Tajemnica spotkania w Blue City. Karnowski-SKT z ABW w tle » Prokuratura Okręgowa w Gdańsku podjęła po zażaleniu SKT ponownie sprawę wejścia w posiadanie i użyci... Oddział udarowy otwarty po remoncie » Po 12 miesiącach remontu, a właściwie budowy od nowa, otwarto oddział udarowy Szpitala im. Mikołaja ... Społeczność Ormiańska ma swoją siedzibę w Gdańsku » Na uroczystości związane z otwarciem siedziby Ormian w Gdańsku przybył specjalnie z Erywania arcybis... Polacy korzystają z ostatnich tygodni sezonu » Końcówka lata i początek jesieni to czas korzystania z ofert last minute. Polacy coraz chętniej mies... Sportowe Twarze Gdańska - Twarzami AWFiS » Łukasz Przybytek, Paweł Kołodziński, Miłosz Jankowski, Mateusz Biskup, Piotr Myszka - to piątka sp... Nocne burze nad Polską. Trójmiasto szczęśliwie bez ofiar, pomorskie na... » W nocy z piątku na sobotę nad Polską przeszły intensywne burze. W Trójmieście na szczęście skończyło... "Drużba" Karnowskiego » Słabą ma pamięć Jacek Karnowski. Pomawiając działaczy SKT o powiązania rosyjskie - sam zapomniał, że... „Cud nad Martwą Wisłą” w CSW ŁAŹNIA 2 » Piątą edycję festiwalu „Cud nad Martwą Wisłą” adresowana jest do dzieci, młodzieży i dorosłych, któr... Daniel Obajtek: 3 milionowy klient, 448 milionów zysku » Podczas warszawskiej konferencji prasowej Grupy Energa S.A. poinformowano o uzyskaniu 3 milionowego ... Konstytuanta. Pierwsza debata ustrojowa odbędzie się w Gdańsku » Debata, która de facto rozpoczyna merytoryczną dyskusję jak powinna zmieniać się polska ustawa zasad...

Ocena użytkowników: / 2
SłabyŚwietny 
wtorek, 11 kwietnia 2017 17:16

Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa Wydział Studiów Społecznych w Gdańsku, Pomorska Jednostka Towarzystwa Pomocy Głuchoniewidomym oraz Klub Seniora z Nowego Portu zorganizowali przedświąteczne warsztaty plastyczne dla podopiecznych TPG i seniorów z Nowego Portu.- Wydział Studiów Społecznych Wyższej Szkoły Bezpieczeństwa wraz z Towarzystwem Pomocy Głuchoniewidomym i Klubem Seniora w Nowym Porcie zorganizował przed świąteczne warsztaty plastyczne podczas których uczestnicy ozdabiali jajka styropianowe - powiedziała mgr Beata Bączkiewicz, specjalista ds. promocji i kontaktów z otoczeniem Wyższej Szkoły Bezpieczeństwa Wydział Studiów Społecznych w Gdańsku. - Uczestnicy zajęć na styropianowe jajka naklejali bibułę, ozdoby, malowali je.


altaltaltaltOzdabianie pisanek to kolejna akcja zorganizowana przez Wyższej Szkoły Bezpieczeństwa we współpracy z TPG. - Przed świętami Bożego Narodzenia zorganizowaliśmy warsztaty na których uczestnicy ozdabiali bombki, które zawisły na choince przy Fontannie Neptuna.


altaltaltaltTomasz Łunkiewicz
fot. Tomasz Łunkiewicz

Related news items:
Newer news items:
Older news items:
 

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież

Galeria Sztuki Gdańskiej


autoportret-2.jpg

W obiektywie Macieja Kostuna


2_neptun.jpg

Aktywne lato z GOKF i ENERGĄ

Ta witryna korzysta z plików cookie. W ustawieniach swojej przeglądarki internetowej możesz w każdym momencie wyłączyć ten mechanizm. W celu pozyskania dodatkowych informacji na ten temat zobacz informacje o cookies.
OK, zamykam