"Szybkojezdne" stojaki dla Oddziału Hematologii » 28 stojaków do kroplówek amerykańskiej marki Pryor oraz dwie wagi i miarka SECA to sprzęt, który dzi... Andrzej Jaworski: PZU Zdrowie w Gdańsku z "Linią życia" » Rozmowa z Andrzejem Jaworskim, b. wiceprezesem zarządu PZU SA, wieloletnim posłem PiS- Powitanie pre... 1400 podpisów do referendum w Sopocie » Blisko 1600 podpisów zebrali już zwolennicy referendum w sprawie odwołania prezydenta Sopotu, Jacka ... KKS Gedania zasługuje na szacunek » Ostatnie oświadczenie firmy Robyg było powodem zwołania przez mec. Kacpra Płażyńskiego konferencji p... Artyści przed Urzędem Marszałkowskim: Stop niszczeniu Opery Bałtyckiej » W strugach deszczu i przy podmuchach wiatru blisko pięćdziesiąt osób uczestniczyło w zgromadzeniu pu... Krystian Kłos: prawdziwe intencje firmy Robyg będą znane po sesji Rady... » Krystian Kłos – przewodniczący zarządu Dzielnicy Wrzeszcz Dolny, uważa, że to jeszcze za wcześnie n... "Żegnaj Przyjacielu, żegnaj Nauczycielu, żegnaj Mistrzu" - W Sopocie p... » Na Cmentarzu Komunalnym w Sopocie pożegnano w ceremoniale świeckim prof. Jerzego Młynarczyka, prezyd... Teresa Krystman: Żal mleczarstwa i tylu lat wysiłków, budowania marki » Teresa Krystman, ostatnia prezes Spółdzielni Mleczarskiej Maćkowy do przejęcia przez Polmlek, uważa,... Prezes o środowisku i osiedlach » W przesłanym nam oficjalnym stanowisku Grupy Polmlek wobec likwidacji zakładu produkcyjnego Polmek-M... Podwójne odbicie. Miliony pod sopocką siatką » Z nieoficjalnych informacji "Gazety Gdańskiej" wynika, że w grupie PGE trwa audyt umów zawieranych p...
Reklama

Wynik bezbramkowy, więc trzeba pochwalić defensywę i zganić ofensywę. I w sumie tak to w skrócie wyglądało. Widać niby jakieś oznaki poprawy, ale do tego, co było w zeszłym sezonie jeszcze daleko. Lechia wciąż bez formy. Oceny w skali 0-5.


Dusan Kuciak (4) - Wraca do dobrej dyspozycji. Pewny na przed polu, nie myli się przy wyjściach, no i znów ratuje swój zespół w kluczowych momentach.


Grzegorz Wojtkowiak (3) - Wrócił po kontuzji i widać po nim, że jeszcze nie czuje się tak pewnie jak dawniej. Ale jego występ należy uznać za poprawny.


Błażej Augustyn (4) - Świetny debiut. Ostatnie lata spędził we Włoszech, a tamtejsza szkoła defensywy jest najlepsza na świecie. I faktycznie, szlify, które tam zebrał, zaowocowały w Szczecinie. Niemal nieomylny, świetnie dyrygujący kolegami, czujący grę. Miejmy nadzieję, że tak będzie przez cały sezon.


Steven Vitoria (3,5) - W cieniu Augustyna, który mógł być jedynym stoperem, ale czujnie asekurował Polaka i zagrał bardzo pewnie.


Jakub Wawrzyniak (4) - Ma takie mecze, jak ten, kiedy pokazuje formę reprezentacyjną. Szkoda, że są one tylko czasem, bo aż miło się patrzy.


Mateusz Matras (3,5) - Ładnie regulował tempo, kiedy było trzeba i nieźle trzymał środek pola. Szkoda tylko, że tak rzadko próbował niesygnalizowanych podań, bo kiedy to robił, były one naprawdę bardzo dobre.


Joao Nunes (3,5) - Portugalczyk dużo lepiej czuje się na pozycji defensywnego pomocnika i widać to było w Szczecinie. Owszem, nie ustrzegł się niewielkich błędów, ale miał tez dużo ważnych przechwytów i dobrze pomagał w obronie jako trzeci stoper.


Paweł Stolarski (2,5) - Tym razem młody wahadłowy nie miał najlepszego dnia, ale nie można mu odmówić ambicji i dlatego też nieco wyższa ocena. Szkoda, że tym razem nie wychodziło mu tyle rajdów, ile ma w zwyczaju.


Sławomir Peszko (2,5) - Starał się, szarpał, dryblował, ale bez wsparcia kolegów był bezradny.


Flavio Paixão (1,5) - Coś tam próbował, ale po jednej tylko sytuacji widać jak daleki jest od optymalnej formy. Po jednym z rzutów rożnych zgarnął piłkę na osiemnastym metrze i miał tyle czasu, że aż niemożliwe, że nie zauważył, że trzy czwarte bramki jest puste. A huknął nad poprzeczką.


Marco Paixão (1,5) - Miał jedną sytuację, ale na pewno nie stuprocentową. Poza tym długimi okresami niewidoczny.


Rezerwowi:

Patryk Lipski, Milos Krasic, Daniel Łukasik - Bez oceny. Tak, jak pisaliśmy w relacji. Pierwszy jeszcze nie czuje gry z kolegami, drugi świeżo po kontuzji, trzeci grał za krótko, żeby coś zdziałać.


goch

Related news items:
Newer news items:
Older news items:
 

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież

Galeria Sztuki Gdańskiej


p1280332.jpg

W obiektywie Macieja Kostuna


2_neptun.jpg

Aktywne lato z GOKF i ENERGĄ

Ta witryna korzysta z plików cookie. W ustawieniach swojej przeglądarki internetowej możesz w każdym momencie wyłączyć ten mechanizm. W celu pozyskania dodatkowych informacji na ten temat zobacz informacje o cookies.
OK, zamykam