Brządkowski wygrał proces i wybory » Trudno było sobie wyobrazić inny finał - Karnowski i Pobłocki muszą zapłacić po 2500 zł na cel społe... Dzień Ziemi w Przedszkolu nr 31 » Ekologia i dbanie o środowisko były głównymi tematami Dnia Ziemi zorganizowanego w Przedszkolu nr 31... Nowi włodarze w Pruszczu Gdańskim i Kwidzynie, bez zmian Kartuzach i S... » W niedzielę odbyła się II tura wyborów samorządowych. W Pruszczu Gdańskim i Kwidzynie wybrano nowe w... Rozprawa w trybie wyborczym w Tczewie » Łukasz Brządkowski, kandydat na prezydenta Tczewa pozwał swojego konkurenta i wspierającego go posła... Kalkowski milczy o pracy w PORD, Gołuńskiego zaprosi prokurator - prze... » Przedwyborcze napięcie w Szemudzie i Kartuzach. Skazany za niewypłacenie 300 tys. zł wynagrodzeń nau... Barwy pomorskiego sejmiku: Od Struka do Ścigały » Z poparciem 39 799 gdańszczan pomorski lider PO Mieczysław Emil Struk uzyskał najlepszy indywidualni... Ryszard Czarnecki w tygodniku „Sieci”: Polacy, idźmy z Trumpem! » W nowym numerze „Sieci” Ryszard Czarnecki, poseł do Parlamentu Europejskiego w zaskakującym wywiadzi... O pożytku głupoty i jeszcze raz o budowie CPK » Nie musiałem zbyt długo czekać na odpowiedź, choć z góry wiedziałem, że taka będzie musiała nastąpić... T. Rakowski ocenia: Dwie drużyny w Gdańsku » O wyniku wyborczym PiS w Gdańsku, o rozłamie wewnątrz partii i kampanii, która była prowadzona dwuto... Gdańska rada: liderzy i outsiderzy » Dziś remanenty wyborcze. W Gdańsku najwięcej głosów do rady miasta uzyskała Aleksandra Dulkiewicz, k...
Lechia skromnie pokonała na Polsat Plus Arena Polonię Warszawa 1:0

Michał Wójcik - „Na początku jest rysunek”
sobota, 13 kwietnia 2024 18:02
Tytuł ostatniej wystawy Michała Wójcika nie może zaskakiwać.

PGE Atom Trefl - Impel LIVE: 3:0 - 25:19, 25:17, 25:10

altNa godz. 14.45 zaplanowano początek spotkania PGE Atom Trefla z Impelem Wrocław. Zapraszamy na relację z hali ERGO Arena.

Ze względu na transmisję przez POLSAT spotkanie rozpocznie się około 14.51.

PGE Atom Trefl: Tokarska, Balkestein, Radenković, Cooper, Kaczorowska, Zaroślińska, Durajczyk (libero) - Miros, Kaczmar
Impel: Ptak, Kąkolewska, Hildebrand, Radecka, Skoworńska, Costagrande, Durr (libero) -  Kossanyiowa, Sawicka (libero), Sikorska, Gryka

III set

1:0 blok sopocianek, 2:0 Kaczorowska punktowa zagrywka, 3:0 Zaroślińska obija blok, 4:0 Radenković blok, czas dla gości, 4:1 Kaczorowska serw w siatkę, 4:2 Tokarska atak aut, 5:2 Tokarska atak, 5:3 Kossanyiowa atak, 6:3 Radenković kiwka, 6:4 Kąkolewska plas, 7:4 Kąkolewska serw aut, 8:4 blok Cooper

Trzeciego seta zdecydowanie lepiej zaczęły sopocianki. Wrocławianki na moment zmniejszyły dystans, ale na przerwę techniczną podopieczne Micellego zeszły z 4 punktami przewagi

9:4 Balkestein punktowa zagrywka, 10:4 Zaroślińska obija blok, czas dla gości, 10:5 Ptak zablokowała Cooper, 11:5 Kaczorowska atak, 11:6 Costagrane atak po bloku, 12:6 Kaczorowska kiwka, 13:6 Tokarska blok, 14:6 dotknięcie siatki wrocławianek, 15:6 ponownie dotknięcie siatki po stronie Impela, 16:6 blok sopocianek

Tak jak w poprzednich dwóch setach po pierwszej przerwie technicznej sopocianki błyskawicznie powiększyły przewagę i wręcz deklasują rywalki

17:6 Zarośliska punktowa zagrywka, 18:6 blok sopocianek, 18:7 Kaczorowska zablokowana, 18:8 cztery odbicia sopocianek, 19:8 Balkestein atak z drugiej linii, 20:8 Balkestein atak, 21:8, 21:9 Tokarska atak aut, 22:9 Tokarska atak, 23:9 Zaroślińska atak, 24:9 Balkestein atak, 24:10 zablokowana Zaroślińska, 25:10 Balkestein atak

MVP Radenković

II set

1:0 Tokarska atak, 2:0 Zaroślińska atak, czas dla gości, 2:1 Kąkolewska zablkowała Cooper, 2:2 Costagrande atak, 2:3 Hildebrand punktowa zagrywka, 3:3 Hildebrand zepsuta zagrywka, 4:3 dotknięcie siatki zawodniczki Impela, 4:4 Rradenković serw w siatkę, 5:4 Kąkolewska serw aut, 5:5 Ptak kiwka, 6:5 Cooper atak, 6:6 Skowrońska atak, 7:6 Zaroślińska atak, 8:6 Kaczorowska przechodzącą piłkę oburącz wciska we wrocławski parkiet

Tak jak w pierwszym secie pierwsza część seta bardzo wyrównana

9:6 Kaczorowska obija blok, 10:6 Balkestein atak z drugiej linii, czas dla gości, 11:6 Kaczorowska atak, 11:7 Zaroślińska serw aut, 11:8, 12:8 Tokarska atak, 12:9 Hildebrand obija blok, 12:10 Hildebrand obija blok, czas dla Micellego, 13:10 Tokarska atak, 14:10 Tokarska as, 15:10 Balkestein obija blok, 15:11 Tokarska serw aut, 16:11 Balkestein atak

Można miecć wrażenie deja vu.  Tak jak w pierwszym secie po powrocie na parkiet po pierwszej przerwie technicznej sopocianki szybko zbudowały kilkupunktową przewagę

17:11 Zaroślińska atak, 18:11 Radenković as, 19:11 Costagrande atak aut, 19:12 Kąkolewska atak po bloku, 19:13 Costagrande atak, 19:14 Zaroślińska atak aut, 19:15 Cooper atak aut, czas dla Micellego, 19:16 Costagrande atak, 20:16 Balkestein atak, 21:16 Cooper atak z przechodzącej, 22:16 Balkestein as, 22:17 Balkestein serw w siatkę, 23:17 Cooper atak, 24:17 Tokarska atak, 25:17 punktowa zagrywka Łukasik

Po raz kolejny po pierwszej przerwie technicznej sopocianki bardzo szybko wypracowały sobie przewagę. Wrocławianki dwa razy podrywały się do odrabiania strat i doszły sopocianki do dwóch punktów (z 8:12 na 10:12) i do trzech (z 11:19 na 16:19). To jednak byo wszystko na co było stać przyjezdne. Końcówka zdecydowanie dla sopocianek (6:1)

I set

0:1 siatka sopocianki, 1:1 Radecka serw aut, 1:2 zablokowana Balkestein, 2:2 Zaroślińska atak, 3:2 blok Cooper, 3:3 Radenković serw w siatkę, 4:3 Balkestein kiwka, 4:4 Ptak atak, 5:4 Cooper atak, 5:5 Radecka kiwka, 5:6 Ptak czujnie na siatce, 6:6 zablokowana Skowrońska, 7:6 Zaroślińska atak, 7:7 Ptak atak, 8:7 Tokarska atak

Spotkanie od początku bardzo wyrównane. Sopocianki dobrze grają w bloku

9:7 blok sopocianek, 10:7 dotknięcie siatki zawodniczki Impela, 11:7 atak Balkestein i wrocławianki nie obroniły piłki, czas dla gości, 12:7 Kaczorowska punktowa zagrywka, 13:7 Kaczorowska as, 13:8, 14:8 Radecka podwójne odbicie, czas dla gości, 14:9 Tokarska serw w siatkę, 15:9 Hildebrand serw aut, 16:9 Radenković punktowa zagrywka

Drugi fragment seta zdecydowanie dla sopocianek, które bardzo dobrze zagrywały czym utrudniały grę rywalkom

17:9 Skowrońska tak aut, 17:10 Skowrońska atak, 18:10 Cooper atak z krótkiej, 19:10 błąd Radeckiej, 19:11 Balkestein serw aut, 20:11 Zaroślińska atak, 20:12 Skowrońska obija blok, 21:12 Tokarska atak, 21:13 Zaroślińska serw aut, 22:13 Tokarska atak z przechodącej, 22:14 Kaczorowska serw w siatkę, 23:14 blok sopocianek, 24:14 Balkestein atak, 24:15 Hildebrand atak, 24:16 Miros atak aut, 24:17 Balkestein zablokowana, czas dla Micellego, 24:18 Skowrońska kiwka, 24:19 zablokowana Zaroślińska, 25:19 Cooper atak

Set o dwóch obliczach. Pierwsza część, do pierwszej przerwy technicznej, wyrównana. Po powrocie na parkiet sopocianki dzięki skutecznej zagrywce i bardzo dobrej grze blokiem bardzo szybko wypracowały sobie kilka punktów przewagi. W dalszej części seta sopocianki jeszcze powiększały przewagę. W końcówce wrocławianki zdołały obronić pięć piłek setowych.