Gdańska pikieta przeciwko faszyzmowi » „Nacjonalizm zabija”, „Stop rasizmowi” – z takimi hasłami pikietowali uczestnicy happeningu, który o... Ostrzał Muzeum II Wojny Światowej » Delegatura CBA w Gdańsku prowadzi, pod nadzorem Prokuratury Okręgowej w Gdańsku, śledztwo dotyczące ... Pomorscy uczniowie dyskutowali o sztucznej inteligencji » Około 300 uczniów z Pomorza wzięło udział w I Pomorskiej Uczniowskiej Konferencji Naukowej "Sztuczna... Oświadczenie Wojewody Pomorskiego » Oświadczenie Wojewody Pomorskiego odnoszące się do przegłosowania w Parlamencie Europejskim rezolucj... Nie będzie referendum w sprawie odwołania prezydenta Jacka Karnowskieg... » Stowarzyszenie Mieszkańcy dla Sopotu zebrało blisko 3100 podpisów pod wnioskiem w sprawie referendum... Udany III kwartał dla Grupy Energa. Dystrybucja motorem rozwoju » - Bardzo dobre wyniki trzeciego kwartału pokazują, że wykorzystaliśmy skutecznie wszystkie przewagi ... Krzysztof Piekarski: PiS ma plan skrojony nie na jedną kadencję » Z dr Krzysztofem Piekarskim, politologiem, pracownikiem naukowo-dydaktycznym w Zakładzie Teorii Poli... Paweł Braun: Dobrze jak od czasu do czasu pewne epoki zamykamy i otwie... » Rozmowa z Pawłem Braunem, dyrektorem Wojewódzkiej i Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Josepha Conr... W TVP3 o konflikcie w Operze Bałtyckiej: trzeba szukać porozumienia i ... » TVP3 Gdańsk w programie „Pomorze Samorządowe” zajęła się palącym konfliktem w Operze Bałtyckiej. Pie... Gdyński magistrat broni się przed udostępnieniem nagrań obrad rajców » Dzień obrad rady miejskiej to każdego miesiąca w roku ważny dzień dla mieszkańców miast. Wtedy właśn...
Reklama

Wynik bezbramkowy, więc trzeba pochwalić defensywę i zganić ofensywę. I w sumie tak to w skrócie wyglądało. Widać niby jakieś oznaki poprawy, ale do tego, co było w zeszłym sezonie jeszcze daleko. Lechia wciąż bez formy. Oceny w skali 0-5.


Dusan Kuciak (4) - Wraca do dobrej dyspozycji. Pewny na przed polu, nie myli się przy wyjściach, no i znów ratuje swój zespół w kluczowych momentach.


Grzegorz Wojtkowiak (3) - Wrócił po kontuzji i widać po nim, że jeszcze nie czuje się tak pewnie jak dawniej. Ale jego występ należy uznać za poprawny.


Błażej Augustyn (4) - Świetny debiut. Ostatnie lata spędził we Włoszech, a tamtejsza szkoła defensywy jest najlepsza na świecie. I faktycznie, szlify, które tam zebrał, zaowocowały w Szczecinie. Niemal nieomylny, świetnie dyrygujący kolegami, czujący grę. Miejmy nadzieję, że tak będzie przez cały sezon.


Steven Vitoria (3,5) - W cieniu Augustyna, który mógł być jedynym stoperem, ale czujnie asekurował Polaka i zagrał bardzo pewnie.


Jakub Wawrzyniak (4) - Ma takie mecze, jak ten, kiedy pokazuje formę reprezentacyjną. Szkoda, że są one tylko czasem, bo aż miło się patrzy.


Mateusz Matras (3,5) - Ładnie regulował tempo, kiedy było trzeba i nieźle trzymał środek pola. Szkoda tylko, że tak rzadko próbował niesygnalizowanych podań, bo kiedy to robił, były one naprawdę bardzo dobre.


Joao Nunes (3,5) - Portugalczyk dużo lepiej czuje się na pozycji defensywnego pomocnika i widać to było w Szczecinie. Owszem, nie ustrzegł się niewielkich błędów, ale miał tez dużo ważnych przechwytów i dobrze pomagał w obronie jako trzeci stoper.


Paweł Stolarski (2,5) - Tym razem młody wahadłowy nie miał najlepszego dnia, ale nie można mu odmówić ambicji i dlatego też nieco wyższa ocena. Szkoda, że tym razem nie wychodziło mu tyle rajdów, ile ma w zwyczaju.


Sławomir Peszko (2,5) - Starał się, szarpał, dryblował, ale bez wsparcia kolegów był bezradny.


Flavio Paixão (1,5) - Coś tam próbował, ale po jednej tylko sytuacji widać jak daleki jest od optymalnej formy. Po jednym z rzutów rożnych zgarnął piłkę na osiemnastym metrze i miał tyle czasu, że aż niemożliwe, że nie zauważył, że trzy czwarte bramki jest puste. A huknął nad poprzeczką.


Marco Paixão (1,5) - Miał jedną sytuację, ale na pewno nie stuprocentową. Poza tym długimi okresami niewidoczny.


Rezerwowi:

Patryk Lipski, Milos Krasic, Daniel Łukasik - Bez oceny. Tak, jak pisaliśmy w relacji. Pierwszy jeszcze nie czuje gry z kolegami, drugi świeżo po kontuzji, trzeci grał za krótko, żeby coś zdziałać.


goch

Related news items:
Newer news items:
Older news items:
 

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież

W obiektywie Macieja Kostuna


2_neptun.jpg

Sport w szkole

Ta witryna korzysta z plików cookie. W ustawieniach swojej przeglądarki internetowej możesz w każdym momencie wyłączyć ten mechanizm. W celu pozyskania dodatkowych informacji na ten temat zobacz informacje o cookies.
OK, zamykam