Kalendarz ZDolnych Oruniaków » 30 aktywnych mieszkańców Oruni jest bohaterami pierwszego dzielnicowego kalendarza, którego premiera... Gdynia nie zrezygnuje z ogni sztucznych podczas miejskiego Sylwestra » Do gdyńskiego magistratu wpłynęło pismo z apelem o rezygnację z używania fajerwerków podczas imprezy... Polska flaga rodziny Gruszkowskich ze Lwowa eksponatem miesiąca Muzeum... » Biało-czerwona flaga przywieziona przez rodzinę Gruszkowskich ze Lwowa jest eksponatem miesiąca Muze... Europejska Karta Ubezpieczenia Zdrowotnego ważna cały rok » Wyjeżdżając na zimowe ferie poza granice Polski warto pamiętać o zabraniu ze sobą Europejskiej Karty... W sobotę odsłonięcie bursztynowego ołtarza w bazylice św. Brygidy » Zagubiona Bursztynowa Komnata z Carskiego Siła to już od lat tylko legenda. Ołtarz w gdańskiej bazyl... Więcej pieniędzy to więcej świadczeń na Pomorzu » Dodatkowe środki finansowe otrzymane na zabiegi z zakresu endoprotezoplastyki, usuwania zaćmy, czy t... Zapłacą 240 tys. zł podatku? Co opowiadała żona prezydenta? » Trzecia rozprawa w procesie Pawła Adamowicza oskarżanego o podawanie nieprawdy w oświadczeniach mają... Piotr Czauderna alarmuje. Chronić przestrzeń Gdańska - koszty budżetu,... » Spór o podział 12 milionów złotych budżetu obywatelskiego - gdzie piaskownica, a gdzie ławki? - odwr... Złoty Krzyż Zasługi dla Andrzeja Jaworskiego » Prezes Stowarzyszenia myGdańsk.pl Andrzej Jaworski został odznaczony Złotym Krzyżem Zasługi. Uroczys... Znikają Dąbrowszczacy. Na Przymorzu będzie ulica Lecha Kaczyńskiego » Z mapy Gdańska znika siedem ulic. Oczywiście nie dosłownie. Wojewoda pomorski Dariusz Drelich rozpor...
Reklama

Ocena użytkowników: / 2
SłabyŚwietny 
wtorek, 11 kwietnia 2017 17:16

Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa Wydział Studiów Społecznych w Gdańsku, Pomorska Jednostka Towarzystwa Pomocy Głuchoniewidomym oraz Klub Seniora z Nowego Portu zorganizowali przedświąteczne warsztaty plastyczne dla podopiecznych TPG i seniorów z Nowego Portu.- Wydział Studiów Społecznych Wyższej Szkoły Bezpieczeństwa wraz z Towarzystwem Pomocy Głuchoniewidomym i Klubem Seniora w Nowym Porcie zorganizował przed świąteczne warsztaty plastyczne podczas których uczestnicy ozdabiali jajka styropianowe - powiedziała mgr Beata Bączkiewicz, specjalista ds. promocji i kontaktów z otoczeniem Wyższej Szkoły Bezpieczeństwa Wydział Studiów Społecznych w Gdańsku. - Uczestnicy zajęć na styropianowe jajka naklejali bibułę, ozdoby, malowali je.


altaltaltaltOzdabianie pisanek to kolejna akcja zorganizowana przez Wyższej Szkoły Bezpieczeństwa we współpracy z TPG. - Przed świętami Bożego Narodzenia zorganizowaliśmy warsztaty na których uczestnicy ozdabiali bombki, które zawisły na choince przy Fontannie Neptuna.


altaltaltaltTomasz Łunkiewicz
fot. Tomasz Łunkiewicz

Related news items:
Newer news items:
Older news items:
 

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież

Galeria Sztuki Gdańskiej


img_0228.jpg

W obiektywie Macieja Kostuna


2_neptun.jpg

Sport w szkole

Ta witryna korzysta z plików cookie. W ustawieniach swojej przeglądarki internetowej możesz w każdym momencie wyłączyć ten mechanizm. W celu pozyskania dodatkowych informacji na ten temat zobacz informacje o cookies.
OK, zamykam