Pomorskie konsultacje w sprawie systemu wsparcia osób niepełnosprawnyc... » Przedstawiciele Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej, Państwowego Funduszu Rehabilitacj... Pożar w stoczni » Kłęby gęstego gryzącego dymu spowiły we wtorek od godzin południowych śródmieście Gdańska. Nad teren... Stowarzyszenie myGdańsk.pl przekazało Szkole Fregata drukarkę 3D » W poniedziałek 16 lipca Andrzej Jaworski, Karolina Helmin-Biercewicz i Hubert Grzegorczyk ze Stowarz... Święto truskawki na Złotej Górze » W sobotę 7 lipca w Centrum Sportów Wodnych i Promocji Regionu w Brodnicy Górnej koło Kartuz odbyła s... Dyptyk "Wołyń" eksponatem miesiąca w MIIWŚ » Dyptyk "Wołyń" autorstwa Moniki Duliasz to kolejny eksponat miesiąca, który można oglądać na poziomi... Sensoryczne zwiedzanie Oliwy » Fundacja I See You rozpoczęła cykl wycieczek po Gdańsku dla beneficjentów Fundacji.Zwiedzanie rozpoc... Wystawa „Milion zza oceanu” i jeep Wielkiej Czerwonej Jedynki w MIIWŚ » W Muzeum II Wojny Światowej otwarto wystawę „Milion zza oceanu” oraz zaprezentowano najnowszy nabyte... Szpitalne kominy - sute pensje u marszałka » Setki tysięcy złotych kosztują zarządy pomorskich spółek szpitalnych. Radna Danuta Sikora (PiS) pisz... Dodatkowe pieniądze dla Pomorza na leczenie zaćmy i endoprotezoplastyk... » Ponad 10, 4 mln z tak zwanej rezerwy ogólnej Narodowego Funduszu Zdrowia trafiło do pomorskiego oddz... Dominik Kwiatkowski z Nowoczesnej kandydatem na wiceprezydenta Gdańska » Dominik Kwiatkowski, sekretarz pomorskich struktur Nowoczesnej, to oficjalny kandydat na zastępcę do...
Reklama
Gruby portfel Karnowskiego - krocie z lotniska
wtorek, 10 lipca 2018 17:14
Gruby portfel Karnowskiego - krocie z lotniska
Urzędniczy kapitalizm ma się na Pomorzu wyjątkowo dobrze. Blisko 25 ...
Arka obroniła Superpuchar Polski!
sobota, 14 lipca 2018 20:12
Arka obroniła Superpuchar Polski!
Arka Gdynia po raz kolejny sprawiła sensację! Gdynianie w meczu o Su ...

Galeria Sztuki Gdańskiej

wtorek, 10 lipca 2018 15:35
W galerii ZPAP w Gdańsku rozpoczęła się ekspozycja wystawy twórcz ...

W obiektywie Macieja Kostuna

Odkrywanie tajemnic spod ogona
środa, 26 lipca 2017 18:30
Odkrywanie tajemnic spod ogona
Solidarność męska powinna mnie powstrzymać od plotek na tematy int ...

Sport w szkole

Finały zawodów lekkoatletycznych
poniedziałek, 30 kwietnia 2018 17:19
Finały zawodów lekkoatletycznych
Gdański Zespół Schronisk i Sportu Szkolnego zaprasza do udziału w ...
Gdańsk Lotos Siesta Festival 2018 - święto muzyki, śpiewu, wiatru, morza i… przygody
poniedziałek, 09 kwietnia 2018 20:49
Gdańsk Lotos Siesta Festival 2018 - święto muzyki, śpiewu, wiatru, morza i… przygody
Siesta Festival po raz kolejny zagości w Gdańsku. Wystąpią gwiazdy ...
30 lat od pielgrzymki na Wybrzeże Wojewódzka Olimpiada Wiedzy o Świętym Janie Pawle II
środa, 14 czerwca 2017 13:58
30 lat od pielgrzymki na Wybrzeże Wojewódzka Olimpiada Wiedzy o Świętym Janie Pawle II
12 czerwca w Gimnazjum w Kosakowie (woj. pomorskie) odbyła  się Woj ...
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
poniedziałek, 10 kwietnia 2017 18:04
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
Fundacja „Mater Dei”, ta sama dzięki której w dużej mierze powr ...

Nawet 11 tysięcy kibiców z Gdyni i okolic będzie mogło na żywo zobaczyć kolejne, trzecie już w sezonie derby Trójmiasta. Niestety, po raz kolejny na tym prestiżowym spotkaniu zabraknie fanów drużyny przyjezdnej.


Przed  Leszkiem Ojrzyńskim trudne decyzje – w piątek Arka Gdynia zagra derby Trójmiasta z Lechią Gdańsk, a we wtorek czeka ją półfinałowy mecz rewanżowy z Koroną Kielce w Pucharze Polski.
– Wybierzemy skład taki,  żeby zagrać najbliższy mecz na tyle dobrze, by wygrać, bo zawsze tak do meczów podchodzimy. Każde punkty są ważne, nadal walczymy o utrzymanie. Trzeba pokazać klasę, zanosi się na to, że będzie komplet naszych kibiców. Zrobimy wszystko, by na stadionie była radość – zapewnia szkoleniowiec żółto-niebieskich. -  Jeśli chodzi o kolejny mecz, w pucharze, to tym razem gramy u siebie, nie będziemy w podróży, będzie więcej czasu na regenerację sił. Najważniejszy jest pierwszy mecz, który jest przed nami, czyli derby. Chciałbym zobaczyć ma murawie Arkę bombową. Ale chcieć to jedno, jeszcze trzeba to zrobić. Liczę na pomoc naszych kibiców – zaznaczył.

alt


Rafał Siemaszko, napastnik gdyńskiej drużyny, potyczkę, a w zasadzie porażkę 4 - 2 z Lechią sprzed tygodnia, oglądał z trybun. Teraz ma zagrać na Olimpijskiej.
– Siedzieliśmy na trybunach Lechii jak takie zbite psy, nie było to fajne uczucie. Teraz jestem zmotywowany i naładowany energią. Wracam do osiemnastki, w piątek będzie wiadomo,  kto wybiegnie na boisko. Chcemy wziąć odwet – powiedział snajper Arkowców.

raz, fot. Łukasz Razowski

Related news items:
Newer news items:
Older news items:
 

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież