Wystartowała VI edycja Gdynia E(x)plory Week » W środę, 18 października, w Pomorskim Parku Naukowo-Technologicznym Gdynia rozpoczęła się VI edycja ... Prezesem Sądu Okręgowego w Gdańsku jego były wiceprezes i rzecznik Raf... » Sędzia Rafał Terlecki został powołany przez Ministra Sprawiedliwości na prezesa Sądu Okręgowego w Gd... Pat w gdańskiej komunikacji miejskiej. Kolejna runda rozmów w najbliżs... » 16 października o sytuacji w spółce Gdańskie Autobusy i Tramwaje rozmawiali związkowcy i prezes tej ... Ponad 1000 osób przybyło na I Pomorski Piknik Strzelecki » W niedzielę 15 października 2017 roku odbył się I Pomorski Piknik Strzelecki połączony z festynem ro... Leszek Miller: Prospołeczny program PiS zjednuje tej partii ludzi, któ... » Z Leszkiem Millerem, premierem w latach 2001-04, byłym ministrem pracy i ministrem spraw wewnętrznyc... Zawiadomienie w sprawie podejrzenia popełnienia przestępstwa przez pre... » Andrzej Jaworski, członek zarządu okręgowego PiS i Hubert Grzegorczyk, wiceprezesa Stowarzyszenia my... Babcia Alina – Jubilatka » Alina Kołakowska urodziła się 9 października 1917 roku w Brzeżanach koło Stanisławowa w województwie... Prawo jazdy Skorpiona » Od wyjaśnienia sprawy pomorskiego, seryjnego mordercy „Skorpiona” minęło już przeszło 30 lat. Skala ... Piotr Czauderna: To jest służba publiczna, nie władza książęca » Z prof. n. med. Piotrem Czauderną, radnym klubu PiS w Radzie Miasta Gdańska, chirurgiem, koordynator... Madrycka czkawka prezydenta - konflikt interesów czy kolizja prawna? » Za wyjazd prezydenta Gdańska i jego 3 urzędników do Madrytu ok. 15 tys dolarów zapłaciła "Grupa Saur...
Reklama

Ocena użytkowników: / 2
SłabyŚwietny 
wtorek, 11 kwietnia 2017 17:16

Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa Wydział Studiów Społecznych w Gdańsku, Pomorska Jednostka Towarzystwa Pomocy Głuchoniewidomym oraz Klub Seniora z Nowego Portu zorganizowali przedświąteczne warsztaty plastyczne dla podopiecznych TPG i seniorów z Nowego Portu.- Wydział Studiów Społecznych Wyższej Szkoły Bezpieczeństwa wraz z Towarzystwem Pomocy Głuchoniewidomym i Klubem Seniora w Nowym Porcie zorganizował przed świąteczne warsztaty plastyczne podczas których uczestnicy ozdabiali jajka styropianowe - powiedziała mgr Beata Bączkiewicz, specjalista ds. promocji i kontaktów z otoczeniem Wyższej Szkoły Bezpieczeństwa Wydział Studiów Społecznych w Gdańsku. - Uczestnicy zajęć na styropianowe jajka naklejali bibułę, ozdoby, malowali je.


altaltaltaltOzdabianie pisanek to kolejna akcja zorganizowana przez Wyższej Szkoły Bezpieczeństwa we współpracy z TPG. - Przed świętami Bożego Narodzenia zorganizowaliśmy warsztaty na których uczestnicy ozdabiali bombki, które zawisły na choince przy Fontannie Neptuna.


altaltaltaltTomasz Łunkiewicz
fot. Tomasz Łunkiewicz

Related news items:
Newer news items:
Older news items:
 

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież

W obiektywie Macieja Kostuna


2_neptun.jpg

Aktywne lato z GOKF i ENERGĄ

Ta witryna korzysta z plików cookie. W ustawieniach swojej przeglądarki internetowej możesz w każdym momencie wyłączyć ten mechanizm. W celu pozyskania dodatkowych informacji na ten temat zobacz informacje o cookies.
OK, zamykam