Wojciech Lamentowicz: Socjaldemokrata wierzący » Z dr. hab. Wojciechem Lamentowiczem, prawnikiem, b. ambasadorem w Grecji i na Cyprze, wiceprzewodnic... Wszystko za immunitet. Skąd ma pani 450 tys. zł? » Wiosną 2018 przy okazji kolejnych zarzutów związanych z nieujawnieniem przez prezydenta Gdańska 150 ... Radny dzielnicy Chełm walczy o windy na przystankach tramwajowych » Od prawie 2 lat nie działają windy na przystankach tramwajowych Odrzańska i Pohulanka. Zostały wyłąc... Jak nie zmarnować głosu 26 maja? » W niedzielę wybierzemy naszych posłów do Parlamentu Europejskiego, forum debaty politycznej i podejm... Koncert Wojciecha Karolaka w 80. urodziny artysty » Kompozytor, pianista, saksofonista altowy i tenorowy, jeden z najwybitniejszych muzyków jazzowych w ... NFZ i PFRON podpisały porozumienie o współpracy » W gabinecie dyrektora Narodowego Funduszu Zdrowia w Gdańsku podpisano porozumienie pomiędzy Oddziałe... W sprawie piramidy finansowej Amber Gold: Winni! » Dzisiaj rozpoczęło się odczytywanie w gdańskim Sądzie Okręgowym sentencji wyroku na Marcina P. i jeg... W słońcu i deszczu "Wiosna w ogrodzie" bije frekwencyjny rekord » 17. Ogólnopolska Wystawa Ogrodnicza połączona z kiermaszem "WIOSNA W OGRODZIE" przeszła do historii.... Małgorzata Wassermann: Marcin P. nie wymyślił Amber Gold » Z mec. Małgorzatą Wassermann, przewodniczącą Komisji Śledczej do zbadania prawidłowości i legalności... W maju ścieżki prowadzą do Rënku » W połowie maja od lata wszystkie ścieżki miłośników prac ogrodowych prowadzą do Pomorskiego Hurtoweg...
Reklama
Wojciech Lamentowicz: Socjaldemokrata wierzący
piątek, 24 maja 2019 13:25
Wojciech Lamentowicz: Socjaldemokrata wierzący
Z dr. hab. Wojciechem Lamentowiczem, prawnikiem, b. ambasadorem w Grec ...
O finale zadecyduje mecz w Gdyni
czwartek, 23 maja 2019 17:55
O finale zadecyduje mecz w Gdyni
Arka Gdynia nie wykorzystała dwumeczowego prowadzenia w półfinale P ...
Po historycznym sezonie…. LECHIA W EUROPIE
wtorek, 21 maja 2019 10:23
Po historycznym sezonie…. LECHIA W EUROPIE
W miniony weekend polskie drużyny zakończyły sezon 2018/2019. Lechi ...

Galeria Sztuki Gdańskiej

Profesor Pfuhle i jego uczniowie – obraz drugi
wtorek, 14 maja 2019 14:35
Profesor Pfuhle i jego uczniowie – obraz drugi
Niezaprzeczalnym faktem jest przynależność Fritza Pfuhle do narodow ...

W obiektywie Macieja Kostuna

Odkrywanie tajemnic spod ogona
środa, 26 lipca 2017 18:30
Odkrywanie tajemnic spod ogona
Solidarność męska powinna mnie powstrzymać od plotek na tematy int ...

Sport w szkole

Finały zawodów lekkoatletycznych
poniedziałek, 30 kwietnia 2018 17:19
Finały zawodów lekkoatletycznych
Gdański Zespół Schronisk i Sportu Szkolnego zaprasza do udziału w ...
Gdańsk LOTOS Siesta Festival 2019 – Kto? Gdzie? Kiedy?
niedziela, 07 kwietnia 2019 20:22
Gdańsk LOTOS Siesta Festival 2019 – Kto? Gdzie? Kiedy?
Cztery dni, 10 koncertów i siedmioro artystów, Siesta Festival po ra ...
Rumia miastem sportu. Plebiscyt na sportowców, trenerów i działaczy 25-lecia
niedziela, 24 lutego 2019 16:54
Rumia miastem sportu. Plebiscyt na sportowców, trenerów i działaczy 25-lecia
Gala Sportu w Hali widowiskowo-sportowej MOSiR Rumia 22 lutego br., po ...
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
poniedziałek, 10 kwietnia 2017 18:04
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
Fundacja „Mater Dei”, ta sama dzięki której w dużej mierze powr ...

Podwójny tydzień korzyści w Polnordzie

Ocena użytkowników: / 3
SłabyŚwietny 
poniedziałek, 17 listopada 2014 17:58

altOd 17 listopada do końca miesiąca na klientów czekają atrakcyjne promocje przy zakupie mieszkania od Polnordu. W listopadzie specjalna oferta trwa dwukrotnie dłużej niż dotychczas.


Nowy pakiet promocji, przygotowany przez Polnord, jest odpowiedzią dewelopera na zapotrzebowanie klientów. Co miesiąc, podczas tygodnia korzyści, Polnord prezentował nowe, atrakcyjne oferty, które cieszyły się dużym powodzeniem. Dlatego w tym miesiącu wyjątkowe  promocje zostały przygotowane we wszystkich inwestycjach, a tydzień korzyści - wydłużony dwukrotnie.


- Widzimy zwiększone zainteresowanie naszymi inwestycjami i wprowadzamy promocje, które ułatwią klientom podjęcie decyzji o wyborze mieszkania. Tylko do końca roku jest możliwość uzyskania kredytu z bardzo niskim wkładem własnym, w dodatku atrakcyjnie oprocentowanego, dlatego to dobry moment na kupienie własnego lokalu - powiedział Tomasz Sznajder, wiceprezes zarządu Polnordu.


Na osiedlu Dwa Potoki, popularnej inwestycji mieszkaniowej przy ulicy Guderskiego w Gdańsku Południe, nowe mieszkania można kupić w cenie od 4100 zł brutto/m2 a miejsce postojowe jest oferowane gratis. Przy zakupie lokalu powyżej 60 m2 klient płaci za drugie miejsce postojowe tylko połowę ceny.


Na nowoczesnym osiedlu Dwa Tarasy w dzielnicy Ujeścisko, mieszkania kosztują od 4700 zł brutto/m2. W tej inwestycji miejsce postojowe oferowane jest z rabatem do 25 %, przy czym część upustu można wykorzystać na obniżenie ceny kupowanego mieszkania.


Gdyńska inwestycja Polnordu Brama Sopocka to kameralne osiedle ekskluzywnych budynków przy  jednej z najciekawszych gdyńskich lokalizacji – ulicy Sopockiej. Tu nowe mieszkania kosztują od 5750 zł brutto/m2 a miejsce postojowe oferowane jest gratis. Przy zakupie lokalu powyżej 70 m2 na drugie miejsce postojowe Polnord przyznaje rabat 50%.


W październiku Polnord wprowadził do oferty program „Wykończenie w cenie M”, który umożliwia sfinansowanie kredytem hipotecznym wykończenia mieszkania pod klucz. Ta przygotowana we współpracy z renomowanymi firmami wnętrzarskimi oferta pozwala klientom zaoszczędzić czas i pieniądze potrzebne do aranżacji własnego M.


Polnord w październiku odnotował rekordową liczbę sprzedanych mieszkań. Oferta sprzedawanych  przez dewelopera lokali, gotowych do odbioru w 2014 roku, powoli się wyczerpuje. Topnieje też pula cieszących się dużym powodzeniem mieszkań, na które można uzyskać kredyt z dopłatą w ramach rządowego programu MdM.

źródło polnord.pl


Inne artykuły związane z:
Related news items:
Newer news items:
Older news items:
 

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież