SLD po wyborach - tylko emblemat czy... » Czy SLD na Pomorzu to tylko emblemat? Bardzo dobre indywidualne wyniki Joanny Senyszyn, Macieja Koby... Grzegorz Braun: Stworzyłem gdańszczanom możliwość wyboru » Z Grzegorzem Braunem, reżyserem, dokumentalistą, monarchistą, kandydatem na urząd prezydenta RP w 20... Słuchacze poznawali Radio Gdańsk "od kuchni" » Kilkaset osób odwiedził siedzibę Radia Gdańsk podczas Dnia Otwartego rozgłośni.W środę, 13 lutego, R... Niemiecki przedsiębiorca skazany za używanie języka nienawiści wobec P... » Niemiecki przedsiębiorca Hans G., prowadzący firmę w gminie Kosakowo, został skazany za szerzenie i ... Odwiedź Radio Gdańsk podczas Dni Otwartych » 13 i 22 lutego Radio Gdańsk zaprasza na Dni Otwarte. Nie zabraknie spotkań z ciekawymi ludźmi, a po ... Architektura Biedronia - czy "Wiosna" nadeszła? » Partia "Wiosna" Roberta Biedronia, która zorganizowała swoją konwencję na Torwarze i notuje kilkunas... Premier Jan Olszewski dla "Gazety Gdańskiej": Byłem kandydatem neutral... » Fragmenty wywiadu z maja 1997 r. Marka Chorabika i Marka Formeli dla "Gazety Gdańskiej", opublikowan... Troje kandydatów na prezydenta Gdańska » Aleksandra Dulkiewicz, Marek Skiba i Grzegorz Braun zmierzą się w przedterminowych wyborach na prezy... Obchody urodzin Artura Schopenhauera w Stacji Orunia » W piątek 22 lutego 2019 przypada 231. rocznica urodzin Artura Schopenhauera. Tego dnia w Stacji Orun... Wystawa w Oliwskim Ratuszu Kultury » Oliwski Ratuszu Kultury przygotował niezmiernie interesującą wystawę XIX i XX – wiecznego malarstwa ...
Reklama
Premier Jan Olszewski dla
niedziela, 10 lutego 2019 14:11
Premier Jan Olszewski dla
Fragmenty wywiadu z maja 1997 r. Marka Chorabika i Marka Formeli dla " ...
Do sześciu razy sztuka czyli MH Automatyka wreszcie pokonała GKS Tychy
wtorek, 19 lutego 2019 22:33
Do sześciu razy sztuka czyli MH Automatyka wreszcie pokonała GKS Tychy
Rekordowa widownia na trybunach hali Olivia, dobra gra i wygrana gdań ...

Galeria Sztuki Gdańskiej

Wojciech Kossak i gdańscy Czarni Huzarzy
niedziela, 03 lutego 2019 17:03
Wojciech Kossak i gdańscy Czarni Huzarzy
Wojciecha Kossaka z Gdańskiem związała znajomość z Cesarzem Niemi ...

W obiektywie Macieja Kostuna

Odkrywanie tajemnic spod ogona
środa, 26 lipca 2017 18:30
Odkrywanie tajemnic spod ogona
Solidarność męska powinna mnie powstrzymać od plotek na tematy int ...

Sport w szkole

Finały zawodów lekkoatletycznych
poniedziałek, 30 kwietnia 2018 17:19
Finały zawodów lekkoatletycznych
Gdański Zespół Schronisk i Sportu Szkolnego zaprasza do udziału w ...
Gala Wiedeńska w Sali Koncertowej NOT
wtorek, 15 stycznia 2019 17:44
Gala Wiedeńska w Sali Koncertowej NOT
9 marca w Gdańsku Sali Koncertowej NOT, ul. Rajska 6, odbędzie się ...
Św. Jan Bosko patronem Rumi
poniedziałek, 28 stycznia 2019 11:11
Św. Jan Bosko patronem Rumi
W niedzielę 27 stycznia w Sanktuarium Najświętszej Maryi Panny Wspo ...
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
poniedziałek, 10 kwietnia 2017 18:04
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
Fundacja „Mater Dei”, ta sama dzięki której w dużej mierze powr ...

Volvo Drywa dilerem roku

Ocena użytkowników: / 0
SłabyŚwietny 
sobota, 07 maja 2011 13:36

altTrójmiejski diler firma Drywa została uznana przez polską centralę Volvo za najlepszego dilera tej marki w naszym kraju. W badaniach przeprowadzanych w ubiegłym roku doceniono przede wszystkim sprzedaż i jakość obsługi.


Informacja o triumfie w klasyfikacji nadeszła pod koniec kwietnia br. Pracownicy oczekują jeszcze na okolicznościowy puchar.
- Badania miały miejsce w ubiegłym roku, przeprowadzała je zewnętrzna firma na zlecenie Volvo Auto Polska – mówi Piotr Wejman, dyrektor firmy Drywa. – Przy ostatecznej klasyfikacji brano pod uwagę przede wszystkim wielkość sprzedaży jaką generuje diler, dotyczy to zarówno samochodów, jak i części, uzyskany udział w rynku, a także jakość obsługi sprawdzaną przez tzw. tajemniczego klienta, oraz sprzedaż produktów finansowych. Pierwsze miejsce potwierdza  ciężką pracę, jaką w rozwój firmy wkłada cały zespół. Z pewnością umocni to naszą pozycję w strukturach Volvo.


alt


alt


alt


W nich z kolei ostatnio zaszło sporo zmian związanych z nowym chińskim właścicielem. Obawiano się, że znana z nowoczesności i bezpieczeństwa marka Premium zdryfuje w stronę masowego rynku samochodów popularnych. Pierwsze posunięcia i prototypy nowych modeli zaprezentowane min. na ostatniej nowojorskiej wystawie potwierdzają jednak przynależność Volvo do klasy wyższej. Marka ma się nieźle, zwłaszcza w naszym kraju. Volvo jest koncernem, który w tym roku wśród marek Premium odnotował największą sprzedaż. Pod względem dynamiki sprzedaży Volvo jesteśmy w Europie drugim po Szwecji rynkiem.
SI


Inne artykuły związane z:
 

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież