Gdynia: Ludzie żyją w strachu - protest przeciwko bezradności państwa... » O gdyńskim Wzgórzu Orlicz-Dreszera znowu zrobiło się głośno, ponownie doszło tam do napaści na miesz... Dodatkowy milion lat życia na Pomorzu w zasięgu ręki » Podczas Gminnych Dni Seniora, odbywających się 16 listopada w Skarszewach, odbyła się inauguracja pi... Medale i odznaczenia z okazji 50-lecia pomorskiego WOPR » Z okazji jubileuszu 50-lecia Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego w Sali Okrągłej Urzędu Marsz... W spór artystów z dyrektorem w Operze Bałtyckiej włączył się rząd » W liście do związkowców wicepremier Piotr Gliński poinformował, że zwrócił się do marszałka Mieczysł... Dowiedz się jak nie dać się rakowi! » O profilaktyce i edukacji dotyczącej raka płuc będą rozmawiać zaproszeni eksperci podczas interdyscy... Prokurator przygląda się madryckiej eskapadzie gdańskich urzędników » Prokuratura Okręgowa w Gdańsku wszczęła śledztwo w sprawie podejrzenia przyjęcia korzyści majątkowyc... Gdańska pikieta przeciwko faszyzmowi » „Nacjonalizm zabija”, „Stop rasizmowi” – z takimi hasłami pikietowali uczestnicy happeningu, który o... Ostrzał Muzeum II Wojny Światowej » Delegatura CBA w Gdańsku prowadzi, pod nadzorem Prokuratury Okręgowej w Gdańsku, śledztwo dotyczące ... Pomorscy uczniowie dyskutowali o sztucznej inteligencji » Około 300 uczniów z Pomorza wzięło udział w I Pomorskiej Uczniowskiej Konferencji Naukowej "Sztuczna... Oświadczenie Wojewody Pomorskiego » Oświadczenie Wojewody Pomorskiego odnoszące się do przegłosowania w Parlamencie Europejskim rezolucj...
Reklama

altO sporą niespodziankę postarali się hokeiści MH Automatyki. Gdańszczanie po rzutach karnych pokonali w Tychach miejscowy GKS 2:1 (0:0, 0:1, 1:0, 0:0, k. 3:2)!GKS Tychy - MH Automatyka 1:2 (0:0, 1:0, 0:1, d. 0:0, k. 2:3)
Bramki: 1:0 Szczechura (38, 5 na 4), 1:1 Steber (45, 5 na 4)

MH Automatyka: Haradziecki - Bilčík, Maciejewski; Steber, Polodna, Skutchan - Lehmann, Wachowski; Vítek, Stasiewicz, Samusienka - Kantor, Wysocki; Strużyk, Rompkowski, Szczerbakow - Dolny, Wrycza; Pesta, Różycki, Marzec.

Zdecydowanym faworytem piątkwoego meczu byli tyszanie. GKS wygrał dziewięć wcześniejszych spotkań i pewnie prowadził w tabeli. Z MH Automatyka tyszanie zagrali słabo. W 38 minucie gospodarze zdołali przełamać gdańską obronę i wykorzystali okres gry w przewadze. Biało-niebiescy nie zamierzali składać broni i w 45 minucie odpowiedzi tym samym. Na 1:1 trafił Steber gdy gdańszczanie grali w przewadze. W regulaminowym czasie gry więcej bramek nie padło. Również dogrywka nie przyniosła zmiany wyniku. W karnych skuteczniejsi okazali się gdańszczanie, którzy sensacyjnie wywożą z Tych 2 punkty.


 Inne artykuły związane z:
Related news items:
Newer news items:
Older news items:
- Odreagowałeś już przegrany rewanż z Get Well Toruń czy nadal jeszcze …</div>', 270);" onmouseout="hidettip();">Mirosław Kowalik: Z wielką przyjemnością zostałbym na przyszły sezon
 

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież

Galeria Sztuki Gdańskiej


20150209_180452.jpg

W obiektywie Macieja Kostuna


2_neptun.jpg

Sport w szkole

Ta witryna korzysta z plików cookie. W ustawieniach swojej przeglądarki internetowej możesz w każdym momencie wyłączyć ten mechanizm. W celu pozyskania dodatkowych informacji na ten temat zobacz informacje o cookies.
OK, zamykam