Gdańska pikieta przeciwko faszyzmowi » „Nacjonalizm zabija”, „Stop rasizmowi” – z takimi hasłami pikietowali uczestnicy happeningu, który o... Ostrzał Muzeum II Wojny Światowej » Delegatura CBA w Gdańsku prowadzi, pod nadzorem Prokuratury Okręgowej w Gdańsku, śledztwo dotyczące ... Pomorscy uczniowie dyskutowali o sztucznej inteligencji » Około 300 uczniów z Pomorza wzięło udział w I Pomorskiej Uczniowskiej Konferencji Naukowej "Sztuczna... Oświadczenie Wojewody Pomorskiego » Oświadczenie Wojewody Pomorskiego odnoszące się do przegłosowania w Parlamencie Europejskim rezolucj... Nie będzie referendum w sprawie odwołania prezydenta Jacka Karnowskieg... » Stowarzyszenie Mieszkańcy dla Sopotu zebrało blisko 3100 podpisów pod wnioskiem w sprawie referendum... Udany III kwartał dla Grupy Energa. Dystrybucja motorem rozwoju » - Bardzo dobre wyniki trzeciego kwartału pokazują, że wykorzystaliśmy skutecznie wszystkie przewagi ... Krzysztof Piekarski: PiS ma plan skrojony nie na jedną kadencję » Z dr Krzysztofem Piekarskim, politologiem, pracownikiem naukowo-dydaktycznym w Zakładzie Teorii Poli... Paweł Braun: Dobrze jak od czasu do czasu pewne epoki zamykamy i otwie... » Rozmowa z Pawłem Braunem, dyrektorem Wojewódzkiej i Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Josepha Conr... W TVP3 o konflikcie w Operze Bałtyckiej: trzeba szukać porozumienia i ... » TVP3 Gdańsk w programie „Pomorze Samorządowe” zajęła się palącym konfliktem w Operze Bałtyckiej. Pie... Gdyński magistrat broni się przed udostępnieniem nagrań obrad rajców » Dzień obrad rady miejskiej to każdego miesiąca w roku ważny dzień dla mieszkańców miast. Wtedy właśn...
Reklama

Ocena użytkowników: / 13
SłabyŚwietny 
poniedziałek, 26 września 2016 07:03

altSpadł Misiewicz z nieba.


Gdyby go nie było, Ewa Lieder dalej pisałaby petycje, a po ruinach PO wałęsałyby się głodne hieny.


Na Pomorzu polowanie wypada słabo. Wszędzie dookoła krewni i znajomi króliczków, wianuszek postaci od lat uprawiających pomorską ziemię i zbierających plony. Media grzeczne, bo biedne, władza twarda, bo bogata. Od 26 lat panowie Struk, Adamowicz i Karnowski konsumują publiczne złotówki. W personalnej grze ciągle ta sama talia kart. Jakoś to wszystkim się uleżało.


Dobra zmiana popsuła trójmiejski dostatek. Władze wymieniono nie pytając o zgodę. Jakby w spółkach dziedziczenie było normą, a zmiany ekscesem. Można kopać po kostkach, ale to mało skuteczne. Z cv menedżerów w Enerdze i Lotosie nie wyziera intelektualna bieda i niedostatek kompetencji.


Nikomu nie udało się ukończyć licencjatem szkoły wyższej, nawet bałtyckiej. To panią Lieder musi niepokoić.

Marek Formela


 Inne artykuły związane z:
Related news items:
Newer news items:
Older news items:
 

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież

W obiektywie Macieja Kostuna


2_neptun.jpg

Sport w szkole

Ta witryna korzysta z plików cookie. W ustawieniach swojej przeglądarki internetowej możesz w każdym momencie wyłączyć ten mechanizm. W celu pozyskania dodatkowych informacji na ten temat zobacz informacje o cookies.
OK, zamykam