha Kossaka z Gdańskiem związała znajomość z Cesarzem Niemi ...

W obiektywie Macieja Kostuna

Odkrywanie tajemnic spod ogona
środa, 26 lipca 2017 18:30
Odkrywanie tajemnic spod ogona
Solidarność męska powinna mnie powstrzymać od plotek na tematy int ...

Sport w szkole

Finały zawodów lekkoatletycznych
poniedziałek, 30 kwietnia 2018 17:19
Finały zawodów lekkoatletycznych
Gdański Zespół Schronisk i Sportu Szkolnego zaprasza do udziału w ...
Gala Wiedeńska w Sali Koncertowej NOT
wtorek, 15 stycznia 2019 17:44
Gala Wiedeńska w Sali Koncertowej NOT
9 marca w Gdańsku Sali Koncertowej NOT, ul. Rajska 6, odbędzie się ...
Św. Jan Bosko patronem Rumi
poniedziałek, 28 stycznia 2019 11:11
Św. Jan Bosko patronem Rumi
W niedzielę 27 stycznia w Sanktuarium Najświętszej Maryi Panny Wspo ...
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
poniedziałek, 10 kwietnia 2017 18:04
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
Fundacja „Mater Dei”, ta sama dzięki której w dużej mierze powr ...

Skład Wybrzeża będzie znany 7 listopada

altGdańscy kibice żużla będą musieli trochę poczekać, aby poznać skład w jakim w przyszłym sezonie będzie rywalizowała w NICE 1. Lidze gdańska drużyna. Skład pierwsi mają poznać sponsorzy 7 listopada. - Rozmowy toczą się bardzo dobrze - powiedział prezes Tadeusz Zdunek.


Od 1 do 14 listopada kluby żużlowe mogą podpisywać kontrakty na sezon 2018. W mediach nie brakuje spekulacji. Padają nazwiska zawodników, którzy mogą opuścić Wybrzeże i tych, którzy mogą przyjść. Czego mogą spodziewać się kibice rewolucji czy ewolucji w składzie? - Będzie raczej ewolucja - powiedział Tadeusz Zdunek. - Nie będzie rewolucji. Ze składu odejdzie 2, może 3 zawodników.


Prezes Zdunek nie chciał zdradzić personaliów. Potwierdził jedynie, że na pewno w gdańskiej drużynie nie będzie Huberta Łęgowika. - Trzon drużyn zostanie i będzie podobny jak w tym rok - zapowiedział prezes gdańskiego klubu. - Być może dojdzie jeden doświadczony zawodnik, mający w granicach trzydziestu lat.


Po oświadczeniu o rezygnacji przez Grega Hancocka z PGE Ekstraligi i zamieszczeniu na facebooku klubowym zdjęcia sprzed lat pojawiły się spekulacje, że Amerykanin może ponownie trafić nad Motławę. - Takich rozmów nie było. Nie rozpatrywaliśmy takiej opcji. Budujemy skład z głową i rozsądnie. Hancock nawet w pierwszej lidze chciałby stawki ekstraligowe - ze śmiechem uciął spekulacje o ewentualnym transferze Hancocka prezes Zdunek.


Kiedy gdańscy kibice poznają skład? - Ogłosimy skład 7 (listopada - dop. TŁ) na spotkaniu ze sponsorami. Chcemy ich wyróżnić, żeby oni pierwsi się o tym dowiedzieli - zapowiedział prezes Zdunek.


Kto będzie trenerem gdańskiej drużyny? Czy nadal będzie nim Mirosław Kowalik? Również w tym względzie prezes Zdunek był tajemniczy. - Będzie w tej sprawie informacja - powiedział enigmatycznie.


Tomasz Łunkiewicz

Related news items:
Newer news items:
Older news items:
 

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież