Rozprawa w trybie wyborczym w Tczewie » Łukasz Brządkowski, kandydat na prezydenta Tczewa pozwał swojego konkurenta i wspierającego go posła... Kalkowski milczy o pracy w PORD, Gołuńskiego zaprosi prokurator - prze... » Przedwyborcze napięcie w Szemudzie i Kartuzach. Skazany za niewypłacenie 300 tys. zł wynagrodzeń nau... Barwy pomorskiego sejmiku: Od Struka do Ścigały » Z poparciem 39 799 gdańszczan pomorski lider PO Mieczysław Emil Struk uzyskał najlepszy indywidualni... Ryszard Czarnecki w tygodniku „Sieci”: Polacy, idźmy z Trumpem! » W nowym numerze „Sieci” Ryszard Czarnecki, poseł do Parlamentu Europejskiego w zaskakującym wywiadzi... O pożytku głupoty i jeszcze raz o budowie CPK » Nie musiałem zbyt długo czekać na odpowiedź, choć z góry wiedziałem, że taka będzie musiała nastąpić... T. Rakowski ocenia: Dwie drużyny w Gdańsku » O wyniku wyborczym PiS w Gdańsku, o rozłamie wewnątrz partii i kampanii, która była prowadzona dwuto... Gdańska rada: liderzy i outsiderzy » Dziś remanenty wyborcze. W Gdańsku najwięcej głosów do rady miasta uzyskała Aleksandra Dulkiewicz, k... Zmiana jednak jest możliwa » Wybory samorządowe przyniosły wiele niespodzianek. Druga tura w Gdyni bez udziału Wojciecha Szczurka... Nowa Rada Miasta Gdańska 2024-2028 » Koalicja Obywatelska zwiększyła swój stan posiadania w Radzie Miasta. Aż czterech radnych mniej będz... KO zyskuje dwa mandaty, PiS traci trzy w sejmiku pomorskim » W wyborach do sejmiku województwa pomorskiego zwyciężyła KO z wynikiem 43,84 proc. PiS uzyskało 25,7...
Barwy pomorskiego sejmiku: Od Struka do Ścigały
czwartek, 18 kwietnia 2024 16:32
Z poparciem 39 799 gdańszczan pomorski lider PO Mieczysław Emil
Trefl rozbity w Lublinie
czwartek, 18 kwietnia 2024 21:05
Bardzo jednostronny był pierwszy mecz o piąte miejsce w PlusLidze.
Wymiana zdań właścicieli Lechii*Gedania znów zawiodła
piątek, 19 kwietnia 2024 14:48
Ostatnia kolejka I-ligowa nie była
Lechia odzyskała pozycję lidera
niedziela, 14 kwietnia 2024 16:59
Lechia wykorzystała potknięcie Arki i odzyskała fotel lidera.

II tura wyborów samorządowych w gminie Szemud wchodzi w

Chemik - PGE Atom Trefl 2 mecz finału Orlen Ligi LIVE: 3:1 - 18:25, 25:12, 25:22, 25:19. W serii finałowej remis 1:1

altNa godz. 14.45 zaplanowano początek drugiego meczu finałowego Orlen Ligi pomiędzy Chemikiem Police i PGE Atomem Trefl. Zapraszamy na relację LIVE z Azoty Arena.

Po sobotniej wygranej sopocianki prowadzą w serii finałowej 1:0. Trener Lorenzo Micelli przed meczem przyznał, że spodziewa się bardzi ciężkiego spotkania. Podkreślił, że jego zawodniczki muszą walczyć.

Na niespełna 50 minut przed godziną rozpoczęcia meczu rozgrzewają się sopocianki. Policzanek nie ma jeszcze na parkiecie.

Początek meczu ze względu na transmisję POLSATU rozpocznie się o 14.51.

Chemik Police - PGE Atom Trefl (18:25, 25:12
Chemik: Werblińska, Bednarek-Kasza, Glinka-Mogentale, Bjelica, Veljković, Ognjenović, Zenik (libero) - Krzos, Kowalińska, Jagieło
PGE Atom Trefl: Leys, Bełcik, Efimienko, Cooper, Kaczorowska, Zaroślińska, Durajczyk (libero) - Tokarska, Miros, Fonoimoana, Kaczmar, McClendon

MVP Bjelica

IV set

1:0 Glinka obija blok, 2:0 Glinka atak, 2:1 Zaroślińska atak, 3:1 Cooper serw aut, 3:2 Bednarek-Kasza atak aut, 4:2, 4:3 Jagieło kiwka aut, challenge dla Chemika, decyzja bez zmian, 4:4 Kaczorowska atak po bloku, 5:4 Bednarek-Kasza atak, challenge dla Atomu, decyzja podrzymana, 6:4 Veljković atak, 7:4 Bednarek-Kasza as, czas dla Micellego, 7:5 Bednarek-Kasza serw w siatkę, 7:6, 8:6 Tokarska serw aut

Sopocianki nadal nie mogą wrócić do swojej gry i oddają rywalkom łatwe punkty

9:6 Ognjenović serw aut, challenge dla Chemika, jedna punkt dla Chemika, Ognejnović as, 9:7 Bjelica atak aut, challenge dla Chemika, decyzja bez zmian, 9:8 Zaroślińska atak, 9:9 Bjelica zablokowana, czas dla Chemika, 10:9 Veljković atak, 10:10 Cooper atak, 11:10 Leys plas aut, 11:11 Leys kiwka, 12:11 Glinka atak, 12:12 Zaroślińska atak, 13:12, 14:12 Bjelica kiwka, czas dla Micellego, 14:13, 15:13 Jagieło atak, 15:14 Bjelica atak w antenkę, 16:14 Bjelica atak, 17:14 Jagieło obija blok, 17:15 Bełcik kiwka, 18:15 Veljković atak, 18:16 Zaroślińska atak, 19:16 Veljković atak, 19:17 Zaroślińska atak po bloku, 20:17 Zaroślińska zablokowana, 20:18 Leys obija blok, 21:18 Glinka atak, 22:18 siatka sopocianek, 23:18 Ognjenović kiwka, 24:18 błąd odbicia sopocianek, 24:19 Zaroślińska atak, 25:19 Bednarek-Kasza atak i koniec meczu. W finałowej rywalizacji jest 1:1. Kolejne dwa mecze 9 i 10 maja w Sopocie

III set

0:1 Zaroślińska atak, 1:1 Bjelica kiwka, 1:2 Glinka zablokowana, 1:3 Glinka atak aut, 2:3 Bjelica kończy długą wymianę, 3:3 Glinka atak, 3:4 Veljković serw aut, 4:4 Glinka atak, 5:4 Glinka obija blok, 6:4 Bjelica as, czas dla Micellego, 7:4 Bjelica punktowa zagrywka, 8:4 zablokowana Zaroślińska

Powtarza się sytuacja z pierwszego seta. Po dobrym początku sopocianki stanęły i coraz wyraźniej dominują policzanki

8:5 Leys atak, 8:6 Glinka zablokowana, 9:6 Bednarek-Kasza atak, 9:7 Fonoimoana atak po bloku, 10:7 Ognjenović kiwka, 11:7 Bednarek-Kasza punktowa zagrywka, czas dla Micellego, 11:8 Bjeclia atak aut, 11:9, 11:10 Zaroślińska atak po bloku, czas dla Chemika, 11:11 Bełcik as, 12:11 Bjelica atak, 13:11 Zaroślińska zablokowana, 14:11 Vejlković atak, 14:12 Fonoimonana kiwka po bloku, punkt dla Atomu challengu, 14:13 Zaroślińska wygrywa przepychankę na siatce, challenge dla Chemika, decyzja bez zmian, 15:13 Veljković atak, 15:14 Zaroślińska obija blok, 16:14 Bjelica atak

Inicjatywę mają policzanki, sopocianki je gonią, ale gdy są bliskie remisu oddają rywalkom punkty w prosty sposób

16:15 Leys kiwka, 17:15 Bjelica atak, challenge dla Atomu, decyzja bez zmian, 17:16 Leys atak, 17:17 blok Atomu na Bjelicy, czas dla Chemika, 18:17 Ognjenović zablokowała kiwka Bełcik, 18:18 Zaroślinska atak, 19:18 Bednarek-Kasza atak, 20:18 Zaroślińska plas aut, challenge dla Atomu, jednak piłka w boisku i punkt dla Atomu, 19:19, 20:19 Fonoimoana plas w siatkę, 21:19 Fonoimoana atak aut, 22:19 Ognjelnović punktowy serwis, 22:20 Zaroślińska atak, 23:20 Kaczorowska serw aut, 24:20 Bjelica atak, 24:21 Leys atak po bloku, 24:22 blok na Bjelicy, 25:22 Vejlković atak i koniec seta

Sopocianki słabo zagrały w przyjęciu i popełniły zbyt dużo prostych błędów, po których policzanki za darmo dostawały punkty.

II set

0:1 Kaczorowska punktowa zagrywka, 0:2 blok sopocianek, 1:2 Kaczorowska serw aut, 1:3 Cooper obija blok, 2:3 obity sopocki blok, 3:3 Glinka obija blok, 4:3 Bjelica punktowy serwis, czas dla Micellego, 5:3 Bjelica punktowy serwis, 5:4 blok sopocianek, 6:4 Bednarek-Kasza kiwka, 7:4, 7:5 Glinka błąd linii 3 metra, 8:5

Sopocianki dobrze zaczęły drugiego seta, ale potem zanotowały przestój i po kilku błędach w przyjęciu oddały inicjatywę policzankom

Tokarska za Efimienko

9:5 Kaczorowska atak aut, 10:5 Bednarek-Kasza as, challenge Atom, decyzja bez zmian, 11:5 Jagieło atak po bloku, czas dla Micellego, 11:6 Zaroślińska atak po bloku, 11:7 Zaroślińska kiwka, 12:7 Jagieło kiwka, 12:8 blok Atomu, 13:8 Bełcik serw w siatkę, 14:8 Velković atak, 14:9 Cooper atak, 15:9 Veljković atak, 16:9 zablokowana Leys

Słaby okres gry sopocianek. Poroblemy w przyjęciu i ataku. Role w meczu w porównaniu do pierwszego seta kompletnie się odwróciły

17:9 Bednarek-Kasza atak, 18:9, 19:9 Fonoimoana plas aut, Kaczmar za Bełcik, 20:9 Velković as, 21:9 Veljković punktowy serwis, 21:10 Fonoimoana plas, 22:10 Glinka atak, 22:11 Tokarska atak, 23:11 Bjelica atak, 24:11 Bjelica atak, 24:12 Glinka serw w siatkę, 25:12 blok na McClendon i remis w meczu

Set bez historii, a w zasadzie krótkiej. Policzanki zdemolowały sopocianki, którym przestało wychodzić cokolwiek

I set

1:0 Veljković obija ręce Cooper, 1:1 Zaroślińska atak, 2:1 Kaczorowska serw aut, 3:1 Vveljković atak, 3:2 Zaroślińska atak, 4:2 Bjelia atak o blok, 4:3 Leys obija blok, 4:4 Zaroślińska as, 4:5 Leys kiwka, challenge dla Chemika, decyzja podtrzymana, 5:5, 6:5 Glinka atak, 6:6 Bjelica serw aut, 7:6 Glinka atak, 7:7 blok Kaczorowskiej, 7:8 Efimienko as

Wyrównany początek. W grze Chemika widać trochę nerwowości zwłaszcza w przyjęciu

7:9 blok na Werblińskiej, 7:10 blok na Werblińskiej, czas dla Chemika, 8:10 Bjelica atak, 9:10 Kaczorowska zablokowana, 9:11 Zaroślińska atak, 10:11 obity sopocki blok, 10:12 Ogjenović serw aut, 11:12 Veljković atak, 11:13 Leys atak, 12:13 Glinka atak, 12:14 Veljković serw aut, 12:15 Efimienko atak, 13:15 Bjelica kiwka, 14:15 Bednarek-Kasza atak, 14:16 Leys atak

Sopocianki minimalnie prowadzą. Chemik dogania "Atomówki", które po chwili ponownie odskakują na 2-3 punkty

14:17 blok na Bednarek-Kaszy, czas dla Chemika, 14:18 Glinka zablokowana, 15:18 Glinka atak, 16:18 Bednarek-Kasza atak, 16:19 Glinka serw aut, 16:30 Cooper blok na Werblińskiej, 16:21 Efimienko as, 16:22, 17:22 Bjelica atak po bloku, 17:23 blok sopocianek, challenge dla Chemika, decyzja bez zmian, 17:24 blok na Werblińskiej, 18:24 Bjelica atak, 18:25 Cooper atak i pierwszy set dla sopocianek

Bardzo dobry pierwszy set w wykonaniu sopocianek. Podopieczne trenera Micellego pod drugiej przerwie technicznej kompletnie zdominowały rywalki i pewnie wygrały pierwszego seta