WRDS o tworzeniu jednego krajowego koncernu paliwowego » Dzisiaj w Gdańsku odbędzie się nadzwyczajne posiedzenie Wojewódzkiej Rady Dialogu Społecznego. Zosta... Spotkanie prezydent Gdańska z wiceministrem kultury. Temat: Westerplat... » We wtorek 25 czerwca br. odbędzie się spotkanie prezydent Dulkiewicz z wiceministrem Sellinem. – W z... Andrzej Kobylarz: Na własny akwen nie wypływamy bez zgody Rosjan » Z Andrzejem Kobylarzem, posłem ruchu Kukiz’15, prezesem remontowej stoczni rzecznej, rozmawia Artur ... Kolejny bój o Westerplatte: Specustawa dla muzeum » Sejmowa Komisja Infrastruktury we wtorek 18 czerwca br. przyjęła projekt specustawy o Westerplatte, ... Westerplatte to nie jest własność tylko Gdańska » Stowarzyszenie Idee Solidarności wystosowało list otwarty do prezydent Gdańska Aleksandry Dulkiewicz... Przy Wita Stwosza ma powstać Centrum Sportowe UG » Na terenie Uniwersytetu Gdańskiego przy ul. Wita Stwosza prowadzone są prace rozbiórkowe elementów d... Kurs samoobrony dla kobiet » Stacja Orunia zaprasza na wakacyjną odsłonę kursu samoobrony dla kobiet Combat Self Defense.Na zajęc... Gimnastyka dla seniorów » Przez cały lipiec w Stacji Orunia będzie odbywać się Gimnastyka Dla Seniorów. Zapraszamy osoby powyż... Tadeusz Cymański: Lat zaniedbań nie można zasypać przez kadencję » Z Tadeuszem Cymańskim, posłem Solidarnej Polski (klub parlamentarny PiS), b. europosłem (2009-14) ro... Liberalizm pogrzebowy » W roku 2010, przy konstruowaniu budżetu na rok następny, za rządów premiera Donalda Tuska, gdy nad f...
Reklama
Struk z nagrodą za pracę na rzecz PRL - 18,5 tys. za służbę
poniedziałek, 03 czerwca 2019 14:59
Struk z nagrodą za pracę na rzecz PRL - 18,5 tys. za służbę
Mieczysław Struk, "towarzysz naczelnik Jastarni" w 1988 roku odzyska ...
Udana inauguracja przygotowań do sezonu Arki Gdynia
sobota, 22 czerwca 2019 19:12
Udana inauguracja przygotowań do sezonu Arki Gdynia
Od zwycięstwa Arka rozpoczęła przygotowania do sezonu 2019/20. Zesp ...
Remis Lechii w sparingu z Chojniczanką - wynik
sobota, 22 czerwca 2019 18:56
Remis Lechii w sparingu z Chojniczanką - wynik
W pierwszym przedsezonowym sparingu Lechia Gdańsk zremisowała z I-li ...

Galeria Sztuki Gdańskiej

Boże Ciało 1966 w obiektywie Erazma W. Felcyna
środa, 19 czerwca 2019 16:07
Boże Ciało 1966 w obiektywie Erazma W. Felcyna
Erazm Wojciech Felcyn fotografuje już od blisko 60 lat. Jest członki ...

W obiektywie Macieja Kostuna

Odkrywanie tajemnic spod ogona
środa, 26 lipca 2017 18:30
Odkrywanie tajemnic spod ogona
Solidarność męska powinna mnie powstrzymać od plotek na tematy int ...

Sport w szkole

Finały zawodów lekkoatletycznych
poniedziałek, 30 kwietnia 2018 17:19
Finały zawodów lekkoatletycznych
Gdański Zespół Schronisk i Sportu Szkolnego zaprasza do udziału w ...
Gdańsk LOTOS Siesta Festival 2019 – Kto? Gdzie? Kiedy?
niedziela, 07 kwietnia 2019 20:22
Gdańsk LOTOS Siesta Festival 2019 – Kto? Gdzie? Kiedy?
Cztery dni, 10 koncertów i siedmioro artystów, Siesta Festival po ra ...
Udany Dzień Dziecka w Szkole Podstawowej nr 8 w Rumi
poniedziałek, 03 czerwca 2019 20:00
Udany Dzień Dziecka w Szkole Podstawowej nr 8 w Rumi
Goście, którzy zdecydowali się na przybycie na festyn do Ósemki z ...
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
poniedziałek, 10 kwietnia 2017 18:04
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
Fundacja „Mater Dei”, ta sama dzięki której w dużej mierze powr ...

The Styles Crash 2011

altOd 20 do 22 maja w Hali Widowisko-Sportowej Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu im. Jędrzeja Śniadeckiego odbędzie się czwarta edycja międzynarodowych zawodów tanecznych The Styles Crash.


Zawody The Styles Crash to priorytetowy projekt tworzony przez ekipę Urban Dance Perspective od 2008 roku.

Pierwsza edycja odbyła się w gdańskim Dworku Artura. To wydarzenie było przełomem w polskim streetdance, wówczas bowiem house, jako kategoria, pojawił się po raz pierwszy na zawodach w naszym kraju. Poza tym stylem walki odbyły się w kategoriach: hip hop newstyle, popping i locking. Zawody sędziowali: Raoul Richardson (Holandia), Paweł „Pablo” Krupa (Polska) oraz Piotr „Temps” Marciszewski (Polska).

Rok później The Styles Crash Gdańsk odbyło się we współpracy z AWFiS Gdańsk. Te zawody pokazały nie tylko wysoki poziom taneczny, ale i niepowtarzalny klimat, który podwyższył poprzeczkę na przyszłość. Sędziami w 2009 roku byli: Niako (Francja), Eszteca Noya (Holandia) oraz Raoul Richardson (Holandia).


altTrzecia edycja The Styles Crash odbyła się w dniach 7 – 9 maja 2010 r. Zawody miały miejsce 8 maja w Hali Widowiskowo Sportowej Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu im. Jędrzeja Śniadeckiego w Gdańsku. Jurorami były światowe autorytety tańca: Henry Link (USA), Shannon Mabra (USA), Damon Frost (USA) oraz Flockey (Niemcy).

Warsztaty z jurorami odbyły się 7 i 9 maja w klubie fitness Akademos. 6 maja odbyły się dwie imprezy dodatkowe, które pozwoliły wszystkim wczuć się w klimat TSC. W studiu tańca DaSoulKids odbyła się dyskusja z sędziami The Styles Crash, a wieczorem w klubie OVO odbyło się oficjalne before party! Pokazami imprezę wzbogaciły dwie ekipy taneczne Co Jest Crew / Wrocław i Enzym Crew / Gdańsk.

W 2011 roku odbędzie się już czwarta edycja zawodów The Styles Crash! Będzie miała ona miejsce w dniach 20-22 maja w nowym, większym obiekcie jeszcze lepiej dostosowanym do potrzeb tancerzy – oczywiście w Gdańsku! Do wiadomości publicznej podaliśmy już trzech sędziów – tak jak i w poprzednich latach są to tancerze z najwyższej światowej półki: Boogaloo Sam (USA), Don Campbell (USA), LOOSE JOINT (USA), HIRO (Japonia) oraz YOSHIE (Japonia).

 

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież