Mównica bezpłatna - rzecznik na służbie » Służbowy samochód, służbowy rzecznik, mównica w foyer Europejskiego Centrum Solidarności. Obywatel P... Sławomir Neumann: Adamowicz miał swoje powody by kandydować » Z posłem Sławomirem Neumannem, liderem Platformy Obywatelskiej na Pomorzu rozmawia Artur S. Górski- ... Grzegorz Strzelczyk: Miasto nie jest biznesmenem » Z Grzegorzem Strzelczykiem, radnym PiS rozmawia Artur S. Górski- Czy dzieciom i młodzieży z Gdańska ... Ponad 8 mln złotych na reklamy Gdańska - prof. Czauderna pyta prezyden... » Dobra propaganda, to propaganda skuteczna. Liczona ilością odsłon stron i podstron, materiałów zamie... Bunt gdańskiego barona - Adamowicz sam(o)rządzi » Oskarżony o składanie nieprawdziwych oświadczeń majątkowych i podejrzewany o oszustwa podatkowe,pozb... Beton na boiskach AWFiS » Maklerzy umysłów czy Parceli Dziwna sytuacja w oliwskiej AWFiS. Na wniosek uczelni procedowany j... Oświadczenie Piotra Dudy » Koleżanki i Koledzy, Członkowie Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego „Solidarność", cora... J. Duszewski: Dość Karnowskiego - Sopotem można zająć się lepiej! » Rozmowa z dr. Jarosławem Duszewskim, niezależnym kandydatem na prezydenta Sopotu. -W programie na ż... Co ustali prokurator? - Grunwaldzka 597 » Sprzedaż przy ul. Grunwaldzkiej 597 w Oliwie jest badana przez prokuraturę. Sprawdzana jest sama tra... Tlen jako opium? » ”Tlen” od czasu swojego powstania (rok 2003) przewędrował już przez wiele polskich teatrów (również ...
Reklama

altW smutnych nastrojach opuszczali halę Olivia gdańscy kibice. MH Automatyka rozegrała jedno ze słabszych spotkań w tym sezonie i została rozbita przez TatrySki Podhale Nowy Targ 8:2 (1:1, 3:0, 4:1).


MH Automatyka Gdańsk – TatrySki Podhale Nowy Targ 2:8 (1:1, 0:3, 1:4)
Bramki: 1:0 Szymon Marzec (6), 1:1 Jarosław Różański (11, 5/4), 1:2 Krzysztof Zapała (24), 1:3 Mateusz Michalski (29), 1:4 Krzysztof Zapała (33, 5/4), 1:5 Krzysztof Zapała (41, 5/4), 1:6 Bartłomiej Neupauer (42), 2:6 Jakub Stasiewicz (48), 2:7 Jarosław Różański (49), 2:8 Denis Dalidowicz (52)

MH Automatyka: Witkowski - Bilčík , Maciejewski; Vítek , Stasiewicz, Samusienko – Lehmann, Wachowski; Steber, Polodna, Skutchan – Kantor, Wysocki; Strużyk, Rompkowski, Szczerbakow – Dolny, Leśniak, Wrycza, Pesta, Marzec.


Spotkanie zapowiadało się ciekawie. Obie drużyny sąsiadowały w tabeli, a kibice od la ta są zaprzyjaźnieni. Fani z Nowego Targu pojawili się w hali Olivia i wspólnie z gdańskimi kibicami zagrzewali obie ekipy.

Spotkanie zaczęło się nieźle dla MH Automatyka. W 6 minucie krążek w nowotarskiej bramce umieścił Szymon Marzec. Jak się okazało były to miłe złego początki. A źle zaczął się dziać tuż po zdobyciu bramki. Najpierw na ławkę kar trafił Jan Steber. Potem Mateusz Strużyk. Przez 13 sekund gdańszczanie grali w podwójnym osłabieniu. Goście wykorzystali okres gry w przewadze gdy do końca kary Strużyka pozostały 24 sekundy. Od tego momentu nowotarżanie kontrolowali przebieg wydarzeń na lodzie. Pierwsza tercja była wyrównana, ale dwie następne to dominacja przyjezdnych. W drugiej tercji goście zdobyli trzy bramki. Stwarzanie sytuacji bramkowych i strzelanie goli przychodziło graczom Podhala zbyt łatwo. Bramki padały po ładnych akcjach, przy których nie zbyt przeszkadzała gdańska defensywa. Jeśli ktoś miał nadzieję na zryw i szaloną pogoń w trzeciej tercji to szybko został pozbawiony złudzeń. Najpierw Zapała zdobył swoja trzecią bramkę w meczu, a przy okazji była to trzecia bramka zdobyta przez Podhale w przewadze, a po chwili na 6:1 podwyższył Neupauer. Trener Kowaliew wziął czas i wydawało się, że to poskutkowało, bo na 2:6 trafił Jakub Stasiewicz. Odpowiedź gości był jednak bardzo szybka. Kolejne dwa trafienia ustaliły wynik meczu na 2:8.

Tmasz Łunkiewicz

 

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież

J. Duszewski: Dość Karnowskiego - Sopotem można zająć się lepiej! J. Duszewski: Dość Karnowskiego - Sopotem można zająć się lepiej!
Rozmowa z dr. Jarosławem Duszewskim, niezależnym kandydatem na prezy ...
J. Duszewski: Dość Karnowskiego - Sopotem można zająć się lepiej!
Prezydenci ministrów Prezydenci ministrów
Mateusz Morawiecki został 16 - a właściwie 17, bo M.F. Rakowski, kt ...
Prezydenci ministrów
Lechii sześć - drużyna jedna! Lechii sześć - drużyna jedna!
Biało-zieloną drużynę piłkarską obsługuje 5 spółek i fundacja ...
Lechii sześć - drużyna jedna!

Galeria Sztuki Gdańskiej

Rosvita Stern: Kocham Sopot Rosvita Stern: Kocham Sopot
Tragiczne wspomnienia pani Rosvity wywołują olbrzymie emocje i nie p ...
Rosvita Stern: Kocham Sopot

W obiektywie Macieja Kostuna

Odkrywanie tajemnic spod ogona Odkrywanie tajemnic spod ogona
Solidarność męska powinna mnie powstrzymać od plotek na tematy int ...
Odkrywanie tajemnic spod ogona

Sport w szkole

Program ferii z GZSiSS Program ferii z GZSiSS
Od 29 stycznia do 9 lutego w województwie pomorskim dzieci i młodzie ...
Program ferii z GZSiSS
Młody jazz 3-miasta Młody jazz 3-miasta
21 lipca w Ogrodzie Muzeum Miasta Sopotu wystąpi Tomasz Chyła Quinte ...
Młody jazz 3-miasta
30 lat od pielgrzymki na Wybrzeże Wojewódzka Olimpiada Wiedzy o Świętym Janie Pawle II 30 lat od pielgrzymki na Wybrzeże Wojewódzka Olimpiada Wiedzy o Świętym Janie Pawle II
12 czerwca w Gimnazjum w Kosakowie (woj. pomorskie) odbyła  się Woj ...
30 lat od pielgrzymki na Wybrzeże Wojewódzka Olimpiada Wiedzy o Świętym Janie Pawle II
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
Fundacja „Mater Dei”, ta sama dzięki której w dużej mierze powr ...
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
Ta witryna korzysta z plików cookie. W ustawieniach swojej przeglądarki internetowej możesz w każdym momencie wyłączyć ten mechanizm. W celu pozyskania dodatkowych informacji na ten temat zobacz informacje o cookies.
OK, zamykam