Brządkowski wygrał proces i wybory » Trudno było sobie wyobrazić inny finał - Karnowski i Pobłocki muszą zapłacić po 2500 zł na cel społe... Dzień Ziemi w Przedszkolu nr 31 » Ekologia i dbanie o środowisko były głównymi tematami Dnia Ziemi zorganizowanego w Przedszkolu nr 31... Nowi włodarze w Pruszczu Gdańskim i Kwidzynie, bez zmian Kartuzach i S... » W niedzielę odbyła się II tura wyborów samorządowych. W Pruszczu Gdańskim i Kwidzynie wybrano nowe w... Rozprawa w trybie wyborczym w Tczewie » Łukasz Brządkowski, kandydat na prezydenta Tczewa pozwał swojego konkurenta i wspierającego go posła... Kalkowski milczy o pracy w PORD, Gołuńskiego zaprosi prokurator - prze... » Przedwyborcze napięcie w Szemudzie i Kartuzach. Skazany za niewypłacenie 300 tys. zł wynagrodzeń nau... Barwy pomorskiego sejmiku: Od Struka do Ścigały » Z poparciem 39 799 gdańszczan pomorski lider PO Mieczysław Emil Struk uzyskał najlepszy indywidualni... Ryszard Czarnecki w tygodniku „Sieci”: Polacy, idźmy z Trumpem! » W nowym numerze „Sieci” Ryszard Czarnecki, poseł do Parlamentu Europejskiego w zaskakującym wywiadzi... O pożytku głupoty i jeszcze raz o budowie CPK » Nie musiałem zbyt długo czekać na odpowiedź, choć z góry wiedziałem, że taka będzie musiała nastąpić... T. Rakowski ocenia: Dwie drużyny w Gdańsku » O wyniku wyborczym PiS w Gdańsku, o rozłamie wewnątrz partii i kampanii, która była prowadzona dwuto... Gdańska rada: liderzy i outsiderzy » Dziś remanenty wyborcze. W Gdańsku najwięcej głosów do rady miasta uzyskała Aleksandra Dulkiewicz, k...
Lechia skromnie pokonała na Polsat Plus Arena Polonię Warszawa 1:0

Michał Wójcik - „Na początku jest rysunek”
sobota, 13 kwietnia 2024 18:02
Tytuł ostatniej wystawy Michała Wójcika nie może zaskakiwać.

Arka:

Moretto - Bruma, Szmatiuk, Rozić, Noll, Płotka - Zawistowski, Burkhardt, Bożok - Labukas, Ivanovski

Lechia:

Kapsa - Deleu, Bąk, Vućko, Airapetian - Surma, Nowak, Pietrowski - Traore, Lukjanovs, Buval

RELACJA:

0' Wychodzą zawodnicy obu zespołów

0'Zaraz rozpocznie się nawiększe sportowe święto Trójmiasta

1'Rozpoczęła Arka

2' Konta Arki zatrzymana faulem Luki Vućko, który otrzymał żółtą kartkę.

3' Bardzo groźnie wykonany stały fragmen przez Marcina Burkhardta, który minimalnie chybił strzał.

4' Praktycznie cała trybuna północna, obok sektora gości, również jest pusta

6' Kolejna groźna akcja podopiecznych trenera Straki. Na bramkę strzelał Labukas, ale piłka przeszła obok słupka.

8'Rajd Pietrowskiego prawym skrzydłem zatrzymany przez Nolla i Bożoka.

9' Groźny strzał po rajdzie wykonał Bruma, ale Kapsa na posterunku.

11' Lechia trochę nieudolnie próbuje atakować, a gdynianie czekają na okazje by kontratakować

12' Pierwszy groźny strzał Lechii - Lukjanovs obok bramki.

Kibice początkowo nie poznali Deleu, który zgolił się na łyso.

14' Zmiana w Arce. Kontuzjowanego Płotkę zmienia Duarte. Epizod jedynego gracza, który 2,5 roku temu grał w Derbach szybko się skończył.

