Casting do musicalu "Chłopcy z Placu Broni" » Stowarzyszenie Teatralne "Ingenium" przygotowujemy nową produkcję musicalową "Chłopcy z placu broni"... Adamowicz przesłuchany w sprawie madryckiej eskapady » Gdańscy włodarze, w tym prezydent Paweł Adamowicz, i organizatorzy sponsorowanej "wycieczki" urzędni... Prezydent RP docenił walczących z atakami żywiołów » Andrzej Duda odwiedził pomorskie gminy dotknięte ubiegłoroczną nawałnicą. Spotkał się także ze służb... Kazimierz Koralewski: Polityczna polemika w historycznej obwolucie » Z Kazimierzem Koralewskim, szefem Klubu Radnych PiS w Radzie Miasta Gdańska rozmawia Artur S. Górski... 24. Targi Akademia » Na Uniwersytecie Gdańskim odbyła się 24. edycja Targów Akademia. Na największych targach edukacyjnyc... Rodzina Ulmów w Muzeum II Wojny Światowej » Na wystawie stałej w Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku upamiętniono rodzinę Ulmów z Podkarpacia, k... Gdańskie święto książki za nami, czytelnicy już czekają na kolejne » To było prawdziwe święto książki. Około 70 wydawnictw, blisko 50 autorów wzięło udział w I Gdańskich... „Andrzej K. Waśkiewicz we wspomnieniach” » Kiedy dostałem zaproszenie na spotkanie z Anną Sobecką, autorką wspomnień o Andrzeju Waśkiewiczu, do... Cztery lata i co dalej? Szansa na skruszenie gdańskiego układu - w lis... » Kandydaci do fotela prezydenta, pozostawieni w 2014 r. w pobitym polu przez osadzonego od 20 lat na ... SP 47 zwycięzcą 6. edycji turnieju "Szumiące Zabawy" » Uczniowie Szkoły Podstawowej Nr 47 w Gdańsku okazali się najlepsi spośród jedenastu szkół rywalizują...
Reklama
Kazimierz Koralewski: Polityczna polemika w historycznej obwolucie
środa, 21 marca 2018 15:51
Kazimierz Koralewski: Polityczna polemika w historycznej obwolucie
Z Kazimierzem Koralewskim, szefem Klubu Radnych PiS w Radzie Miasta Gd ...
M. Paixao odsunięty od treningów z pierwszą drużyną Lechii!
czwartek, 22 marca 2018 19:41
M. Paixao odsunięty od treningów z pierwszą drużyną Lechii!
Decyzją Zarządu Klubu, na wniosek sztabu szkoleniowego Lechii Gdańs ...

Galeria Sztuki Gdańskiej

Józef Izydor Dobrowolski - malarz emocji
sobota, 10 marca 2018 13:38
Józef Izydor Dobrowolski - malarz emocji
Pierwszy ogląd wystawy malarstwa Izydora Dobrowolskiego pozostawił m ...

W obiektywie Macieja Kostuna

Odkrywanie tajemnic spod ogona
środa, 26 lipca 2017 18:30
Odkrywanie tajemnic spod ogona
Solidarność męska powinna mnie powstrzymać od plotek na tematy int ...

Sport w szkole

Program ferii z GZSiSS
wtorek, 23 stycznia 2018 22:18
Program ferii z GZSiSS
Od 29 stycznia do 9 lutego w województwie pomorskim dzieci i młodzie ...
Mistrz i Małgorzata, konsultant Woland i kot Behemot zawitają do Gdyni
środa, 07 marca 2018 12:35
Mistrz i Małgorzata, konsultant Woland i kot Behemot zawitają do Gdyni
Wizyta gości z piekła rodem w Moskwie, określanej też jako Trzeci ...
30 lat od pielgrzymki na Wybrzeże Wojewódzka Olimpiada Wiedzy o Świętym Janie Pawle II
środa, 14 czerwca 2017 13:58
30 lat od pielgrzymki na Wybrzeże Wojewódzka Olimpiada Wiedzy o Świętym Janie Pawle II
12 czerwca w Gimnazjum w Kosakowie (woj. pomorskie) odbyła  się Woj ...
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
poniedziałek, 10 kwietnia 2017 18:04
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
Fundacja „Mater Dei”, ta sama dzięki której w dużej mierze powr ...

W pierwszym meczu finałowym PHLK Stoczniowiec w hali Olivia przegrał z Polonią Bytom 3:4 (0:2, 1:0, 2:1, 0:1). Drugi, i ewentualnie trzeci, mecz za tydzień w Bytomiu.Stoczniowiec - Polonia Bytom 3:4 (0:2, 1:0, 2:1, 0:1)
Bramki: 0:1 Czaplik (1)
0:2 N. Suchanek (05), 1:2 Bigos (24), 1:3 Wcisło (43), 2:3 Banaś (49, 5 na 4), 3:3 Onyszczenko (54), 3:4 Kaleja (67)

STOCZNIOWIEC: Kosińska - Kamińska, Tokarska, Bigos, Kasprzycka, Siejka - Banaś, Podracka, Rykaczewska, Onyszczenko, Korkuz - Łapińska, Grzelak

Pierwszy mecz finałowy PHLK zaczął się dla gdańskich hokeistek fatalnie. Już w 24 sekundzie bytomianki objęły prowadzenie. Na zegarze upłynęło zaledwie 250 sekund, a Polonia prowadziła 2:0. Zanosiło się na łatwe i wysokie zwycięstwo faworyzowanych bytomianek. Inne zdanie miały podopieczne trenera Henryka Zabrockiego, które starały się odrobić straty, ale były nieskuteczne. Przy odrobinie szczęścia po 20 minutach biało-niebieskie mogły mieć na swoim koncie przynajmniej bramkę. To co nie udało się w pierwszej tercji udało się w drugiej. W 24 minucie krążek w bytomskiej bramce umieściła Marta Bigos. Gdańszczanki starały się wyrównać, ale nie zdołały wykorzystać nawet okresu gry w podwójnej przewadze, a same mogły stracić bramkę. W 43 minucie przyjezdne ponownie prowadziły różnicą dwóch bramek. W 49 minucie gdy Stoczniowiec grał w przewadze na strzał spod niebieskiej zdecydowała się Maja Banaś i biało-niebieskie znów złapały kontakt. W 54 minucie w zamieszaniu pod bytomską bramką najlepiej zachowała się Tetiana Onyszczenko i na tablicy wyników pojawił się remis. Do końcowej syreny żadnej z drużyn nie udało się zdobyć rozstrzygającej bramki. W dogrywce decydująca akcja miała miejsce w 78 minucie. Bytomianki wyszły z kontrą 2 na 1 i Kaleja pokonała Agatę Kosińską.


Drugi mecz finału w sobotę w Bytomiu. Jeśli gdańszczanki wygrają drugie spotkanie to decydujący mecz w niedzielę również w Bytomiu.Related news items:
Newer news items:
Older news items:
 

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież