Nie będzie referendum w sprawie odwołania prezydenta Jacka Karnowskieg... » Stowarzyszenie Mieszkańcy dla Sopotu zebrało blisko 3100 podpisów pod wnioskiem w sprawie referendum... Udany III kwartał dla Grupy Energa. Dystrybucja motorem rozwoju » - Bardzo dobre wyniki trzeciego kwartału pokazują, że wykorzystaliśmy skutecznie wszystkie przewagi ... Krzysztof Piekarski: PiS ma plan skrojony nie na jedną kadencję » Z dr Krzysztofem Piekarskim, politologiem, pracownikiem naukowo-dydaktycznym w Zakładzie Teorii Poli... Paweł Braun: Dobrze jak od czasu do czasu pewne epoki zamykamy i otwie... » Rozmowa z Pawłem Braunem, dyrektorem Wojewódzkiej i Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Josepha Conr... W TVP3 o konflikcie w Operze Bałtyckiej: trzeba szukać porozumienia i ... » TVP3 Gdańsk w programie „Pomorze Samorządowe” zajęła się palącym konfliktem w Operze Bałtyckiej. Pie... Gdyński magistrat broni się przed udostępnieniem nagrań obrad rajców » Dzień obrad rady miejskiej to każdego miesiąca w roku ważny dzień dla mieszkańców miast. Wtedy właśn... Dobra zmiana w dyskusji Instytutu Debaty Publicznej » Na Wydziale Nauk Społecznych Uniwersytetu Gdańskiego odbyła się kolejna merytoryczna dyskusja, tym r... Młodzi dyskutowali o sztuce budowania wizerunku » Sztuka budowania wizerunku była myślą przewodnią Aeropagu Młodych, który odbył się w Zespole Szkół Ł... A. Jaworski wiceprezesem Polskiego Cukru » Andrzej Jaworski, b. członek zarządu PZU SA, został powołany na stanowisko wiceprezesa zarządu Krajo... Dlaczego Dąbrowszczacy powinni zniknąć jako patroni ulicy w Gdańsku » Ze sfery publicznej powinny zniknąć nazwiska i pseudonimy osób oraz nazwy organizacji niosących za s...
Reklama

Ocena użytkowników: / 8
SłabyŚwietny 
niedziela, 12 października 2014 20:20

Red. Mariusz Nowaczyński nie będzie już prowadził sobotnich śniadań z politykami w Radiu Gdańsk. Red. Janusz Trus uprawia na antenie TVP Gdańsk nowatorską formułę debaty publicznej i hurtem przesłuchuje przedstawicieli jednej partii. W Gdańsku, pod okiem red. naczelnego Zbigniewa Jasiewicza, powstaje unikalny format propagandowy do wykorzystania w całej spółce TVP SA. Z kolei redaktor naczelny, co też jest w skali spółki doświadczeniem intrygującym, omija szerokim łukiem posiedzenia rady programowej własnej stacji, co wprawia w zakłopotanie prof. Jerzego Młynarczyka, jej przewodniczącego. Za to w komentarzach Radia Gdańsk red. Agnieszka Michajłow, wsparta przez red. Piotra Jaconia z TVN - tego od lustracji własnego dziadka - wytknęła Leszkowi Millerowi, że to SLD blokowało rozkwit demokracji bezpośredniej i dynastyczne kariery prezydenckie w stylu pomorskim. Tymczasem, głupio przyznać, ale to rząd SLD, z niezawodnym PSL u boku, w swoim expose zapowiedział bezpośrednie wybory prezydentów i burmistrzów, a w czerwcu 2002 roku Sejm RP ustawę przegłosował. Na pocieszenie, red. Monika Olejnik też nie wie jaką partię uśmiercił Donald Tusk powołując PO.

 

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież

W obiektywie Macieja Kostuna


2_neptun.jpg

Sport w szkole

Ta witryna korzysta z plików cookie. W ustawieniach swojej przeglądarki internetowej możesz w każdym momencie wyłączyć ten mechanizm. W celu pozyskania dodatkowych informacji na ten temat zobacz informacje o cookies.
OK, zamykam