Referendum w sprawie odwołania prezydenta Sopotu - faktem » Stowarzyszenie Mieszkańcy dla Sopotu złożyło wymagane 2970 podpisów w sprawie referendum dotyczącego... Zmarł ksiądz infułat Stanisław Bogdanowicz » W piątek zmarł ksiądz infułat Stanisław Bogdanowicz, były proboszcz Bazyliki Mariackiej. Ks. Stanisł... Jarosław Bierecki: Pozbyliśmy się szpitali, problemy pozostały » Z Jarosławem Biereckim, radnym klubu PiS i przewodniczący komisji rewizyjnej Sejmiku Województwa Pom... Będzie referendum w sprawie odwołania Jacka Karnowskiego » Stowarzyszenie "Mieszkańcy dla Sopotu" zebrało wymaganą liczbę podpisów pod wnioskiem o przeprowadze... Dni Chryzantemy po raz 12-ty » Koniec października to szczególny czas zakupów i przygotowań, aby 1 listopada groby naszych zmarłych... W gdańskiej komunikacji brak porozumienia » Trwa pat w negocjacjach w spółce Gdańskie Autobusy i Tramwaje. Dwa razy w tym tygodniu 16 i 19 paźdz... Harcerska ścieżka do prywatnej działki » Skautowego Jamboree nie będzie na Wyspie Sobieszewskiej. Wiadomo o tym od 16 sierpnia br., gdy w Bak... Karnowski na włosku - tylko 100 podpisów... » Niespełna 100 podpisów brakuje, by referendum w sprawie odwołania prezydenta Sopotu Jacka Karnowskie... Wystartowała VI edycja Gdynia E(x)plory Week » W środę, 18 października, w Pomorskim Parku Naukowo-Technologicznym Gdynia rozpoczęła się VI edycja ... Prezesem Sądu Okręgowego w Gdańsku jego były wiceprezes i rzecznik Raf... » Sędzia Rafał Terlecki został powołany przez Ministra Sprawiedliwości na prezesa Sądu Okręgowego w Gd...
Reklama

Arka Gdynia nadal nie pokona w Lotto Ekstraklasie w sezonie 2017/2018. Żółto-niebiescy przed swoją publicznością na zakończenie czwartej kolejki zremisowali bezbramkowo z Koroną Kielce.


Arka Gdynia - Korona Kielce 0:0

Arka Gdynia: Pavels Steinbors - Damian Zbozień, Michał Marcjanik, Adam Danch, Marcin Warcholak - Dawid Sołdecki - Patryk Kun, Michał Nalepa (61 Yannick Kakoko), Grzegorz Piesio, Alvaro Rey (46 Adam Marciniak) - Ruben Jurado (73 Rafał Siemaszko).

Korona Kielce: Zlatan Alomerović - Bartosz Rymaniak, Shawn Barry, Adnan Kovacević, Ken Kallaste - Jakub Żubrowski, Mateusz Możdżeń - Ivan Jukić (63 Goran Cvijanović), Nabil Aankour (79 Łukasz Kosakiewicz), Marcin Cebula - Maciej Górski (69 Elia Soriano).

Żółte kartki: Piesio x2, Kakoko, Kun (Arka) oraz Aankour (Korona).

Czerwona kartka: Piesio (Arka) (83 min za 2 żółte)


Po pucharowym meczu w Lidze Europy Arka miała kilka dni na przygotowanie się do meczu ligowego. Spotkanie nie było zbyt ciekawe. Więcej okazji mieli kielczanie, ale grali nieskutecznie. W końcówce gdynianie musieli grać w 10-tkę po tym jak za dwie żółte kartki boisko musiał opuścić Grzegorz Piesio.

Arka utrzymała miano niepokonanej. Żółto-niebiescy z czterech spotkań 1 wygrali i 3 zremisowali. Inne artykuły związane z:
Related news items:
Newer news items:
Older news items:
 

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież

W obiektywie Macieja Kostuna


2_neptun.jpg

Aktywne lato z GOKF i ENERGĄ

Ta witryna korzysta z plików cookie. W ustawieniach swojej przeglądarki internetowej możesz w każdym momencie wyłączyć ten mechanizm. W celu pozyskania dodatkowych informacji na ten temat zobacz informacje o cookies.
OK, zamykam