Arwid Żebrowski otrzymał poparcie Andrzeja Jaworskiego » W piątek 20 września Arwid Żebrowski, kandydat na posła Sejmu RP z listy Prawa i Sprawiedliwości otr... Andrzej Kobylarz: Obywatel jest jak ciuch w wirówce » Z posłem Andrzejem Kobylarzem, z Klubu parlamentarnego Kukiz 15, kandydatem PSL-Koalicji Polskiej do... Energa z nagrodą na Energatab 2019 » Należąca do Grupy Energa spółka Energa Invest została uhonorowana Pucharem Prezesa Polskiego Towarzy... Dzień Seniora w Stacji Orunia GAK » Stacja Orunia GAK i Teatr GAK serdecznie zapraszają na Dzień Seniora. W niedzielę 29 września od god... Zakończenie sezonu spławikowego Koła PZW Nr 4 Gdańsk-Portowa » Zawody zakończenia sezonu spławikowego w Koła PZW Nr 4 Gdańsk-Portowa rozegrane zostały w sobotę 14 ... Co było w kuferku pradziadka - prokurator stawia zarzuty teściowej pre... » Prokuratura Krajowa postawiła kolejne zarzuty Janinie A., teściowej b. prezydenta Gdańska. Śledczy n... Województwo pomorskie zyska 11 karetek pogotowia ratunkowego » 16 września Podsekretarz Stanu w Ministerstwie Zdrowia Maciej Miłkowski podpisał umowy o dofinansowa... Senackie duety na Pomorzu - powtórki z 2015 bez SLD » Tylko 14 osób będzie ubiegać się o mandat senatora w 6 pomorskich okręgach wyborczych. Miejsce w sen... Kobylarz - Szadółki trują, Kowalczuk - rezygnacja z węgla » „2050 Polska dla Pokoleń. Jaką przyszłość wybierzesz?” to temat debaty przedwyborczej zorganizowanej... Odsłonięto pomnik rotmistrza Pileckiego » Przed Muzeum II Wojny Światowej odsłonięto pomnik rotmistrza Witolda Pileckiego. W uroczystości wzię...
Reklama
Co było w kuferku pradziadka - prokurator stawia zarzuty teściowej prezydenta Gdańska
środa, 18 września 2019 20:04
Co było w kuferku pradziadka - prokurator stawia zarzuty teściowej prezydenta Gdańska
Prokuratura Krajowa postawiła kolejne zarzuty Janinie A., teściowej ...
MRKS uczcił 50-lecie na boisku
sobota, 21 września 2019 16:31
MRKS uczcił 50-lecie na boisku
Mecz MRKS z Drużyną Przyjaciół MRKS-u uczcił jubileusz 50-lecia M ...
Lechia dobiła do czołówki
sobota, 21 września 2019 17:45
Lechia dobiła do czołówki
Lechia wygrała trzeci mecz z rzędu i dobiła do czołówki ligi. Pod ...

Galeria Sztuki Gdańskiej

Artysta z pienińskiej wsi Sromowce Niżne
sobota, 31 sierpnia 2019 18:29
Artysta z pienińskiej wsi Sromowce Niżne
Wysiłkiem wielu życzliwych osób po wielu latach odkryto raz jeszcze ...

W obiektywie Macieja Kostuna

Odkrywanie tajemnic spod ogona
środa, 26 lipca 2017 18:30
Odkrywanie tajemnic spod ogona
Solidarność męska powinna mnie powstrzymać od plotek na tematy int ...

Sport w szkole

Finały zawodów lekkoatletycznych
poniedziałek, 30 kwietnia 2018 17:19
Finały zawodów lekkoatletycznych
Gdański Zespół Schronisk i Sportu Szkolnego zaprasza do udziału w ...
Scena Letnia zaprasza na orłowską plażę
niedziela, 28 lipca 2019 16:38
Scena Letnia zaprasza na orłowską plażę
Aktorzy Teatru Miejskiego im. Witolda Gombrowicza w Gdyni na lato prze ...
Odnowiony Stadion Miejski w Rumi oficjalnie otwarty
sobota, 14 września 2019 17:56
Odnowiony Stadion Miejski w Rumi oficjalnie otwarty
W piątek 13 września br. władze samorządowe Rumi i działacze spor ...
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
poniedziałek, 10 kwietnia 2017 18:04
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
Fundacja „Mater Dei”, ta sama dzięki której w dużej mierze powr ...

The Styles Crash 2011

altOd 20 do 22 maja w Hali Widowisko-Sportowej Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu im. Jędrzeja Śniadeckiego odbędzie się czwarta edycja międzynarodowych zawodów tanecznych The Styles Crash.


Zawody The Styles Crash to priorytetowy projekt tworzony przez ekipę Urban Dance Perspective od 2008 roku.

Pierwsza edycja odbyła się w gdańskim Dworku Artura. To wydarzenie było przełomem w polskim streetdance, wówczas bowiem house, jako kategoria, pojawił się po raz pierwszy na zawodach w naszym kraju. Poza tym stylem walki odbyły się w kategoriach: hip hop newstyle, popping i locking. Zawody sędziowali: Raoul Richardson (Holandia), Paweł „Pablo” Krupa (Polska) oraz Piotr „Temps” Marciszewski (Polska).

Rok później The Styles Crash Gdańsk odbyło się we współpracy z AWFiS Gdańsk. Te zawody pokazały nie tylko wysoki poziom taneczny, ale i niepowtarzalny klimat, który podwyższył poprzeczkę na przyszłość. Sędziami w 2009 roku byli: Niako (Francja), Eszteca Noya (Holandia) oraz Raoul Richardson (Holandia).


altTrzecia edycja The Styles Crash odbyła się w dniach 7 – 9 maja 2010 r. Zawody miały miejsce 8 maja w Hali Widowiskowo Sportowej Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu im. Jędrzeja Śniadeckiego w Gdańsku. Jurorami były światowe autorytety tańca: Henry Link (USA), Shannon Mabra (USA), Damon Frost (USA) oraz Flockey (Niemcy).

Warsztaty z jurorami odbyły się 7 i 9 maja w klubie fitness Akademos. 6 maja odbyły się dwie imprezy dodatkowe, które pozwoliły wszystkim wczuć się w klimat TSC. W studiu tańca DaSoulKids odbyła się dyskusja z sędziami The Styles Crash, a wieczorem w klubie OVO odbyło się oficjalne before party! Pokazami imprezę wzbogaciły dwie ekipy taneczne Co Jest Crew / Wrocław i Enzym Crew / Gdańsk.

W 2011 roku odbędzie się już czwarta edycja zawodów The Styles Crash! Będzie miała ona miejsce w dniach 20-22 maja w nowym, większym obiekcie jeszcze lepiej dostosowanym do potrzeb tancerzy – oczywiście w Gdańsku! Do wiadomości publicznej podaliśmy już trzech sędziów – tak jak i w poprzednich latach są to tancerze z najwyższej światowej półki: Boogaloo Sam (USA), Don Campbell (USA), LOOSE JOINT (USA), HIRO (Japonia) oraz YOSHIE (Japonia).

 

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież