ERGO ARENA na dłużej z ERGO Hestią » Ponad 500 imprez i niemal 2 miliony widzów – to najważniejsze liczby dotyczące ERGO ARENY po 5 latac... Dwa marsze w sobotę przejdą przez Gdańsk » Marsz Równości oraz kontrmanifestacja Obozu Narodowo-Radykalnego – te dwie grupy będą maszerować w s... Oświadczenie klubu radnych Platforma Obywatelska RP w Radzie Miasta Gd... » Oświadczenie klubu radnych PO RP w sprawie wypowiedzi dot. Tadeusza Mazowieckiego na czwartkowej Rad... Obowiązuje jedna wersja historii - ta akceptowana przez partię władzy » Czy prezydent Gdańska, miasta Wolności i Solidarności Paweł Adamowicz groził radnej PiS, byłej polit... Rekonstruują klimat sprzed tysiąca lat by wiedzieć co nas czeka » Jak zmieniał się klimat w północnej Polsce na przestrzeni ostatnich 10 wieków i co nas czeka w klima... Monika Grzelak: Tańca nigdy nie było za dużo » Rozmowa z Moniką Grzelak, założycielką Akademii Tańca Dance Avenue Monika Grzelak i agencji artystyc... Kozłowski: Jest dobra okazja by zbudować inne relacje w polityce » Z Janem Kozłowskim, byłym prezydentem Sopotu i marszałkiem woj. pomorskiego, byłym europosłem i lide... Jaworski: Andrzej Duda wysoko podniósł poprzeczkę politykom » Z Andrzejem Jaworskim, posłem i liderem PiS w okręgu gdańskim rozmawia Artur S. Górski- Prawo i Spra... Były minister Sławomir Nowak na okresie próbnym » Sąd  Okręgowy w Warszawie w postępowaniu odwoławczym uchylił wyrok w sprawie nieprawdziwego oświadcz... Maciej Zieniuk: Zainspirowała mnie Erin Brockovich » Rozmowa z Maciejem Zieniukiem, założycielem i dyrektorem Biura Pomocy Powypadkowej Prometeusz- Od ja...
Bogata oferta trójmiejskich deweloperów

Szukający mieszkania w Gdańsku w drugiej połowie 2014 roku będą mieli w czym wybierać. W Gdańsku trw...

więcej

Ekolan: Gdzie zamieszkać w Trójmieście?

Mieszkania dla młodych w atrakcyjnej cenie, a także takie, w których najważniejsza są wygodna lokali...

więcej

Targi mieszkaniowe pod znakiem premierowych inwestycji - GALERIA

Olbrzymim zainteresowaniem cieszyły się Targi Mieszkań i Domów. Imprezę zorganizowaną przez Nowy Adr...

więcej

Pełna oferta pomorskich deweloperów - GALERIA

W ERGO Arena obyła się pierwsza edycja targów Nowy Dom Nowe Mieszkanie. Imprezę zorganizowaną przez ...

więcej

 • Bogata oferta trójmiejskich deweloperów

  piątek, 25 lipca 2014 19:45
 • Ekolan: Gdzie zamieszkać w Trójmieście?

  czwartek, 19 lutego 2015 19:34
 • Targi mieszkaniowe pod znakiem premierowych inwestycji - GALERIA

  niedziela, 22 lutego 2015 21:13
 • Pełna oferta pomorskich deweloperów - GALERIA

  poniedziałek, 02 marca 2015 11:17

Ocena użytkowników: / 0
SłabyŚwietny 
środa, 21 grudnia 2011 19:25

altMieszkania dwu i trzypokojowe o pow.50÷70m2 oraz dwupoziomowe o powierzchni 110÷118m2, atrakcyjnie położone w Gdańsku w rejonie ulic Bądkowskiego/Powstańców Warszawskich w cenie 5200zł/m2 buduje Patronacka Spółdzielnia Mieszkaniowa.


W przypadku mieszkań dwupoziomowych, drugi poziom w obniżonej cenie 50% stawki podstawowej. Budynki jednoklatkowe, 20-mieszkaniowe, trzypiętrowe z windą i komórką lokatorską. Istnieje możliwość zakupu miejsca postojowego na poziomie piwnicy w cenie 30.000zł. Ilość miejsc postojowych ograniczona.


alt
Informacji udziela sekretariat Patronackiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Gdańsku ul.Kartuska 149, tel.58 302-96-19, 302-07-13, e-mail: sekretariat@patronacka.gda.pl

 

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież

Galeria Sztuki Gdańskiej


kapusta_810.jpg

Sport w Szkole

Ta witryna korzysta z plików cookie. W ustawieniach swojej przeglądarki internetowej możesz w każdym momencie wyłączyć ten mechanizm. W celu pozyskania dodatkowych informacji na ten temat zobacz informacje o cookies.
OK, zamykam