Nie będzie referendum w sprawie odwołania prezydenta Jacka Karnowskieg... » Stowarzyszenie Mieszkańcy dla Sopotu zebrało blisko 3100 podpisów pod wnioskiem w sprawie referendum... Udany III kwartał dla Grupy Energa. Dystrybucja motorem rozwoju » - Bardzo dobre wyniki trzeciego kwartału pokazują, że wykorzystaliśmy skutecznie wszystkie przewagi ... Krzysztof Piekarski: PiS ma plan skrojony nie na jedną kadencję » Z dr Krzysztofem Piekarskim, politologiem, pracownikiem naukowo-dydaktycznym w Zakładzie Teorii Poli... Paweł Braun: Dobrze jak od czasu do czasu pewne epoki zamykamy i otwie... » Rozmowa z Pawłem Braunem, dyrektorem Wojewódzkiej i Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Josepha Conr... W TVP3 o konflikcie w Operze Bałtyckiej: trzeba szukać porozumienia i ... » TVP3 Gdańsk w programie „Pomorze Samorządowe” zajęła się palącym konfliktem w Operze Bałtyckiej. Pie... Gdyński magistrat broni się przed udostępnieniem nagrań obrad rajców » Dzień obrad rady miejskiej to każdego miesiąca w roku ważny dzień dla mieszkańców miast. Wtedy właśn... Dobra zmiana w dyskusji Instytutu Debaty Publicznej » Na Wydziale Nauk Społecznych Uniwersytetu Gdańskiego odbyła się kolejna merytoryczna dyskusja, tym r... Młodzi dyskutowali o sztuce budowania wizerunku » Sztuka budowania wizerunku była myślą przewodnią Aeropagu Młodych, który odbył się w Zespole Szkół Ł... A. Jaworski wiceprezesem Polskiego Cukru » Andrzej Jaworski, b. członek zarządu PZU SA, został powołany na stanowisko wiceprezesa zarządu Krajo... Dlaczego Dąbrowszczacy powinni zniknąć jako patroni ulicy w Gdańsku » Ze sfery publicznej powinny zniknąć nazwiska i pseudonimy osób oraz nazwy organizacji niosących za s...
Reklama

Ocena użytkowników: / 7
SłabyŚwietny 
poniedziałek, 03 listopada 2014 14:05

W kupie raźniej więc Paweł Adamowicz przystępuje do wyborów nie tylko z garbem długów miejskich, nie policzonymi mieszkaniami, prokuratorem i CBA na karku, ale także w oprawie stadionu, teatru, ECS-u i gromady wiernych kibiców, tworzących komitet honorowy. Nawet z Gdyni, ale aktorkom wolno więcej. Od 2002 roku przy P. Adamowiczu wiernie stoją m.in. Leszek Blanik, Marek Kamiński, Jan Zarębski, a zniknęli Magda Kunicka, Yach Paszkiewicz i Rudi Schubert. Ze składu sprzed 4 lat ubyli m.in. Jacek Fedorowicz, Krzysztof Hołowczyc, Sławomir Wojciechowski, Zbigniew Jujka, Dorota Kolak i Ireneusz Krzemiński. W komitecie tegorocznym, podobnie jak 4 lata temu, są m.in. Paweł Huelle, Jerzy Kiszkis, Halina Winiarska, Mieczysław Abramowicz, Aleksander Hall, Jacek Jassem, Adam Korol. W tej kompozycji pięknie wyglądają: Dariusz Michalczewski jako promotor rodziny i Krzysztof Skiba jako prezenter własnego, gołego tyłka. I zamiast puenty: "prezydent jest bardzo sportowy", westchnęła Aleksandra Kobielak, specjalistka od gimnastyki. Kobiety widzą inaczej?

 

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież

W obiektywie Macieja Kostuna


2_neptun.jpg

Sport w szkole

Ta witryna korzysta z plików cookie. W ustawieniach swojej przeglądarki internetowej możesz w każdym momencie wyłączyć ten mechanizm. W celu pozyskania dodatkowych informacji na ten temat zobacz informacje o cookies.
OK, zamykam