Kandydaci na radnych w świetle oświadczeń majątkowych » Lektura oświadczeń majątkowych kandydatów na radnych miasta jest czasami wręcz fascynująca. Wnioski,... Świętowanie 100-lecia Niepodległości w Muzeum II Wojny Światowej » Wciągnięcie biało-czerwonej flagi na maszt, przegląd filmowy kinematografii polskiej z okresu dwudzi... Rekordowa XVI Parada Niepodległości - GALERIA » 30. tysięcy gdańszczan wzięło udział w rekordowej XVI Paradzie Niepodległości, która w niedzielę 11 ... Świętujemy naszą Polskę Niepodległą » Drogi do Niepodległej wiodły przez pola bitew legionowych brygad Józefa Piłsudskiego i innych twórcó... Weekend Niepodległości w Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku » Z okazji 100. Rocznicy Odzyskania przez Polskę Niepodległości Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku za... Biało-czerwone flagi od Radia Gdańsk dla Pomorzan » Od środy do piątku reporterzy Radia Gdańsk rozdają biało-czerwone flagi mieszkańcom Pomorza. „Tydzie... Piotr Czauderna: Zmieni się niewiele lub zgoła prawie nic » Z prof. dr hab. nauk med. Piotrem Czauderną, koordynatorem Sekcji Ochrony Zdrowia Narodowej Rady Roz... Świętowanie odzyskania niepodległości w Pedagogicznej Bibliotece Wojew... » Obchody 100-lecia niepodległości Polski są celebrowane przez wszystkich Polaków – tych dużych i mały... Powyborczy rachunek strat i zysków » W Gdańsku drugą turę wygrał, zasiadający od 1998 roku w prezydenckim fotelu, Paweł Adamowicz (KWW „W... Wyniki II tury wyborów samorządowych » W II turze wyborów samorządowych na Pomorzu wybierano prezydentów, burmistrzów i wójtów 10 miast i 1...
Reklama
Kandydaci na radnych w świetle oświadczeń majątkowych
wtorek, 13 listopada 2018 09:11
Kandydaci na radnych w świetle oświadczeń majątkowych
Lektura oświadczeń majątkowych kandydatów na radnych miasta jest c ...
Lechia się męczyła, ale pokonała Cracovię
sobota, 10 listopada 2018 21:14
Lechia się męczyła, ale pokonała Cracovię
To nie był najlepszy mecz w wykonaniu Lechii. Biało-zieloni zagrali ...

Galeria Sztuki Gdańskiej

Polskie Pejzaże w Dworku Sierakowskich
poniedziałek, 12 listopada 2018 12:36
Polskie Pejzaże w Dworku Sierakowskich
Od lat przygotowywana w rocznicę odzyskania niepodległości wystawa, ...

W obiektywie Macieja Kostuna

Odkrywanie tajemnic spod ogona
środa, 26 lipca 2017 18:30
Odkrywanie tajemnic spod ogona
Solidarność męska powinna mnie powstrzymać od plotek na tematy int ...

Sport w szkole

Finały zawodów lekkoatletycznych
poniedziałek, 30 kwietnia 2018 17:19
Finały zawodów lekkoatletycznych
Gdański Zespół Schronisk i Sportu Szkolnego zaprasza do udziału w ...
X Festiwal Filmowy Niepokorni Niezłomni Wyklęci. Gdynia
wtorek, 11 września 2018 17:40
X Festiwal Filmowy Niepokorni Niezłomni Wyklęci. Gdynia
Jubileuszowy Festiwal Niepokorni Niezłomni Wyklęci zacznie się w Gd ...
XXX Międzynarodowy Festiwal Muzyki Religijnej w Rumi
poniedziałek, 29 października 2018 14:16
XXX Międzynarodowy Festiwal Muzyki Religijnej w Rumi
W sobotę 26 października br. zakończył się w Rumi jubileuszowy XX ...
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
poniedziałek, 10 kwietnia 2017 18:04
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
Fundacja „Mater Dei”, ta sama dzięki której w dużej mierze powr ...

XVI Festiwal Teatrów Plenerowych i Ulicznych FETA

W czwartek rozpoczął się XVI Festiwal Teatrów Plenerowych i Ulicznych FETA. Impreza potrwa do niedzieli 15 lipca.



FETA to festiwal teatrów ulicznych i plenerowych odbywający się w Gdańsku cyklicznie od 1997 roku. Organizatorem festiwalu jest "Plama" Gdański Archipelag Kultury.

 
Na Festiwalu wystąpiło blisko 250 teatrów z całego świata. W 2002 roku wystąpił hiszpański teatr Xarxa ze spektaklem „Veles e vents”, którego premiera odbyła się na otwarcie tunelu pod kanałem La Manche, a w 2006 r. norweski teatr Stella Polaris, otwierający w 1994 roku Zimowe Igrzyska Olimpijskie w Lillehammer.

Program

PIĄTEK, 13.07.2012 r.

15.00 - 21.00 - Katakrak "L'Animalada" (Katalonia) - Plac Wałowy
16.00 - 21.00 - Stichting Daad "Benu" (Holandia) - instalacja - okolice Bastionu Żubr
17.00 - Walny Teatr "Przygody kropli wody" (Polska/Ryglice). Bilety 5zł - Plac Wałowy
17.30 - Stichting Daad "La Cuisine Macabre" (Holandia) - okolice Reduty Wilk
18.00 - La Baldufa "Zeppelin" (Hiszpania) - ul. Nowa Chmielna, ul. Grodza Kamienna
19.00 - Klaipeda Castle Theatre "Versalio Sodai" (Litwa) - dziedziniec ASP
19.00 - Circo Pitanga "Reves d'ete" (Szwajcaria) - plac pod Bastionem Żubr
20.00 - Teatr Feta "Garkotłuki" (Polska/Gdańsk) - boisko CKU
20.00 - Stichting Daad "La Cuisine Macabre" (Holandia) - okolice Reduty Wilk
21.00 - Walny Teatr "Hamlet" (Polska/Ryglice). Bilety 5zł - Plac Wałowy
22.00 - Teatr Formy "Pandora" (Polska/Wrocław) - boisko przy Reducie Wilk
22.00 - Miejski Teatr Miniatura "Thermidor roku 143" (Polska/Gdańsk) - plac pod Bastionem Św. Gertrudy
23.30 - Teatr Ósmego Dnia "Arka" (Polska/Poznań) - ul. Nowa Chmielna
[Strefa Relaksu A3 Teatr - Reduta Wilk]
[Piotr Chlipalski "Tuż po" plenerowe fotograficzne atelier]
[Miejski Znak Kultury "Mieszkańcy" Otecki]


alt


 
SOBOTA, 14.07.2012 r.
 
14.00 - Spacer po Starym Przedmieściu z Jakubem Szczepańskim - Plac Wałowy
15.00 - 21.00 - Katakrak, "L'Animalada" (Katalonia) - Plac Wałowy
15.00 - EA&AE "Entomo" (Hiszpania) - Dziedziniec ASP
15.00 - A3 Teatr "Punch & Judy" (Polska/Kleszczele) - parking hotelu "Cztery Pory Roku"
16.00 - Walny Teatr "Przygody kropli wody" (Polska/Ryglice). Bilety 5zł - Plac Wałowy
16.00 - Via Sudetica "Parada Gliniada" (Polska/Bolesławiec) - boisko CKU
16.00 - Stichting Daad "Benu" (Holandia) - instalacja - okolice Bastionu Żubr
16.30 - Dansk Rakkerpak "The Ildsjael in the Classroom" (Dania) - Plac Wałowy
17.00 - Stichting Daad "La Cuisine Macabre" (Holandia) - okolice Reduty Wilk
17.00 - Teatr Feta "Garkotłuki" (Polska/Gdańsk) - boisko CKU
17.30 - EA&AE "Entomo" (Hiszpania) - Dziedziniec ASP
18.00 - Teatr Pantomimy Mimo "Komedianci" (Polska/Warszawa) - boisko przy ul. Dolna Brama
19.00 - Klaipeda Castle Theatre "Kariatides" (Litwa) - Reduta Wilk
19.00 - Mumusic Circus "RODA, món" (Hiszpania) - plac pod Bastionem Żubr
20.00 - Walny Teatr "Hamlet" (Polska/Ryglice). Bilety 5zł - Plac Wałowy
20.30 - Stichting Daad "La Cuisine Macabre" (Holandia) - okolice Reduty Wilk
21.00 - Jashgawronsky Brothers "Radio Armeniac" (Włochy) - plac pod Bastionem Św. Gertrudy
22.00 - Continuo "Now?" (Czechy) - boiskiem przy Reducie Wilk
22.00 - A3 Teatr "Plan lekcji" (Polska) - CKU
23.00 - Mamadoo "In Fireland" (Polska/Gdynia) - boisko przy ul. Dolna Brama
23.30 - Asocjacja 2006 "Rabin Maharal i Golem" (Polska/Poznań), ul. Nowa Chmielna
[Miejski Znak Kultury "Mieszkańcy" Otecki]

NIEDZIELA, 15.07.2012 r.
 
14.00 - Spacer po bastionach z Jakubem Szczepańskim - Plac Wałowy
14.00 - 20.00 - Katakrak, "L'Animalada" (Katalonia) - Plac Wałowy
15.00 - EA&AE "Entomo" (Hiszpania) - boisko ul. Dolna Brama
16.00 - Mumusic Circus "RODA, món" (Hiszpania) - boisko CKU
16.00 - Walny Teatr "Przygody kropli wody" (Polska/Ryglice). Bilety 5zł - Plac Wałowy
17.00 - Dansk Rakkerpak "The Ildsjael in the Classroom" (Dania) - Plac Wałowy
17.00 - A3 Teatr "Punch & Judy" (Polska) - parking hotelu "Cztery Pory Roku"
17.00 - La Baldufa "Zeppelin" (Hiszpania) - ul. Rzeźnicka, ul. Augustyńskiego
18.00 - Via Sudetica "Parada Gliniada" (Polska/Bolesławiec) - CKU
19.00 - EA&AE "Entomo" (Hiszpania) - boisko ul. Dolna Brama
19.30 - Teatr Snów "Pielgrzymka" (Polska/Gdańsk) - Bastion Św. Gertrudy
20.00 - Walny Teatr "Hamlet" (Polska/Ryglice). Bilety 5zł - Plac Wałowy
20.00 - Teatr Pantomimy Mimo "Komedianci" (Polska/Warszawa) - dziedziniec ASP
21.00 - A3 Teatr "Plan lekcji (Polska) - CKU
22.00 - Continuo "Finis Terrae" (Czechy) - plac pod Bastionem Św. Gertrudy
22.00 - Teatr Fuzja "Dywidenda" (Polska/Poznań) - boisko Reduta Wilk
23.00 - Burnt Out Punks "Syndrom sztokholmski" (Szwecja) - plac pod Bastionem Żubr
[Miejski Znak Kultury "Mieszkańcy" Otecki]

Related news items:
Newer news items:
Older news items:
 

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież