Zmarł ksiądz infułat Stanisław Bogdanowicz » W piątek zmarł ksiądz infułat Stanisław Bogdanowicz, były proboszcz Bazyliki Mariackiej. Ks. Stanisł... Jarosław Bierecki: Pozbyliśmy się szpitali, problemy pozostały » Z Jarosławem Biereckim, radnym klubu PiS i przewodniczący komisji rewizyjnej Sejmiku Województwa Pom... Będzie referendum w sprawie odwołania Jacka Karnowskiego » Stowarzyszenie "Mieszkańcy dla Sopotu" zebrało wymaganą liczbę podpisów pod wnioskiem o przeprowadze... Dni Chryzantemy po raz 12-ty » Koniec października to szczególny czas zakupów i przygotowań, aby 1 listopada groby naszych zmarłych... W gdańskiej komunikacji brak porozumienia » Trwa pat w negocjacjach w spółce Gdańskie Autobusy i Tramwaje. Dwa razy w tym tygodniu 16 i 19 paźdz... Harcerska ścieżka do prywatnej działki » Skautowego Jamboree nie będzie na Wyspie Sobieszewskiej. Wiadomo o tym od 16 sierpnia br., gdy w Bak... Karnowski na włosku - tylko 100 podpisów... » Niespełna 100 podpisów brakuje, by referendum w sprawie odwołania prezydenta Sopotu Jacka Karnowskie... Wystartowała VI edycja Gdynia E(x)plory Week » W środę, 18 października, w Pomorskim Parku Naukowo-Technologicznym Gdynia rozpoczęła się VI edycja ... Prezesem Sądu Okręgowego w Gdańsku jego były wiceprezes i rzecznik Raf... » Sędzia Rafał Terlecki został powołany przez Ministra Sprawiedliwości na prezesa Sądu Okręgowego w Gd... Pat w gdańskiej komunikacji miejskiej. Kolejna runda rozmów w najbliżs... » 16 października o sytuacji w spółce Gdańskie Autobusy i Tramwaje rozmawiali związkowcy i prezes tej ...
Reklama

Rozmowa z Mirosławem Kowalikiem, trenerem żużlowców Zdunek Wybrzeże- Odreagowałeś już przegrany rewanż z Get Well Toruń czy nadal jeszcze trzymają Cię emocje związane z tym meczem?
Mirosław Kowalik: Cały czas są emocje. Nie mogę dojść do siebie.


- Po tym przegranym dwumeczu jest zawód, rozgoryczenie czy sportowa złość?
Mirosław Kowalik: Zawód.


- Zawód jest chyba tym większy, że dwa razy było blisko awansu.
Mirosław Kowalik: Niestety. Na razie nie chcę o tym mówić, ale ta cała afera korupcyjna zbiła mnie z tropu i nie przestaję o tym myśleć.


- W dwóch najważniejszych dwumeczach powtarzała się sytuacja - w jednym meczu jedzie drużyna, w drugim tylko dwóch zawodników.
Mirosław Kowalik: Brakowało tej kropki nad i. Nasuwa się teraz pytanie czemu zabrakło jej u siebie.


alt- Czy zawodnicy mogli mieć jakieś zastrzeżenia co do toru?
Mirosław Kowalik: Toru w tym wypadku nie czepiałbym się w żadnym wypadku. Tor był całkiem przyzwoity, a tym bardziej biorąc pod uwagę, że to październik, wieczór, chłodno, wilgotno. Tor nie był twardszy niż podczas innych meczów.


- Jak podsumujesz ten rok spędzony w Gdańsku?
Mirosław Kowalik: Czuję się tu bardzo dobrze. Gdyby nie zepsuty finał barażu to uważam, że to był owocny rok, nie tylko dla mnie. Wykonaliśmy wszyscy razem kawał dobrej roboty. Póki co nie czuję się w tej chwili komfortowo.


- Podjąłeś decyzję czy poprowadzisz gdańską drużynę w przyszłym sezonie?
Mirosław Kowalik: Ta decyzja nie należy do mnie. Czuję się w Gdańsku bardzo dobrze. Bardzo dobrze pracuje mi się w tym klubie i z wielką przyjemnością zostałbym na przyszły sezon.


Rozmawiał Tomasz Łunkiewicz
fot. Sławomir Żylak


 Inne artykuły związane z:
Related news items:
 • 15/10/2017 19:49 -
- Jak się oglądało ostatnie mecze z perspektywy zawodnika, który nie może jechać i po…</div>', 270);" onmouseout="hidettip();">Oskar Fajfer: Było widać, że to jest drużyna
 • 11/10/2017 14:39 - Zatrzymanie w związku z propozycją korupcyjną przez meczem barażowym
 • 09/10/2017 11:40 - Przed barażami gdański zawodnik miał propozycję korupcyjną. Oświadczenie gdańskiego klubu
 • 08/10/2017 16:59 - Get Well wybił Zdunek Wybrzeże ekstraligę z głowy. Gdańscy żużlowcy mieli propozycje finansowe?
 • 07/10/2017 08:19 - Zdunek Wybrzeże 48 punktów od żużlowej elity
 • Newer news items:
  Older news items:
   

  Dodaj komentarz


  Kod antysapmowy
  Odśwież

  

  W obiektywie Macieja Kostuna

  
  2_neptun.jpg

  Aktywne lato z GOKF i ENERGĄ

  Ta witryna korzysta z plików cookie. W ustawieniach swojej przeglądarki internetowej możesz w każdym momencie wyłączyć ten mechanizm. W celu pozyskania dodatkowych informacji na ten temat zobacz informacje o cookies.
  OK, zamykam