Koncert Wojciecha Karolaka w 80. urodziny artysty » Kompozytor, pianista, saksofonista altowy i tenorowy, jeden z najwybitniejszych muzyków jazzowych w ... NFZ i PFRON podpisały porozumienie o współpracy » W gabinecie dyrektora Narodowego Funduszu Zdrowia w Gdańsku podpisano porozumienie pomiędzy Oddziałe... W sprawie piramidy finansowej Amber Gold: Winni! » Dzisiaj rozpoczęło się odczytywanie w gdańskim Sądzie Okręgowym sentencji wyroku na Marcina P. i jeg... W słońcu i deszczu "Wiosna w ogrodzie" bije frekwencyjny rekord » 17. Ogólnopolska Wystawa Ogrodnicza połączona z kiermaszem "WIOSNA W OGRODZIE" przeszła do historii.... Małgorzata Wassermann: Marcin P. nie wymyślił Amber Gold » Z mec. Małgorzatą Wassermann, przewodniczącą Komisji Śledczej do zbadania prawidłowości i legalności... W maju ścieżki prowadzą do Rënku » W połowie maja od lata wszystkie ścieżki miłośników prac ogrodowych prowadzą do Pomorskiego Hurtoweg... Gdańsk miastem wolności i polskości? » W rocznicę bezwarunkowej kapitulacji Niemiec, kończącej II wojnę światową w Europie, 8 maja br. wyso... Minister Arabski wypaczył instrukcję? Prokurator żąda 1,5 roku pozbawi... » Prokuratora wnioskuje o karę 1,5 roku pozbawienia wolności w zawieszeniu na 4 lata dla Tomasza Arabs... Reportaż Doroty Kani: Koniec systemu - Magdalena Adamowicz walczy o im... » Defilada Zwycięstwa » W sobotę, 11 maja, ulicami Gdańska przeszła Defilada Zwycięstwa, było to jedno z wydarzeń w ramach i...
Reklama
Małgorzata Wassermann: Marcin P. nie wymyślił Amber Gold
czwartek, 16 maja 2019 20:02
Małgorzata Wassermann: Marcin P. nie wymyślił Amber Gold
Z mec. Małgorzatą Wassermann, przewodniczącą Komisji Śledczej do ...
Będzie czwarty mecz Arki z Anwilem
wtorek, 21 maja 2019 18:27
Będzie czwarty mecz Arki z Anwilem
Po dramatycznej walce Anwil Włocławek zdołał zachować szansę na ...
Po historycznym sezonie…. LECHIA W EUROPIE
wtorek, 21 maja 2019 10:23
Po historycznym sezonie…. LECHIA W EUROPIE
W miniony weekend polskie drużyny zakończyły sezon 2018/2019. Lechi ...

Galeria Sztuki Gdańskiej

Profesor Pfuhle i jego uczniowie – obraz drugi
wtorek, 14 maja 2019 14:35
Profesor Pfuhle i jego uczniowie – obraz drugi
Niezaprzeczalnym faktem jest przynależność Fritza Pfuhle do narodow ...

W obiektywie Macieja Kostuna

Odkrywanie tajemnic spod ogona
środa, 26 lipca 2017 18:30
Odkrywanie tajemnic spod ogona
Solidarność męska powinna mnie powstrzymać od plotek na tematy int ...

Sport w szkole

Finały zawodów lekkoatletycznych
poniedziałek, 30 kwietnia 2018 17:19
Finały zawodów lekkoatletycznych
Gdański Zespół Schronisk i Sportu Szkolnego zaprasza do udziału w ...
Gdańsk LOTOS Siesta Festival 2019 – Kto? Gdzie? Kiedy?
niedziela, 07 kwietnia 2019 20:22
Gdańsk LOTOS Siesta Festival 2019 – Kto? Gdzie? Kiedy?
Cztery dni, 10 koncertów i siedmioro artystów, Siesta Festival po ra ...
Rumia miastem sportu. Plebiscyt na sportowców, trenerów i działaczy 25-lecia
niedziela, 24 lutego 2019 16:54
Rumia miastem sportu. Plebiscyt na sportowców, trenerów i działaczy 25-lecia
Gala Sportu w Hali widowiskowo-sportowej MOSiR Rumia 22 lutego br., po ...
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
poniedziałek, 10 kwietnia 2017 18:04
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
Fundacja „Mater Dei”, ta sama dzięki której w dużej mierze powr ...

Skład Wybrzeża będzie znany 7 listopada

altGdańscy kibice żużla będą musieli trochę poczekać, aby poznać skład w jakim w przyszłym sezonie będzie rywalizowała w NICE 1. Lidze gdańska drużyna. Skład pierwsi mają poznać sponsorzy 7 listopada. - Rozmowy toczą się bardzo dobrze - powiedział prezes Tadeusz Zdunek.


Od 1 do 14 listopada kluby żużlowe mogą podpisywać kontrakty na sezon 2018. W mediach nie brakuje spekulacji. Padają nazwiska zawodników, którzy mogą opuścić Wybrzeże i tych, którzy mogą przyjść. Czego mogą spodziewać się kibice rewolucji czy ewolucji w składzie? - Będzie raczej ewolucja - powiedział Tadeusz Zdunek. - Nie będzie rewolucji. Ze składu odejdzie 2, może 3 zawodników.


Prezes Zdunek nie chciał zdradzić personaliów. Potwierdził jedynie, że na pewno w gdańskiej drużynie nie będzie Huberta Łęgowika. - Trzon drużyn zostanie i będzie podobny jak w tym rok - zapowiedział prezes gdańskiego klubu. - Być może dojdzie jeden doświadczony zawodnik, mający w granicach trzydziestu lat.


Po oświadczeniu o rezygnacji przez Grega Hancocka z PGE Ekstraligi i zamieszczeniu na facebooku klubowym zdjęcia sprzed lat pojawiły się spekulacje, że Amerykanin może ponownie trafić nad Motławę. - Takich rozmów nie było. Nie rozpatrywaliśmy takiej opcji. Budujemy skład z głową i rozsądnie. Hancock nawet w pierwszej lidze chciałby stawki ekstraligowe - ze śmiechem uciął spekulacje o ewentualnym transferze Hancocka prezes Zdunek.


Kiedy gdańscy kibice poznają skład? - Ogłosimy skład 7 (listopada - dop. TŁ) na spotkaniu ze sponsorami. Chcemy ich wyróżnić, żeby oni pierwsi się o tym dowiedzieli - zapowiedział prezes Zdunek.


Kto będzie trenerem gdańskiej drużyny? Czy nadal będzie nim Mirosław Kowalik? Również w tym względzie prezes Zdunek był tajemniczy. - Będzie w tej sprawie informacja - powiedział enigmatycznie.


Tomasz Łunkiewicz

Related news items:
Newer news items:
Older news items:
 

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież