Zmarł ksiądz infułat Stanisław Bogdanowicz » W piątek zmarł ksiądz infułat Stanisław Bogdanowicz, były proboszcz Bazyliki Mariackiej. Ks. Stanisł... Jarosław Bierecki: Pozbyliśmy się szpitali, problemy pozostały » Z Jarosławem Biereckim, radnym klubu PiS i przewodniczący komisji rewizyjnej Sejmiku Województwa Pom... Będzie referendum w sprawie odwołania Jacka Karnowskiego » Stowarzyszenie "Mieszkańcy dla Sopotu" zebrało wymaganą liczbę podpisów pod wnioskiem o przeprowadze... Dni Chryzantemy po raz 12-ty » Koniec października to szczególny czas zakupów i przygotowań, aby 1 listopada groby naszych zmarłych... W gdańskiej komunikacji brak porozumienia » Trwa pat w negocjacjach w spółce Gdańskie Autobusy i Tramwaje. Dwa razy w tym tygodniu 16 i 19 paźdz... Harcerska ścieżka do prywatnej działki » Skautowego Jamboree nie będzie na Wyspie Sobieszewskiej. Wiadomo o tym od 16 sierpnia br., gdy w Bak... Karnowski na włosku - tylko 100 podpisów... » Niespełna 100 podpisów brakuje, by referendum w sprawie odwołania prezydenta Sopotu Jacka Karnowskie... Wystartowała VI edycja Gdynia E(x)plory Week » W środę, 18 października, w Pomorskim Parku Naukowo-Technologicznym Gdynia rozpoczęła się VI edycja ... Prezesem Sądu Okręgowego w Gdańsku jego były wiceprezes i rzecznik Raf... » Sędzia Rafał Terlecki został powołany przez Ministra Sprawiedliwości na prezesa Sądu Okręgowego w Gd... Pat w gdańskiej komunikacji miejskiej. Kolejna runda rozmów w najbliżs... » 16 października o sytuacji w spółce Gdańskie Autobusy i Tramwaje rozmawiali związkowcy i prezes tej ...
Reklama

Arka awansowała do ćwierćfinału Pucharu Polski. Gdynianie w wyjazdowym meczu po dogrywce pokonali Podbeskidzie Bielsko-Biała 2:1 (1:1,1:1).


Podbeskidzie Bielsko-Biała - Arka Gdynia 1:2 (1:1,1:1)
Bramki: 0:1 Piesio (14), 1:1 Sobczak (20), 1:2 Zarandia (110)

Podbeskidzie Bielsko-Biała: Rafał Leszczyński - Paweł Moskwik, Kamil Wiktorski, Mariusz Malec, Łukasz Sierpina, Tomasz Podgórski (75 Dimitar Iliev), Łukasz Hanzel, Bartosz Jaroch, Adrian Rakowski (113 Paweł Tomczyk), Szymon Sobczak (70 Miłosz Kozak), Valerijs Sabala.

Arka Gdynia: Krzysztof Pilarz - Tadeusz Socha, Adam Danch, Krzysztof Sobieraj, Marcin Warcholak, Antoni Łukasiewicz, Luka Zarandia, Siergiej Kriwiec (86 Mateusz Szwoch), Alvaro Rey, Grzegorz Piesio (46 Michał Żebrakowski), Ruben Jurado (70 Patryk Kun).


W ciągu pierwszych 20 minut padły dwie bramki. Najpierw w 14 minucie Piesio dał prowadzenie Arce, a w 20 wyrównał Sobczak. Na kolejne gole kibice musieli czekać 90 minut. Bramkę na wagę awansu do ćwierćfinału Pucharu Polski zdobył dla żółto-niebieskich w 110 minucie Zarandia.

 

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
OdświeżW obiektywie Macieja Kostuna


2_neptun.jpg

Aktywne lato z GOKF i ENERGĄ

Ta witryna korzysta z plików cookie. W ustawieniach swojej przeglądarki internetowej możesz w każdym momencie wyłączyć ten mechanizm. W celu pozyskania dodatkowych informacji na ten temat zobacz informacje o cookies.
OK, zamykam