Stanowisko Radnych Dzielnicy Stogi w sprawie plaży » Przed zaplanowaną na poniedziałek sesją na której będzie głosowane przyjęcie Studium uwarunkowań i k... Kazimierz Koralewski: Czy do zwycięstwa wystarczą beneficjenci miejski... » Z Kazimierzem Koralewskim, przewodniczącym Klubu Radnych PiS w Radzi Miasta Gdańska rozmawia Artur S... Dodatkowe pieniądze na świadczenia medyczne na Pomorzu » Dodatkowe ponad 17 milionów złotych na świadczenia medyczne otrzymał w ostatnich dniach pomorski NFZ... Gdańskie grant(d)y - komu się darzy » Prezydent Gdańska w roku wyborczym nie jest skąpcem. Udziela wsparcia tym, którzy nie szczędzą mu po... Plaża na Stogach uratowana!? » Mobilizacja i zaangażowanie mieszkańców Stogów przyniosły skutek. Na posiedzeniu klubu radnych PO za... Stożanie bronią swojej plaży » Od kilku tygodni olbrzymie emocje budzi sprawa plaży na Stogach. Mieszkańcy dzielnicy są zaniepokoje... Podatkowe status quo: Lotos w Gdańsku, Orlen w Płocku » Z dr Dawidem Piekarzem, ekspertem Instytut Staszica, zajmującym się m.in. problematyką bezpieczeństw... Rucińska-Kulesz i Czauderna w Społecznej Radzie Programowej powołanej ... » Elżbieta Rucińska-Kulesz, dyrektor Pomorskiego Oddziału Wojewódzkiego NFZ w Gdańsku, została powołan... Stuletnia hydroelektrownia z dodatkową energią » W Grupie Energa rozpoczęto kompleksową modernizację 100-letniej elektrowni wodnej w Borowie. Hydroel... Gorąco dyskusja o plaży na Stogach na Komisji Zagospodarowania Przestr... » Komisja Zagospodarowania Przestrzennego pozytywnie zaakceptowała Studium uwarunkowań i kierunków zag...
Reklama
Plaża na Stogach uratowana!?
czwartek, 19 kwietnia 2018 19:26
Plaża na Stogach uratowana!?
Mobilizacja i zaangażowanie mieszkańców Stogów przyniosły skutek. ...
Trefl w półfinale PlusLigi!
niedziela, 22 kwietnia 2018 20:02
Trefl w półfinale PlusLigi!
Siatkarze Trefla zagrają w półfinale PlusLigii ze Skrą Bełchatów ...

Galeria Sztuki Gdańskiej

Magda Heyda-Usarewicz -  Modernizowanie koloryzmu
niedziela, 15 kwietnia 2018 17:25
Magda Heyda-Usarewicz -  Modernizowanie koloryzmu
Z wielką przyjemnością obejrzałem wystawę malarstwa Magdy Heyda-U ...

W obiektywie Macieja Kostuna

Odkrywanie tajemnic spod ogona
środa, 26 lipca 2017 18:30
Odkrywanie tajemnic spod ogona
Solidarność męska powinna mnie powstrzymać od plotek na tematy int ...

Sport w szkole

Program ferii z GZSiSS
wtorek, 23 stycznia 2018 22:18
Program ferii z GZSiSS
Od 29 stycznia do 9 lutego w województwie pomorskim dzieci i młodzie ...
Gdańsk Lotos Siesta Festival 2018 - święto muzyki, śpiewu, wiatru, morza i… przygody
poniedziałek, 09 kwietnia 2018 20:49
Gdańsk Lotos Siesta Festival 2018 - święto muzyki, śpiewu, wiatru, morza i… przygody
Siesta Festival po raz kolejny zagości w Gdańsku. Wystąpią gwiazdy ...
30 lat od pielgrzymki na Wybrzeże Wojewódzka Olimpiada Wiedzy o Świętym Janie Pawle II
środa, 14 czerwca 2017 13:58
30 lat od pielgrzymki na Wybrzeże Wojewódzka Olimpiada Wiedzy o Świętym Janie Pawle II
12 czerwca w Gimnazjum w Kosakowie (woj. pomorskie) odbyła  się Woj ...
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
poniedziałek, 10 kwietnia 2017 18:04
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
Fundacja „Mater Dei”, ta sama dzięki której w dużej mierze powr ...

Nawet 11 tysięcy kibiców z Gdyni i okolic będzie mogło na żywo zobaczyć kolejne, trzecie już w sezonie derby Trójmiasta. Niestety, po raz kolejny na tym prestiżowym spotkaniu zabraknie fanów drużyny przyjezdnej.


Przed  Leszkiem Ojrzyńskim trudne decyzje – w piątek Arka Gdynia zagra derby Trójmiasta z Lechią Gdańsk, a we wtorek czeka ją półfinałowy mecz rewanżowy z Koroną Kielce w Pucharze Polski.
– Wybierzemy skład taki,  żeby zagrać najbliższy mecz na tyle dobrze, by wygrać, bo zawsze tak do meczów podchodzimy. Każde punkty są ważne, nadal walczymy o utrzymanie. Trzeba pokazać klasę, zanosi się na to, że będzie komplet naszych kibiców. Zrobimy wszystko, by na stadionie była radość – zapewnia szkoleniowiec żółto-niebieskich. -  Jeśli chodzi o kolejny mecz, w pucharze, to tym razem gramy u siebie, nie będziemy w podróży, będzie więcej czasu na regenerację sił. Najważniejszy jest pierwszy mecz, który jest przed nami, czyli derby. Chciałbym zobaczyć ma murawie Arkę bombową. Ale chcieć to jedno, jeszcze trzeba to zrobić. Liczę na pomoc naszych kibiców – zaznaczył.

alt


Rafał Siemaszko, napastnik gdyńskiej drużyny, potyczkę, a w zasadzie porażkę 4 - 2 z Lechią sprzed tygodnia, oglądał z trybun. Teraz ma zagrać na Olimpijskiej.
– Siedzieliśmy na trybunach Lechii jak takie zbite psy, nie było to fajne uczucie. Teraz jestem zmotywowany i naładowany energią. Wracam do osiemnastki, w piątek będzie wiadomo,  kto wybiegnie na boisko. Chcemy wziąć odwet – powiedział snajper Arkowców.

raz, fot. Łukasz Razowski

Related news items:
Newer news items:
Older news items:
 

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież