Kalkowski milczy o pracy w PORD, Gołuńskiego zaprosi prokurator - prze... » Przedwyborcze napięcie w Szemudzie i Kartuzach. Skazany za niewypłacenie 300 tys. zł wynagrodzeń nau... Barwy pomorskiego sejmiku: Od Struka do Ścigały » Z poparciem 39 799 gdańszczan pomorski lider PO Mieczysław Emil Struk uzyskał najlepszy indywidualni... Ryszard Czarnecki w tygodniku „Sieci”: Polacy, idźmy z Trumpem! » W nowym numerze „Sieci” Ryszard Czarnecki, poseł do Parlamentu Europejskiego w zaskakującym wywiadzi... O pożytku głupoty i jeszcze raz o budowie CPK » Nie musiałem zbyt długo czekać na odpowiedź, choć z góry wiedziałem, że taka będzie musiała nastąpić... T. Rakowski ocenia: Dwie drużyny w Gdańsku » O wyniku wyborczym PiS w Gdańsku, o rozłamie wewnątrz partii i kampanii, która była prowadzona dwuto... Gdańska rada: liderzy i outsiderzy » Dziś remanenty wyborcze. W Gdańsku najwięcej głosów do rady miasta uzyskała Aleksandra Dulkiewicz, k... Zmiana jednak jest możliwa » Wybory samorządowe przyniosły wiele niespodzianek. Druga tura w Gdyni bez udziału Wojciecha Szczurka... Nowa Rada Miasta Gdańska 2024-2028 » Koalicja Obywatelska zwiększyła swój stan posiadania w Radzie Miasta. Aż czterech radnych mniej będz... KO zyskuje dwa mandaty, PiS traci trzy w sejmiku pomorskim » W wyborach do sejmiku województwa pomorskiego zwyciężyła KO z wynikiem 43,84 proc. PiS uzyskało 25,7... Magdalena Czarzyńska-Jachim wygrała wybory na prezydenta Sopotu » Według danych Państwowej Komisji Wyborczej ze wszystkich sopockich obwodowych komisji, na Magdalenę ...
Barwy pomorskiego sejmiku: Od Struka do Ścigały
czwartek, 18 kwietnia 2024 16:32
Z poparciem 39 799 gdańszczan pomorski lider PO Mieczysław Emil
Trefl rozbity w Lublinie
czwartek, 18 kwietnia 2024 21:05
Bardzo jednostronny był pierwszy mecz o piąte miejsce w PlusLidze.
Bolesna porażka Lechii, Jaguar znów zwycięski
piątek, 12 kwietnia 2024 15:35
Radość w Gdyni, niepokój w Gdańsku.
Lechia odzyskała pozycję lidera
niedziela, 14 kwietnia 2024 16:59
Lechia wykorzystała potknięcie Arki i odzyskała fotel lidera.

PGE Atom Trefl - Polski Cukier Muszynianka LIVE: 0:3 - 22:25, 13:25, 16:25

altO godz. 17.00 w hali  Widowiskowo-Sportowej Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu rozpocznie się mecz PGE Atomu Trefl z Polski Cukier Muszynianka Muszyna. Zapraszamy na relację LIVE z tego spotkania.

PGE Atom Trefl: Leys, Bełcik, Efimienko, Cooper, Kaczorowska, Zaroślińska, Durajczyk (libero) - McClendon, Tokarska, Miros, Kaczmar
Muszynianka: Carter, Różycka, Wojcieska, Radenković, Kurnikowska, Plchotova, Maj-Erwardt (libero)

III set

Kaczmar zamiast Bełcik w wyjściowej szóstce

1:0 punktowy serwis Tokarskiej, 1:1, 1:2, 1:3, 1:4 blok na Zaroślińskiej, czas dla Atomu, 2:4 atak Cooper, 2:5, 3:5 atak Cooper, 3:6, 3:7, 3:8

Zaczęło się od punktowej zagrywki. Potem było już fatalnie. Muszyna bezlitośnie punktuje sopocianki, które są całkowicie bezradne

3:9, 4:9 blok Cooper, 4:10, 5:10 Zaroślińska obija blok, 6:10, 7:10 punktowy serwis Zaroślińskiej, czas dla gości

7:11 blok na Matiasowskiej, 8:11 atak Zaroślińska, 8:12, 8:13 czas dla Atomu

Sopocianki mają bardzo krótkie okresy dobrej gry, po nich rywalki powiększają przewagę

8:14, 9:14 atak Zaroślińska, 9:15, 10:15, 10:16

Sopocianki odrobiły część strat, ale po chwili Muszynianka ponownie zwiększyła przewagę

11:16 atak Cooper, 11:17, 12:17, 13:17, 13:18, 14:18 blok Atomu, 14:19 taśma sopocianek, 14:20 blok na Zaroślińskiej, 15:20, 15:21, 15:22, 16:22, 16:23, 16:24, 16:25 as Plchotowej kończy mecz

MVP Radenković

II set

Tokarska zastąpiła w wyjściowej szóstce Efimienko

0:1 McClendon atak aut, 0:2, 0:3 McClendon atak w taśmę, czas dla Atomu, 0:4, 1:4, 2:4, 3:4 atak Zaroślińska z drugiej linii, 3:5 Zaroślińska serw aut, 4:5 atak Tokarska, 5:5, 5:6 Kaczorowska serw aut, 5:7 blok na Leys, 5:8

Drużyny grają falami. Bardzo dobrze zaczęły przyjezdne, potem sopocianki doprowadziły do remisu, trzy punkty z rzędu dały taką właśnie przewagę Muszynie na pierwszej przerwie technicznej

5:9, 5:10, czas dla Atomu, Miros za Bełcik, Kaczmar za Zaroślińską, 6:10, 6:11, 7:11, 7:12, 7:13, 8:13, 8:14, 9:14 Cooper atak, 9:15, 10:15 atak Miros, 11:15 atak Miros, 11:16

Słabe przyjęcie, problemy w ataku tak wygląda gra sopocianek. Zmiany trenera Micellego nie pomagają

11:17, 11:18, 11:19, 11:20 taśma sopocianek, 11:21, 12:21, 12:22, 12:23, 13:23, 13:24, 13:25

Fatalny set sopocianek. Nie było niczego - przyjęcia, ataku, bloku. Muszyna zdeklasowała PGE Atom Trefl. Nie widać w sopcokiej drużynie zawodniczki, która mogłaby zmienić obraz gry. Trochę może dziwić, że po niezłym pierwszym secie drugiego w kwadracie spędziła Efimienko.

I set

0:1 blok na Zaroślińskiej, 1:1 atak Zaroślińska, 1:2, 2:2 atak Efimienko, 2:3 Kaczorowska atak w antenkę, 2:4, 2:5, 3:5 atak Zaroślińska, 3:6 Kaczorowska serw aut, 4:6 atak Efimienko, 4:7, 5:7, 6:7, 6:8

Pierwsza część pierwszego seta lepsza w wykonaniu Muszyny.  Sopocianki zepsuły dwie zagrywki, mają też problemy w ataku.

6:9 Carter obija blok, 7:9 atak Zaroślińska, 7:10, 8:10, 9:10, 9:11, 10:11 atak  Efimienko, 10:12, 11:12, 11:13, 12:13 Wojcieska serw aut, 12:14, 13:14, 13:15, 13:16

Sopocianki nie mogą zniwelować strat. Zbliżają się na jeden punkt, ale nie mogą wyrównać. Muszynianka gra prostą, ale bardzo skuteczną siatkówkę

13:17, błąd w przyjęciu i czas dla Atomu, 14:17 Cooper na siatce, McClendon za Kaczorowską, 15:17, 16:17, czas dla Muszynianki, 17:17 atak Zaroślińska, 17:18, 18:18, 18:19, 19:19 atak McClendon, 19:20, 19:21, błąd przyjęcia Leys, czas dla Atomu, 20:21 blok Atomu, 20:22, 21:22 atak Efimienko, 22:22 blok Leys, 22:23 siatka sopocianek, 22:24 blok na Leys, 22:25 siatka sopocianek kończy pierwszą partię

Pierwszego seta zasłużenie wygrywa Muszynianka. Sopocianki mają problemy w przyjęciu i ataku. Gospodynie prawie cały set goniły rywalki, w końcówce zdołały doprowadzić do remisu, ale proste błędy, m.in. dwa razy siatka nie pozwoliły na wygranie seta.