Spotkanie z książką dzieci z Przedszkola nr 77 i Przedszkola nr 81 » W Bibliotece Manhattan odbyło się spotkanie z książką, w którym wzięły udział dzieci z Przedszkola N... 65-lecie Koła PZW nr 4 Gdańsk-Portowa » 12 października w siedzibie Zarządu Okręgu PZW odbyło się spotkanie okolicznościowe z okazji 65 rocz... 100#WOLNOŚĆ z okazji stulecia odzyskania niepodległości i 60-lecia TVP... » W sobotę 13 października br. wieczorem w Gdańsku na placu przed Muzeum II Wojny Światowej zorganizow... Fotograficzna pasja Marii Kamenskiej » W piątek 12 października w Stacji Orunia GAK odbył się wernisaż wystawy fotografii Marii Kamenskiej.... W kadrach Adamowicza - "Zasłużony działacz ORMO" » Andrzej Schulz, członek ORMO od 1 maja 1974 do 1989 roku, od lipca 1983 dyrektor gabinetu wojewody g... Gdańska woda napędza młyny w Île-de-France » Kolejny rok przyniósł wysoki zysk 13,5 mln zł dla Saur Neptun Gdańsk, przedsiębiorstwa zajmującego s... Kacper Płażyński przedstawił swoje propozycje dla Przeróbki, Stogów, K... » W ramach cyklu spotkań "Lepiej w dzielnicy" we wtorek, 9 października, Kacper Płażyński, kandydat Zj... K. Płażyński i prezes Portu Gdańsk o plaży na Stogach » Kacper Płażyński, kandydat na prezydenta Gdańska, i Łukasz Greinke, prezes Portu Gdańsk, zapewnili, ... GPEC grzeje Lipsk » Coraz cieplej mieszkańcom Lipska, dopieszczanym przez Stadtwerke GPEC. Rok 2017 był dla saksońskiego... Kacper Płażyński: Samorząd powinien po prostu służyć mieszkańcom » Z Kacprem Płażyńskim, kandydatem Zjednoczonej Prawicy na prezydenta miasta Gdańska, rozmawia Artur S...
Reklama
GPEC grzeje Lipsk
czwartek, 04 października 2018 07:37
GPEC grzeje Lipsk
Coraz cieplej mieszkańcom Lipska, dopieszczanym przez Stadtwerke GPEC ...
MH Automatyka z Nowego Targu wraca
niedziela, 14 października 2018 20:47
MH Automatyka z Nowego Targu wraca
Po raz kolejny defensywa była decydująca w meczu MH Automatyki. Bia ...

Galeria Sztuki Gdańskiej

ZPAP - Spore oczekiwania, ale brak współpracy
poniedziałek, 08 października 2018 15:37
ZPAP - Spore oczekiwania, ale brak współpracy
Dobiega końca kolejna czteroletnia kadencja zarządu (2014-2018) Pols ...

W obiektywie Macieja Kostuna

Odkrywanie tajemnic spod ogona
środa, 26 lipca 2017 18:30
Odkrywanie tajemnic spod ogona
Solidarność męska powinna mnie powstrzymać od plotek na tematy int ...

Sport w szkole

Finały zawodów lekkoatletycznych
poniedziałek, 30 kwietnia 2018 17:19
Finały zawodów lekkoatletycznych
Gdański Zespół Schronisk i Sportu Szkolnego zaprasza do udziału w ...
X Festiwal Filmowy Niepokorni Niezłomni Wyklęci. Gdynia
wtorek, 11 września 2018 17:40
X Festiwal Filmowy Niepokorni Niezłomni Wyklęci. Gdynia
Jubileuszowy Festiwal Niepokorni Niezłomni Wyklęci zacznie się w Gd ...
30 lat od pielgrzymki na Wybrzeże Wojewódzka Olimpiada Wiedzy o Świętym Janie Pawle II
środa, 14 czerwca 2017 13:58
30 lat od pielgrzymki na Wybrzeże Wojewódzka Olimpiada Wiedzy o Świętym Janie Pawle II
12 czerwca w Gimnazjum w Kosakowie (woj. pomorskie) odbyła  się Woj ...
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
poniedziałek, 10 kwietnia 2017 18:04
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
Fundacja „Mater Dei”, ta sama dzięki której w dużej mierze powr ...

Lekkoatletyczne zmagania szkół podstawowych - GALERIA

alt212 uczniów szkół podstawowych rywalizowało w 14 konkurencjach podczas pierwszego jesiennego mityngu pod hasłem "Wybierz Sport - Uciekaj przed Nałogami" zorganizowanego przez Klub Lekkoatletyczny Lechia.


GALERIA


Na obiekcie GOKF we Wrzeszczu uczniowie szkół podstawowych rywalizowali w: pchnięciu kulą rzucie piłeczką palantową, skoku w dal, biegu na 60 metrów, biegu na 300 metrów, biegu na 600 metrów dziewcząt, biegu na 1000 metrów chłopców, chodzie na 1000 metrów dziewcząt i chodzie na 1500 metrów chłopców.


alt


Pchnięcie kulą dziewcząt
1. Szmigielska Patrycja SP 49 6,44
2. Borkowska Kinga SP 47 6,42
3. Knop Maja SP 47 6,18


Pchnięcie kulą chłopców
1. Groth Dominik SP 47 8,53
2. Okoń Mateusz SP 81 8,20
3. Kindel Oskar SP 42 7,91


Piłeczka palantowa dziewcząt
1. Krefta Edyta SP 42 40
2. Jedlikowska Julia SP 47 36
3. Drzewiecka Marta SP 47 33


Piłeczka palantowa chłopców
1. Maciąg Franek SP 11 50
2. Krarzewski Olaf SP 42 39,5
3. Chojęta Kuba SP 81 34


Skok w dal dziewcząt
1. Grzelec Sara SP 11 4,03
2. Bącalska Marianna SP 42 4,00
3. Kulesza Julia SP 81 3,87


Skok w dal chłopców
1. Zięcina Sebastian SP 49 3,76
2. Jarząbek Adrian SP 81 3,76
3. Labuda Jakub SP 83 3,68


60 metrów dziewcząt
1. Stolarska Maja  SP 81 9,4
2. Madzińska Zuzanna SP 42 9,5
3. Zawadzka Zuzanna SP 81 9,8


60 metrów chłopców
1. Kopernik Krzysztof SP 42 8,5
2. Przestrzelski Jakub SP 42 8,8
3. Ronowski Przemysław SP 81 8,9


300 metrów dziewcząt
1. Babińska Maria SP 47 53,5
2. Muzyka Marta SP 11 54,9
3. Szady Katarzyna SP 47 56,4


alt


300 metrów chłopców
1. Erdanowski Filip SP 81 52,7
2. Wiraszka Maciej SP 11 53,8
3. Klenczon Jakub SP 42 54,0


600 metrów dziewcząt
1. Sulikowska Lidia SP 81 2:06,0
2. Kobotycka Natalia SP 81 2:08,6
3. Parkot Wiktoria SP 47 2:15,1


1000 metrów chłopców
1. Kikoła Filip SP 47 3:39,7
2. Hoffmann SP 81 3:41,9
3. Pawłowski Bartosz SP 81 3:49,9


1000 metrów chód dziewcząt
1. Potapczuk Andżelika SP 47 6:19,6
2. Palian Wiktoria SP 81 6:23,1
3. Kolas Marta SP 47 6:34,9


1500 metrów chód chłopców
1. Sobolewski Filip SP 11 9:46,2
2. Pecyna Szymon SP 49 10:04,2
3. Broekere Mateusz SP 81 10:08,6


fot. Włodzimierz Amerski

Related news items:
Newer news items:
Older news items:
 

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież