Dama z bursztynem za 18 450 zł » Kancelaria prezydenta zapłaciła za nowe insygnia władzy prezydent Aleksandry Dulkiewicz 18 450 zł. Z... Magdalena Adamowicz rozpoczyna listem swoją kampanię wyborczą » Magdalena Adamowicz w ciągu dwóch miesięcy jakie minęły od tragicznej śmierci jej męża wyrosła na wa... Tadeusz Cymański: Urna prawdę nam powie » Z posłem Tadeuszem Cymańskim (Solidarna Polska), europosłem w latach 2009-2014 rozmawia Artur S. Gór... 979 kandydatów do Rad Dzielnic » 24 marca zostaną wybrane Rad Dzielnic na lata 2019-2023 w 34 dzielnicach Gdańska. Do Miejskiej Komi... 25. Targi Akademia » W ramach Święta Uniwersytetu Gdańskiego odbyły się Targi AKADEMIA oraz DNI OTWARTE Uczelni.Targi AKA... Więcej pieniędzy na Pomorzu na endoprotezy i psychiatrię » Dodatkowe prawie 10 milionów złotych pomorski NFZ przeznaczy na wszczepianie endoprotez stawów biodr... Lotos nagrodził pracownice stacji paliw, które uratowały niemowlę » Pracownice stacji paliw Lotos, które uratowały niemowlę, zostały nagrodzone przez władze spółki. Pan... Święto Uniwersytetu Gdańskiego – otwarcie roku jubileuszowego 50-lecia... » 20 marca 2020 roku minie 50 lat od powstania Uniwersytetu Gdańskiego. Dziś to największa uczelnia w ... Teresa Wulnikowska: Przymorze wzdłuż Kołobrzeskiej » Rozmowa z Teresą Wulnikowską, jedyną kandydatką SLD do rad dzielnic w Gdańsku.- Czy mieszkańcy ul.Ko... Pomnik rotmistrza Pileckiego w Gdańsku jeszcze nie stanął, a już jest ... » 15 marca br. Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku otrzymało wydaną w imieniu prezydent Miasta Gdańska...
Reklama
Teresa Wulnikowska: Przymorze wzdłuż Kołobrzeskiej
wtorek, 19 marca 2019 13:46
Teresa Wulnikowska: Przymorze wzdłuż Kołobrzeskiej
Rozmowa z Teresą Wulnikowską, jedyną kandydatką SLD do rad dzielni ...
Trefl zawiódł w ostatnim meczu rundy zasadniczej
sobota, 23 marca 2019 22:18
Trefl zawiódł w ostatnim meczu rundy zasadniczej
Dużą niespodzianką zakończył się ostatni mecz rundy zasadniczej ...

Galeria Sztuki Gdańskiej

Ewy Bogucka Pudlis w malborskim „Szpitalu Jerozolimskim”
wtorek, 05 marca 2019 14:11
Ewy Bogucka Pudlis w malborskim „Szpitalu Jerozolimskim”
Nie często wybieram się na wystawy malarstwa poza granice trójmiejs ...

W obiektywie Macieja Kostuna

Odkrywanie tajemnic spod ogona
środa, 26 lipca 2017 18:30
Odkrywanie tajemnic spod ogona
Solidarność męska powinna mnie powstrzymać od plotek na tematy int ...

Sport w szkole

Finały zawodów lekkoatletycznych
poniedziałek, 30 kwietnia 2018 17:19
Finały zawodów lekkoatletycznych
Gdański Zespół Schronisk i Sportu Szkolnego zaprasza do udziału w ...
Gala Wiedeńska w Sali Koncertowej NOT
wtorek, 15 stycznia 2019 17:44
Gala Wiedeńska w Sali Koncertowej NOT
9 marca w Gdańsku Sali Koncertowej NOT, ul. Rajska 6, odbędzie się ...
Rumia miastem sportu. Plebiscyt na sportowców, trenerów i działaczy 25-lecia
niedziela, 24 lutego 2019 16:54
Rumia miastem sportu. Plebiscyt na sportowców, trenerów i działaczy 25-lecia
Gala Sportu w Hali widowiskowo-sportowej MOSiR Rumia 22 lutego br., po ...
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
poniedziałek, 10 kwietnia 2017 18:04
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
Fundacja „Mater Dei”, ta sama dzięki której w dużej mierze powr ...

Podwójny tydzień korzyści w Polnordzie

Ocena użytkowników: / 3
SłabyŚwietny 
poniedziałek, 17 listopada 2014 17:58

altOd 17 listopada do końca miesiąca na klientów czekają atrakcyjne promocje przy zakupie mieszkania od Polnordu. W listopadzie specjalna oferta trwa dwukrotnie dłużej niż dotychczas.


Nowy pakiet promocji, przygotowany przez Polnord, jest odpowiedzią dewelopera na zapotrzebowanie klientów. Co miesiąc, podczas tygodnia korzyści, Polnord prezentował nowe, atrakcyjne oferty, które cieszyły się dużym powodzeniem. Dlatego w tym miesiącu wyjątkowe  promocje zostały przygotowane we wszystkich inwestycjach, a tydzień korzyści - wydłużony dwukrotnie.


- Widzimy zwiększone zainteresowanie naszymi inwestycjami i wprowadzamy promocje, które ułatwią klientom podjęcie decyzji o wyborze mieszkania. Tylko do końca roku jest możliwość uzyskania kredytu z bardzo niskim wkładem własnym, w dodatku atrakcyjnie oprocentowanego, dlatego to dobry moment na kupienie własnego lokalu - powiedział Tomasz Sznajder, wiceprezes zarządu Polnordu.


Na osiedlu Dwa Potoki, popularnej inwestycji mieszkaniowej przy ulicy Guderskiego w Gdańsku Południe, nowe mieszkania można kupić w cenie od 4100 zł brutto/m2 a miejsce postojowe jest oferowane gratis. Przy zakupie lokalu powyżej 60 m2 klient płaci za drugie miejsce postojowe tylko połowę ceny.


Na nowoczesnym osiedlu Dwa Tarasy w dzielnicy Ujeścisko, mieszkania kosztują od 4700 zł brutto/m2. W tej inwestycji miejsce postojowe oferowane jest z rabatem do 25 %, przy czym część upustu można wykorzystać na obniżenie ceny kupowanego mieszkania.


Gdyńska inwestycja Polnordu Brama Sopocka to kameralne osiedle ekskluzywnych budynków przy  jednej z najciekawszych gdyńskich lokalizacji – ulicy Sopockiej. Tu nowe mieszkania kosztują od 5750 zł brutto/m2 a miejsce postojowe oferowane jest gratis. Przy zakupie lokalu powyżej 70 m2 na drugie miejsce postojowe Polnord przyznaje rabat 50%.


W październiku Polnord wprowadził do oferty program „Wykończenie w cenie M”, który umożliwia sfinansowanie kredytem hipotecznym wykończenia mieszkania pod klucz. Ta przygotowana we współpracy z renomowanymi firmami wnętrzarskimi oferta pozwala klientom zaoszczędzić czas i pieniądze potrzebne do aranżacji własnego M.


Polnord w październiku odnotował rekordową liczbę sprzedanych mieszkań. Oferta sprzedawanych  przez dewelopera lokali, gotowych do odbioru w 2014 roku, powoli się wyczerpuje. Topnieje też pula cieszących się dużym powodzeniem mieszkań, na które można uzyskać kredyt z dopłatą w ramach rządowego programu MdM.

źródło polnord.pl


Inne artykuły związane z:
Related news items:
Newer news items:
Older news items:
 

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież