Sąd wójta karze, wojewoda honoruje? » Czy to nie kompromitacja? Skazany prawomocnie na 25 tys. złotych grzywny za niewypłacenie należnych ... "Wejście w historię": Medal Sprawiedliwy wśród Narodów Świata, przyzna... » W Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku podczas pierwszej w 2024 roku odsłony cyklu "Wejście w histori... Konkurs wokalnych talentów przedszkolaków » 13 przedszkolaków wzięło udział w Międzyprzedszkolnym konkursie piosenki "Śpiewam, bo lubię".Organiz... Tomasz Rakowski: Gdańsk nie ma gospodarza » O „układzie gdańskim” zmianach w polityce mieszkalnej i inwestycjach drogowych, również tych bardzo ... Mariusz Hoffman – „Plakat malowany poezją” » „Gdańska Galeria Sztuki” … „Gazety Gdańskiej” zaprasza do galerii „W zaułku” na kolejną prezentację ... VIII Międzyszkolny Turniej Logopedyczny Szumiące Zabawy » Po raz ósmy Pomorska Biblioteka Pedagogiczna w Gdańsku oraz Szkoła Podstawowa nr 49 w Gdańsku zorgan... Matysiak i Milewski w Telewizji Republika » W czwartek, 21 marca, o 19:30 gośćmi Danuty Holeckiej będą posłanka Paulina Matysiak z Nowej Lewicy ... Szóstka Szostaka - program KWW Kocham Gdańsk » KWW Kocham Gdańsk przedstawił swój program - "szóstkę Szostaka".Przedstawione postulaty zostały opra... Goście Katarzyny Gójskiej: Tarczyński, Kanthak, Witkowski, Ćwik » W środę o 20:00 gośćmi redaktor Katarzyny Gójskiej w programie "W PUNKT" będą: Dominik Tarczyński, e... Grzywna dla wójta Szemudu - kiedy zapłaci nauczycielom? » Kompromitacja minister B. Nowackiej i wójta Szemudu R. Kalkowskiego. Szefowa MEN gawędziła w lutym o...

To było pierwsze tego typu wydarzenie w regionie. W Wejherowie

Play off Orlen Ligi: Atom Trefl - Beef Master 1 mecz LIVE: 3:0 - 25:15, 25:16, 25:21

altO godz. 17.00 w Hali 100-lecia Sopotu rozpocznie się pierwszy mecz pierwszej rundy play off Orlen Ligi pomiędzy Atom Trefl Sopot i Beef Master Budowlani Łódź. Zapraszamy na relację z tego spotkania.

Atom Trefl: Leys, Bełcik, Podolec, Efimienko, Molnar, Łukasik, Zenik (libero) - Gajewska, Hill
Beef Master: Śliwa, Kwiatkowska, Nuszel, Trach, Pycia, Cabrera, Durajczyk (libero) - Ściurka, Grajber, Cabajewska, Love, Sikorska

III set

Początek trzeciego seta jak pierwszego. Sopocianki mają problem z przyjęciem zagrywki Śliwy. Czas dla Atomu (0:3)

Atomu popełnia sużo błędów i z trudem zmniejsza starty do rywalek. Na pierwszej przerwie technicznej trzy punkty przewagi przyjezdnych (5:8)

Sopocianki mają problem z przyjęciem i przewaga gości wzrosła do 5 punktów (5:10, 6:11). Atom mozolnie odrabiał straty i zmniejszył dystans do dwóch punktów (10:12), a po chwili jednego (12:13). Łodzianki szybko jednak powiększyły przewagę i na drugiej przerwie technicznej utrzymały przewagę z pierwszej przerwy (13:16)

Sopocianki doprowadziły do wyrównania (19:19), a po chwili objęły prowadzenie (20:19). Atom wypracował sobie minimalne prowadzenie. Łodzianki obroniły pierwszą piłkę meczową, ale po chwili spotkanie zakończył atak Hill.

MVP Leys

II set

Początek drugiej partii był wyrównany dzięki... sopociankom, które dwie pierwsze zagrywki posłały w taśmę. Również trzeci punkt dla łodzianek był zasługą błędu sopocianek. Na pierwszej przerwie technicznej Atom ma dwa razy więcej punktów od rywalek (8:4)

Po przerwie sopocianki nie tylko skutecznie grały w ataku, ale również dobrze broniły. Przewaga gospodyń wzrastała, a łodzianki ponownie większość punktów uzyskiwały po błędach sopocianek - dwa autowe serwisy. Na drugiej przerwie technicznej bardzo duża przewaga Atomu (16:7)

Zmiany w łódzkiej ekipie nic nie pomagają. Czas dla gości (18:7)

Drużyna gości gra drugą szóstką, pięć zawodniczek z wyjściowego składu zostało zmienionych, ale nic to nie daje. Czas dla gości (20:9)

Łodziankom udało się zmniejszyć straty poniżej 10 oczek, ale wygrana Atomu nie było zagrożone, mimo, że w całym secie sopocianki popełniły dużo błędów. Seta zakończyła skutecznym atakiem Podolec.

I set

Pierwsze piłki należały do łodzianek. Problemy z przyjęciem miała Leys.Atom Szybko wyrównał. Po ataku Podolec objął pierwsze prowadzenie 4:3. Przy zagrywce Podolec łodzianki miay problemy z przyjęciem. Na pierwszej przerwie technicznej 8:4 dla Atomu.

Łodzianki mają problemy z przyjęciem co przekłada się na rozegranie i na atak. Wzrasta przewaga Atomu. Czas dla gości (11:4)

Sopocianki dobrze serwują i są coraz skuteczniejsze w ataku. Przy serwisie Śliwy łodzianki nieco zmniejszyły straty, ale na drugiej przerwie technicznej pewne prowadzenie Atomu (16:10)

Łodzianki walczą, ale nie mogą znacząco zmniejszyć strat. Czas dla gości (18:12)

Sopocianki kontrolowały grę i powiększały przewagę. Pierwszy set kończy się pewną wygraną Atomu po ataku Leys po rękach łódzkiego bloku