18' Rzut Wolny dla Arki po Faulu Pietrowskiego z narożnika boiska.

19' Po zamieszaniu w polu karnym rzut rożny dla gdynian, a zaraz potem rzut wolny z 23 metrów.

20' kolejny niebezpieczny strzał na bramkę Kapsy. Tym razem Noll. Bramkarz Lechii znów na posterunku.

24' Faul Pawła Nowaka na Nollu przy linii bocznej. Wykonanie Arki pozostawia wiele do życzenia.

25' Kolejny strzał Labukasa. Zbyt słaby na Kapsę.

27' Faul Levona przy linii bocznej na wysokości pola karnego.

28' Wykonanie znów słabe i piłka dla Lechii.

29' Spięcie między zawodnikami w okolicy środka boiska. Żółtymi kartkami ukarani Bożok z Arki i Bąk z Lechii

30' Brutalny faul Traore na Labukasie i żółta kartka dla Burkińczyka. Arka wykonuje wolnego z 30 metra z boku boiska.

31' Po raz kolejny nieudane wykonanie wolnego przez Arkę

32' Gdynianie jednak coraz śmielej atakują, a jedyną receptą Lechii są faule. Tym razem Deleu na 40 metrze fauluje Ivanovskiego.

34, Kolejny faul Lechii, ale wykonanie, jak poprzednio słabe.

35' rajd Ivanovskiego i rzut rożny dla Arki.

35' GOL DLA ARKI!!!

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego gola głową zdobywa Emil Noll

37' Vućko po podaniu Deleu strzela głową, ale niecelnie.

38' Piłkarze Straki znów atakują i prawie nie pozwalają Lechii wyjść z własnej połowy.

41' Lechia wreszcie trochę więcej przy piłce, ale ich ataki są zatrzymywane na 30 metrze.

42' Mocny strzał Burkhardta blokuje Deleu

45' Znów przepychanka na boisku. Żółte kartki dla Moretto i Nowaka.

Koniec pierwszej połowy. Arka Gdynia przez większą część pierwszej połowy przeważała i potwierdziła to zdobyciem pierwszej bramki w meczu.

W drugiej połowie dalej na boisku dominuje Arka, która miała kilka groźnych strzałów, ale nie podwyższyła prowadzenia. Lechia jakby spała.

60' Spięcie Traore z Brumą, bez faulu.

65' Arka dalej przeważa, Lechia bez pomysłu.

Faul Vućki i po wolnym atak Arki, ale nieskutecznie.

65' Zmiana: Bajic za Airapetiana

68' Strzał Burkhardta prosto w Kapsę.

69' Wolny dla Lechii na 30 metrze. Strzał Traore nad bramką.

Zmiana w Arce - ukarany chwilę wcześniej żółtą kartka Burkhardt schodzi, na boisko Czoska.

72' Strzał Ivanovskiego niecelny.

74' Strzał Czoski w Kapsę.

76'  Lechia atakuje, ale brakuje ostatniego podania.

77' Za Buvala Pózniak.

78' Po akcji Traore rożny dla Lechii.

79' Arka kontruje groźnie, ale albo spalony, albo złe podanie.

82' Mawaye za Ivanovskiego.

84' Rożny dla Lechii. Kocioł pod bramka Arki, ale obrońcy się spisali

85' Nieźle dośrodkował Pietrowski ale Moretto na miejscu.

86' Grozny strzał Bozoka tuz nad bramką

87' 2:0 Labukas!!! Szybka kontra i chyba po meczu!!!

89' 2:1 Nowak. Podawał Bajic. Zmiana -  za Nowaka Zejglic.

Decyzja sędziego - mecz przedłużony o 5 minut!

2:2 Vucko! Koniec meczu!!! Remis!

Po stałym fragmencie gry głową wynik ustala stoper Lechii!!!!