Marsz Równości po raz czwarty przeszedł ulicami Gdańska » O godz. 15. przy Teatrze Szekspirowskim rozpoczął się czwarty Marsz Równości. W przejściu ulicami Gd... Forum Gdańsk otwarte » Bez przemówień i pompy, po prostu otwarto drzwi i wpuszczono ludzi. Tak wyglądało otwarcie Forum Gda... Krzysztof Dośla: Gdańskie zyski na eksport » Z Krzysztofem Doślą, przewodniczącym Zarządu Regionu Gdańskiego NSZZ „Solidarność” rozmawia Artur S.... K. Płażyński: Woda gdańska i zyski gdańskie » Sprzedaż wody w Gdańsku, przy braku konkurencji – to wydawałoby się działalność najprostsza z możliw... Milionerzy prezydenta - hojność gdańska » Kolejny dobry rok w portfelach urzędników miejskich z bezpośredniego otoczenia prezydenta Gdańska. D... Radna Wirska pyta prezydenta o awarię w Przepompowni Ścieków Ołowianka » Anna Wirska, radna PiS w Radzie Miasta Gdańska, złożyła do prezydenta Pawła Adamowicza interpelację ... Rejs Niepodległości „Daru Młodzieży” » Legendarny żaglowiec „Dar Młodzieży” rozpoczął rejs dookoła świata dla uczczenia setnej rocznicy odz... Dwa zawiadomienia do prokuratury w związku ze sprawą działki radnego Z... » W związku ze sprawą bezprzetargowej transakcji pomiędzy Miastem Gdańskiem, a radnym Platformy Obywat... Mirosław Zdanowicz zrzekł się mandatu radnego, ale jednak to rozważy » Po nagłośnieniu sprawy prowadzenia przez Mirosława Zdanowicza działalności gospodarczej na działce n... IV Wojewódzka Olimpiada Wiedzy o Świętym Janie Pawle II » IV Wojewódzka Olimpiada Wiedzy o Świętym Janie Pawle II odbyła się w sobotę 19 maja w budynku Gimnaz...
Reklama
Milionerzy prezydenta - hojność gdańska
środa, 23 maja 2018 19:25
Milionerzy prezydenta - hojność gdańska
Kolejny dobry rok w portfelach urzędników miejskich z bezpośrednieg ...
Finał Ligi Europy 2020 na Stadionie Energa!
czwartek, 24 maja 2018 15:50
Finał Ligi Europy 2020 na Stadionie Energa!
Po meczach mistrzostw Europy i kadry Polski kolejne wielkie wydarzenie ...

Galeria Sztuki Gdańskiej

Andrzej Piwarski kończy 80 lat
wtorek, 24 kwietnia 2018 09:08
Andrzej Piwarski kończy 80 lat
Związek Polskich Artystów Plastyków w Gdańsku zorganizował wystaw ...

W obiektywie Macieja Kostuna

Odkrywanie tajemnic spod ogona
środa, 26 lipca 2017 18:30
Odkrywanie tajemnic spod ogona
Solidarność męska powinna mnie powstrzymać od plotek na tematy int ...

Sport w szkole

Finały zawodów lekkoatletycznych
poniedziałek, 30 kwietnia 2018 17:19
Finały zawodów lekkoatletycznych
Gdański Zespół Schronisk i Sportu Szkolnego zaprasza do udziału w ...
Gdańsk Lotos Siesta Festival 2018 - święto muzyki, śpiewu, wiatru, morza i… przygody
poniedziałek, 09 kwietnia 2018 20:49
Gdańsk Lotos Siesta Festival 2018 - święto muzyki, śpiewu, wiatru, morza i… przygody
Siesta Festival po raz kolejny zagości w Gdańsku. Wystąpią gwiazdy ...
30 lat od pielgrzymki na Wybrzeże Wojewódzka Olimpiada Wiedzy o Świętym Janie Pawle II
środa, 14 czerwca 2017 13:58
30 lat od pielgrzymki na Wybrzeże Wojewódzka Olimpiada Wiedzy o Świętym Janie Pawle II
12 czerwca w Gimnazjum w Kosakowie (woj. pomorskie) odbyła  się Woj ...
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
poniedziałek, 10 kwietnia 2017 18:04
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
Fundacja „Mater Dei”, ta sama dzięki której w dużej mierze powr ...
Ocena użytkowników: / 2
SłabyŚwietny 
wtorek, 25 października 2011 13:36

altGrupa Deweloperska ROBYG w dniach 22-23 października zaprosiła na dni otwarte trzech osiedli w Gdańsku - Lawendowe Wzgórza, Słoneczna Morena, Albatross Towers. Zainteresowani kupnem mieszkania mogli na miejscu uzyskać od przedstawicieli ROBYG wszelkie informacje.


Jedną z inwestycji Grupy ROBYG, która była przez dwa dni dostępna dla odwiedzających był Albatross Towers, który powstaje na Przymorzu.


alt


- To inwestycja, która docelowo ma się składać z pięciu budynków. Zaczęliśmy budowę i sprzedaż apartamentów pierwszego budynku, który będzie miał siedemnaście pięter, w tym dwa pierwsze przeznaczone na centrum biurowo-usługowe. Pod nim będą natomiast dwie kondygnacje hali garażowej. Zakończenie projektu planowane jest na przełomie 2012/2013 roku – tłumaczy Anna Węgrzyn, Dyrektor Sprzedaży ROBYG Oddział Gdańsk. - Albatross Towers to inwestycja dla osób, które szukają lokalu w doskonałej lokalizacji i mogę jeszcze trochę poczekać lub dla tych, którzy chcą zainwestować swoje środki. W obu przypadkach naszym argumentem jest świetna relacja jakości do kosztu zakupu. Klienci są zaskoczeni, że przy tak atrakcyjnej inwestycji udało się zachować rozsądną ofertę cenową.

Osoby, które  do 30 listopada zdecydują się na zakup mieszkania, w ramach promocji dostaną gratis miejsce garażowe, o wartości 29 tys. zł brutto. Metraż mieszkań dwupokojowych zaczyna się od 44 metrów wzwyż. W ofercie Grupy ROBYG dostępne są również mieszkania 47 i 54 metrowe, a także mieszkania trzypokojowe o metrażu 60, 63 i 64 m kw. Do nabycia są jeszcze ostatnie kawalerki w cenie od 196 tysięcy złotych.


altBiuro sprzedaży Albatross Towers mieszczące się przy inwestycji przy Al. Rzeczypospolitej 4 (niedaleko REAL-a) jest otwarte od poniedziałku do piątku w godzinach 9-18, a w sobotę w godz. 10-15.

Tomasz Łunkiewicz

Related news items:
Newer news items:
Older news items:
 

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież