Sąd wójta karze, wojewoda honoruje? » Czy to nie kompromitacja? Skazany prawomocnie na 25 tys. złotych grzywny za niewypłacenie należnych ... "Wejście w historię": Medal Sprawiedliwy wśród Narodów Świata, przyzna... » W Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku podczas pierwszej w 2024 roku odsłony cyklu "Wejście w histori... Konkurs wokalnych talentów przedszkolaków » 13 przedszkolaków wzięło udział w Międzyprzedszkolnym konkursie piosenki "Śpiewam, bo lubię".Organiz... Tomasz Rakowski: Gdańsk nie ma gospodarza » O „układzie gdańskim” zmianach w polityce mieszkalnej i inwestycjach drogowych, również tych bardzo ... Mariusz Hoffman – „Plakat malowany poezją” » „Gdańska Galeria Sztuki” … „Gazety Gdańskiej” zaprasza do galerii „W zaułku” na kolejną prezentację ... VIII Międzyszkolny Turniej Logopedyczny Szumiące Zabawy » Po raz ósmy Pomorska Biblioteka Pedagogiczna w Gdańsku oraz Szkoła Podstawowa nr 49 w Gdańsku zorgan... Matysiak i Milewski w Telewizji Republika » W czwartek, 21 marca, o 19:30 gośćmi Danuty Holeckiej będą posłanka Paulina Matysiak z Nowej Lewicy ... Szóstka Szostaka - program KWW Kocham Gdańsk » KWW Kocham Gdańsk przedstawił swój program - "szóstkę Szostaka".Przedstawione postulaty zostały opra... Goście Katarzyny Gójskiej: Tarczyński, Kanthak, Witkowski, Ćwik » W środę o 20:00 gośćmi redaktor Katarzyny Gójskiej w programie "W PUNKT" będą: Dominik Tarczyński, e... Grzywna dla wójta Szemudu - kiedy zapłaci nauczycielom? » Kompromitacja minister B. Nowackiej i wójta Szemudu R. Kalkowskiego. Szefowa MEN gawędziła w lutym o...

PGE Atom Trefl - Budowlani LIVE: 3:0 - 25:18, 25:21, 26:24

Na godz. 18.00 zaplanowano początek meczu PGE Atom Trefl z Budowlanymi Łódź. Zapraszamy na relację LIVE z ERGO Arena.

PGE Atom Trefl: Leys, Bełcik, Efimienko, Cooper, Kaczorowska, Zaroślińska, Durajczyk (libero) - Kaczmar, Miros
Budowlani: Śliwa, Polańska, Ściurka, Popović, Pycia, Sieczka, Courtois (libero) - Sikorska, Skrzypkowska, Pacak, Kajzer, Grajber

Przed meczem minutą ciszy uczczono pamięć dwóch siatkarzy Karpat Krosno, którzy kilka dni temu zginęli w wypadku samochodowym.

III set

Kaczmar i Miros zostały w wyjściowej szóstce

0:1 Popović obija blok, 1:1 blok Miros, 1:2 Popović kiwka, 1:3 zablokowana Leys, 2:3 Leys kiwka, 2:4 Polańska atak, 2:5 Polańska atak po bloku, 2:6 zablokowana Efimienko, czas dla Micellego, 2:7 Ściurka atak, 3:7 atak Miros, 3:8 atak Ściurka

Niespodziewanie trzeci set od początku pod dyktando przyjezdnych. Sopocianki mają problemy w przyjęciu i ataku

4:8 Miros kiwka, 4:9 Pycia atak, 5:9 atak Cooper, 6:9, 6:10 atak Ściurka, 7:10 piłka rzucona, 7:11 zablokowany atak Miros, 8:11 blok Miros, czas dla gości, 9:11, blok Atomu, 9:12 Cooper serw aut, 10:12 atak Miros, Bełcik za Kaczmar, 10:13, 10:14 zablkowana Miros, 11:14 atak Leys, 11:15 Ściurka atak, 12:15 atak Miros, 13:15, 14:15 Popović atak aut, 15:15 Kaczorowska atak, 15:16

Sopocianki grają słabiej niż w dwóch pierwszych partiach. Łodzianki miały już cztery punkty przewagi, ale na sopocianki je doszły i na drugiej przerwie technicznej są gorsze tylko o punkt

16:16 Cooper atak, 17:16 rzucona piłka, 18:16, 18:17 Bełcik serw aut, 18:18 Cooper dotyka taśmy, 19:18 Kaczorowska atak, 19:19 Kaczorowska serw aut, 20:19 podwójne odbicie Popović, 20:20 atak Popović, 21:20 Leys atak, 21:21 zablokowana Miros, 22:21, 23:21 Popović atak aut, 23:22, 24:22 Kaczorowska atak, czas dla gości, 24:23 Pycia atak, 24:24 zablokowana Kaczorowska, czas dla Micellego, 25:24 Bełcik kiwka, 26:24 Miros atakiem po bloku kończy mecz

MVP Kaczorowska

II set

1:0 Kaczorowska atak, 2:0 punktowa zagrywka Kaczorowskiej, 3:0 kolejna punktowa zagrywka Kaczorowskiej, 3:1 atak Sieczka, 4:1 Pycia serw aut, 4:2 Cooper serw aut, 4:3 Sieczka kiwka, 5:3 Leys obija blok, 6:3, 6:4 Sieczka atak, 7:4 Zaroślińska atak, 8:4 sopocianki zablokowały Popović

Podobnie jak w pierwszym secie sopocianki kontrolują grę i od początku budują przewagę

8:5 atak Polańska, 9:5 atak Zaroślińska, 9:6 Pycia atak, 10:6 Śliwa serw aut, 10:7 atak Pycia, 10:8 Sieczka obija blok, 10:9 Pycia atak, czas dla Micellego, 11:9 atak Cooper, 11:10 atak Sieczka, 12:10 atak Leys, 12:11 atak Polańska, 13:11 Zaroślińska atak po bloku, 14:11 podwójne odbicie Śliwa, czas dla gości, 14:12 taśma zawodniczki Atomu, 14:13, 14:14 Zaroślińska atak w taśmę, 14:15, Kaczmar za Zaroślińską, Miros za Bełcik, 15:15 Efimienko atak, 16:15 atak Miros

Sopocianki grają nierówno. Przyjezdne wykorzystały przestój Atomu i po serii czterech punktów na moment wyszły na prowadzenie

17:15 Kaczorowska atak z przechodzącej, 18:15, 18:16 atak Polańska, 19:16 kiwka Miros, 20:16 Popović atak aut, czas dla gości, 21:16 atak Cooper, 21:17 atak  Skrzypkowska, 22:17 Popović atak aut, 22:18, 22:19 Sieczka obija blok, 23:19 Miros kiwka, 23:20 Kaczorowska serw w taśmę, 24:20 atak Cooper, 24:21 atak Sieczka, 25:21 Leys obija blok

Sopocianki bez większych problemów wygrały drugiego seta. Momentami sopockiej drużynie jakby brakowało koncentracji i łodzianki zmniejszały straty, ale po chwili podopieczne trenera Micellego przejmowały kontrolę

I set

1:0, 2:0 blok Atomu, 3:0 punktowy serwis Kaczorowska, 4:0 atak Zaroślińska, czas dla gości, 5:0 Kaczorowska as, 5:1 Popović atak, 6:1 atak Zaroślińska, 6:2 Cooper serw aut, 6:3, 7:3 atak Leys, 7:4 Zaroślińska serw aut, 7:5 Zaroślińska atak w taśmę, 8:5 Sieczka serw aut

Sopocianki mocno zaczęły i dzięki trudnej zagrywce Kaczorowskiej prowadziły 5:0. Potem łodzianki zmniejszyły straty w dużej mierze po błędach sopocianek

8:6 Śliwa czujnie na siatce, 9:6, 10:6 Efimienko as, 10:7 Efimienko serw w taśmę, 11:7 Kaczorowska obija blok, 11:8 Ściurka kiwka, 11:9 blok na Cooper, 11:10, 12:10 Cooper atak po bloku, 12:11 Kaczorowska serw aut, 13:11 Zaroślińska atak, 14:11 Efimienko atak, 15:11 zablokowana Popović, 15:12 Sieczka kiwka, 15:13 Popović as, 16:13 Leys atak

16:14, 17:14, 17:15, 17:16, 18:16, 18:17 atak Popović, 19:17 Kaczorowska atak po bloku, 20:17 Kaczorowska ponownie atak po bloku, czas dla gości, 20:18 Zaroślińska zablokowana, 21:18 atak Zaroślińska, 22:18, 23:18, 24:18 zablokowana Popović, 25:18 as Kaczorowskiej kończy pierwszego seta

Sopocianki kontrolowały grę w pierwszym secie. Łodzianki momentami zmniejszały straty, nawet do jednego punktu, ale w końcówce zdecydowana dominacja podopiecznych Micellego