Nie będzie referendum w sprawie odwołania prezydenta Jacka Karnowskieg... » Stowarzyszenie Mieszkańcy dla Sopotu zebrało blisko 3100 podpisów pod wnioskiem w sprawie referendum... Udany III kwartał dla Grupy Energa. Dystrybucja motorem rozwoju » - Bardzo dobre wyniki trzeciego kwartału pokazują, że wykorzystaliśmy skutecznie wszystkie przewagi ... Krzysztof Piekarski: PiS ma plan skrojony nie na jedną kadencję » Z dr Krzysztofem Piekarskim, politologiem, pracownikiem naukowo-dydaktycznym w Zakładzie Teorii Poli... Paweł Braun: Dobrze jak od czasu do czasu pewne epoki zamykamy i otwie... » Rozmowa z Pawłem Braunem, dyrektorem Wojewódzkiej i Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Josepha Conr... W TVP3 o konflikcie w Operze Bałtyckiej: trzeba szukać porozumienia i ... » TVP3 Gdańsk w programie „Pomorze Samorządowe” zajęła się palącym konfliktem w Operze Bałtyckiej. Pie... Gdyński magistrat broni się przed udostępnieniem nagrań obrad rajców » Dzień obrad rady miejskiej to każdego miesiąca w roku ważny dzień dla mieszkańców miast. Wtedy właśn... Dobra zmiana w dyskusji Instytutu Debaty Publicznej » Na Wydziale Nauk Społecznych Uniwersytetu Gdańskiego odbyła się kolejna merytoryczna dyskusja, tym r... Młodzi dyskutowali o sztuce budowania wizerunku » Sztuka budowania wizerunku była myślą przewodnią Aeropagu Młodych, który odbył się w Zespole Szkół Ł... A. Jaworski wiceprezesem Polskiego Cukru » Andrzej Jaworski, b. członek zarządu PZU SA, został powołany na stanowisko wiceprezesa zarządu Krajo... Dlaczego Dąbrowszczacy powinni zniknąć jako patroni ulicy w Gdańsku » Ze sfery publicznej powinny zniknąć nazwiska i pseudonimy osób oraz nazwy organizacji niosących za s...
Reklama

Ocena użytkowników: / 3
SłabyŚwietny 
niedziela, 19 października 2014 17:54

Gdański Klub Biznesu obchodził 20.lecie istnienia. Z tej okazji zagrał Adam Makowicz i podano winniczki. Jeden z założycieli, Andrzej Ubertowski, wtedy Polnord, opowiedział o historii klubu, którego obecnym szefem, już drugą kadencję, jest Jan Zarębski, a przed nim funkcję tę pełnili Edward Lipski, Piotr Soyka, Zbigniew Markowski i Józef Jasieniecki. Byli szefowie wchodzą w skład rady klubu, który został powołany, by integrować środowisko pomorskiego biznesu, lobbować na rzecz tworzenia dobrego klimatu dla przedsiębiorczości, zabiegać o dobre prawo gospodarcze i wspierać swoich członków. Wśród założycieli byli m.in. Ryszard Ferworn – Centromor, Piotr Soyka – GSR, Edward Lipski – Elektromontaż, Włodzimierz Dyrka - Rafineria Gdańska, Andrzej Karnabal – Chipolbrok, Jerzy Mrozowicki – Baltona/Heros, Piotr Śliwicki – Hestia. Dziś w klubie jest 116 członków.

 

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież

W obiektywie Macieja Kostuna


2_neptun.jpg

Sport w szkole

Ta witryna korzysta z plików cookie. W ustawieniach swojej przeglądarki internetowej możesz w każdym momencie wyłączyć ten mechanizm. W celu pozyskania dodatkowych informacji na ten temat zobacz informacje o cookies.
OK, zamykam