III Pomorski Konwent Regionalny Osób z Niepełnosprawnościami » W środę, 17 października, na Uniwersytecie Gdańskim, na Wydziale Prawa i Administracji odbył się III... Inwestor Adamowicz - luki w pamięci czy łgarstwo? » Paweł Adamowicz okłamał opinie publiczną w sprawie 37 tys. akcji firmy budowlanej Robyg. W porannej ... Elżbieta Jachlewska: Lepszy Gdańsk jest możliwy, gdy my sami w to uwie... » Z Elżbietą Jachlewską, ekonomistką, aktywistką społeczną, feministką, jedną z liderek Inicjatywy Fem... Elżbieta Strzelczyk: Będę reprezentować problemy i kłopoty mieszkańców... » Rozmowa z Elżbietą Strzelczyk, kandydatką Prawa i Sprawiedliwości na radną Gdańska z okręgu nr 5 obe... Spotkanie z książką dzieci z Przedszkola nr 77 i Przedszkola nr 81 » W Bibliotece Manhattan odbyło się spotkanie z książką, w którym wzięły udział dzieci z Przedszkola N... 65-lecie Koła PZW nr 4 Gdańsk-Portowa » 12 października w siedzibie Zarządu Okręgu PZW odbyło się spotkanie okolicznościowe z okazji 65 rocz... 100#WOLNOŚĆ z okazji stulecia odzyskania niepodległości i 60-lecia TVP... » W sobotę 13 października br. wieczorem w Gdańsku na placu przed Muzeum II Wojny Światowej zorganizow... Fotograficzna pasja Marii Kamenskiej » W piątek 12 października w Stacji Orunia GAK odbył się wernisaż wystawy fotografii Marii Kamenskiej.... W kadrach Adamowicza - "Zasłużony działacz ORMO" » Andrzej Schulz, członek ORMO od 1 maja 1974 do 1989 roku, od lipca 1983 dyrektor gabinetu wojewody g... Gdańska woda napędza młyny w Île-de-France » Kolejny rok przyniósł wysoki zysk 13,5 mln zł dla Saur Neptun Gdańsk, przedsiębiorstwa zajmującego s...
Reklama
Inwestor Adamowicz - luki w pamięci czy łgarstwo?
środa, 17 października 2018 21:24
Inwestor Adamowicz - luki w pamięci czy łgarstwo?
Paweł Adamowicz okłamał opinie publiczną w sprawie 37 tys. akcji f ...
Muzaj poprowadził Trefl do wygranej
środa, 17 października 2018 21:39
Muzaj poprowadził Trefl do wygranej
Po ponad dwugodzinnym dreszczowcu Trefl Gdańsk pokonał w ERGO Arena ...

Galeria Sztuki Gdańskiej

ZPAP - Spore oczekiwania, ale brak współpracy
poniedziałek, 08 października 2018 15:37
ZPAP - Spore oczekiwania, ale brak współpracy
Dobiega końca kolejna czteroletnia kadencja zarządu (2014-2018) Pols ...

W obiektywie Macieja Kostuna

Odkrywanie tajemnic spod ogona
środa, 26 lipca 2017 18:30
Odkrywanie tajemnic spod ogona
Solidarność męska powinna mnie powstrzymać od plotek na tematy int ...

Sport w szkole

Finały zawodów lekkoatletycznych
poniedziałek, 30 kwietnia 2018 17:19
Finały zawodów lekkoatletycznych
Gdański Zespół Schronisk i Sportu Szkolnego zaprasza do udziału w ...
X Festiwal Filmowy Niepokorni Niezłomni Wyklęci. Gdynia
wtorek, 11 września 2018 17:40
X Festiwal Filmowy Niepokorni Niezłomni Wyklęci. Gdynia
Jubileuszowy Festiwal Niepokorni Niezłomni Wyklęci zacznie się w Gd ...
30 lat od pielgrzymki na Wybrzeże Wojewódzka Olimpiada Wiedzy o Świętym Janie Pawle II
środa, 14 czerwca 2017 13:58
30 lat od pielgrzymki na Wybrzeże Wojewódzka Olimpiada Wiedzy o Świętym Janie Pawle II
12 czerwca w Gimnazjum w Kosakowie (woj. pomorskie) odbyła  się Woj ...
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
poniedziałek, 10 kwietnia 2017 18:04
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
Fundacja „Mater Dei”, ta sama dzięki której w dużej mierze powr ...

Skład Wybrzeża będzie znany 7 listopada

altGdańscy kibice żużla będą musieli trochę poczekać, aby poznać skład w jakim w przyszłym sezonie będzie rywalizowała w NICE 1. Lidze gdańska drużyna. Skład pierwsi mają poznać sponsorzy 7 listopada. - Rozmowy toczą się bardzo dobrze - powiedział prezes Tadeusz Zdunek.


Od 1 do 14 listopada kluby żużlowe mogą podpisywać kontrakty na sezon 2018. W mediach nie brakuje spekulacji. Padają nazwiska zawodników, którzy mogą opuścić Wybrzeże i tych, którzy mogą przyjść. Czego mogą spodziewać się kibice rewolucji czy ewolucji w składzie? - Będzie raczej ewolucja - powiedział Tadeusz Zdunek. - Nie będzie rewolucji. Ze składu odejdzie 2, może 3 zawodników.


Prezes Zdunek nie chciał zdradzić personaliów. Potwierdził jedynie, że na pewno w gdańskiej drużynie nie będzie Huberta Łęgowika. - Trzon drużyn zostanie i będzie podobny jak w tym rok - zapowiedział prezes gdańskiego klubu. - Być może dojdzie jeden doświadczony zawodnik, mający w granicach trzydziestu lat.


Po oświadczeniu o rezygnacji przez Grega Hancocka z PGE Ekstraligi i zamieszczeniu na facebooku klubowym zdjęcia sprzed lat pojawiły się spekulacje, że Amerykanin może ponownie trafić nad Motławę. - Takich rozmów nie było. Nie rozpatrywaliśmy takiej opcji. Budujemy skład z głową i rozsądnie. Hancock nawet w pierwszej lidze chciałby stawki ekstraligowe - ze śmiechem uciął spekulacje o ewentualnym transferze Hancocka prezes Zdunek.


Kiedy gdańscy kibice poznają skład? - Ogłosimy skład 7 (listopada - dop. TŁ) na spotkaniu ze sponsorami. Chcemy ich wyróżnić, żeby oni pierwsi się o tym dowiedzieli - zapowiedział prezes Zdunek.


Kto będzie trenerem gdańskiej drużyny? Czy nadal będzie nim Mirosław Kowalik? Również w tym względzie prezes Zdunek był tajemniczy. - Będzie w tej sprawie informacja - powiedział enigmatycznie.


Tomasz Łunkiewicz

Related news items:
Newer news items:
Older news items:
 

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież