Nowe biuro PiS w Pruszczu » Pomorskie struktury PiS od soboty wzbogaciła się o nowe biuro w Pruszczu Gdańskim. Szefem struktur p... Szkoła z Włocławka z patentem na wygraną w konkursie Energia Młodych » Uczniowie Zespołu Szkół Elektrycznych z Włocławka zwyciężyli w szóstej edycji konkursu Energia Młody... Finaliści Olimpiady Solidarności spotkali się z R. Kwiatkiem, współtwó... » Finaliści IV Olimpiady Solidarności odwiedzili Europejskie Centrum Solidarności, w którym spotkali s... Festiwal Innowacyjnej Edukacji » Na jak długo podczas nauki zapamiętujemy materiał? Bez utrwalenia materiału zazwyczaj jest to jeden ... Biedroń skrada się do SLD? » Prezydent Słupska Robert Biedroń szuka sojuszników na wybory samorządowe 2018. Były polityk SLD sond... Szkolne sztuczki gdańskie - Kokoszki » W siedzibie Regionu Gdańskiego NSZZ „Solidarność” odbyła się konferencja prasowa związku, dotyczącą ... Usamorządowić szkołę oddaną prywatnej spółce » Związkowcy z NSZZ „Solidarność” przedstawili na środowej konferencji prasowej w siedzibie związku ra... Nowe studio TVP 3 - forpoczta wzrostu poziomu telewizji regionalnej » Z udziałem Jacka Kurskiego, prezesa Telewizji Polskiej i Jarosława Sellina, sekretarza stanu w Minis... Wielkanocne śniadanie dla potrzebujących » W Wielką Sobotę, 15 kwietnia, na Targu Węglowym zorganizowane zostało tradycyjne śniadanie wielkanoc... Leszek Miller: Elektorat lewicowy się nie rozpłynął » Z Leszkiem Millerem, premierem w latach 2001-04, byłym ministrem pracy i ministrem spraw wewnętrznyc...
Reklama

Ocena użytkowników: / 2
SłabyŚwietny 
wtorek, 11 kwietnia 2017 17:16

Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa Wydział Studiów Społecznych w Gdańsku, Pomorska Jednostka Towarzystwa Pomocy Głuchoniewidomym oraz Klub Seniora z Nowego Portu zorganizowali przedświąteczne warsztaty plastyczne dla podopiecznych TPG i seniorów z Nowego Portu.- Wydział Studiów Społecznych Wyższej Szkoły Bezpieczeństwa wraz z Towarzystwem Pomocy Głuchoniewidomym i Klubem Seniora w Nowym Porcie zorganizował przed świąteczne warsztaty plastyczne podczas których uczestnicy ozdabiali jajka styropianowe - powiedziała mgr Beata Bączkiewicz, specjalista ds. promocji i kontaktów z otoczeniem Wyższej Szkoły Bezpieczeństwa Wydział Studiów Społecznych w Gdańsku. - Uczestnicy zajęć na styropianowe jajka naklejali bibułę, ozdoby, malowali je.


altaltaltaltOzdabianie pisanek to kolejna akcja zorganizowana przez Wyższej Szkoły Bezpieczeństwa we współpracy z TPG. - Przed świętami Bożego Narodzenia zorganizowaliśmy warsztaty na których uczestnicy ozdabiali bombki, które zawisły na choince przy Fontannie Neptuna.


altaltaltaltTomasz Łunkiewicz
fot. Tomasz Łunkiewicz

Related news items:
Newer news items:
Older news items:
 

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież

W obiektywie Macieja Kostuna


zaba.jpg

Sport w Szkole

Ta witryna korzysta z plików cookie. W ustawieniach swojej przeglądarki internetowej możesz w każdym momencie wyłączyć ten mechanizm. W celu pozyskania dodatkowych informacji na ten temat zobacz informacje o cookies.
OK, zamykam