"Solidarność liny" » Włodarz „miasta z bursztynu” może znaleźć się w obiektywach kamer przed speckomisją śledczą. W 2012 ... Pomorskie SLD rozpoczyna przygotowania do kampanii samorządowej » W środowe południe w siedzibie Pomorskiej Rady Wojewódzkiej SLD w Gdańsku odbyła się konferencja pra... Małgorzata Tarasiewicz: Władze Sopotu interesy mieszkańców stawiają na... » Małgorzata Tarasiewicz, prezeska Stowarzyszenia Mieszkańcy dla Sopotu, bezpartyjna kandydatka na pre... Wprowadzenie sieci szpitali - żeby pacjent przestał być jednostką chor... » Od 1 października szpitale będą funkcjonować w sieci. Na Pomorzu wejdzie do niej 25 placówek. - Dzię... Parlamentarzyści PO wizytowali Pomorze » W ramach Obywatelskich spotkań parlamentarzyści PO spotkali się z przedstawicielami mediów w Sali Wi... Łukasz Hamadyk: Chciałbym, aby PiS był atrakcyjny w Gdańsku jako parti... » Z Łukaszem Hamadykiem, gdańskim radnym Prawa i Sprawiedliwości, rozmawia Patryk Bukowski– Jak Prawo ... Rusza proces prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza. Nie będzie ponownego... » We wrześniu br. Paweł Adamowicz, prezydent Gdańska usłyszy w sądzie odczytywany akt oskarżenia. Spra... Międzynarodowy Tydzień Wiedzy o Osobach Głuchoniewidomych » Okazją do świętowania Międzynarodowego Tygodnia Wiedzy o Osobach Głuchoniewidomych, 26 czerwca - 2 l... Piknik ekologiczny „Wyspa w lesie” w ramach Sobótkowego Święta Jaśkowe... » Ostatni tegoroczny weekend czerwca we Wrzeszczu Górnym obfituje w liczne atrakcje, które zostały zor... Prawie 900 uczniów nagrodzonych w Wielkim Maratonie Czytelniczym » W Europejskim Centrum Solidarności podsumowano kolejną edycję Wielkiego Maratonu Czytelniczego. Nagr...
Reklama

Ocena użytkowników: / 2
SłabyŚwietny 
wtorek, 11 kwietnia 2017 17:16

Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa Wydział Studiów Społecznych w Gdańsku, Pomorska Jednostka Towarzystwa Pomocy Głuchoniewidomym oraz Klub Seniora z Nowego Portu zorganizowali przedświąteczne warsztaty plastyczne dla podopiecznych TPG i seniorów z Nowego Portu.- Wydział Studiów Społecznych Wyższej Szkoły Bezpieczeństwa wraz z Towarzystwem Pomocy Głuchoniewidomym i Klubem Seniora w Nowym Porcie zorganizował przed świąteczne warsztaty plastyczne podczas których uczestnicy ozdabiali jajka styropianowe - powiedziała mgr Beata Bączkiewicz, specjalista ds. promocji i kontaktów z otoczeniem Wyższej Szkoły Bezpieczeństwa Wydział Studiów Społecznych w Gdańsku. - Uczestnicy zajęć na styropianowe jajka naklejali bibułę, ozdoby, malowali je.


altaltaltaltOzdabianie pisanek to kolejna akcja zorganizowana przez Wyższej Szkoły Bezpieczeństwa we współpracy z TPG. - Przed świętami Bożego Narodzenia zorganizowaliśmy warsztaty na których uczestnicy ozdabiali bombki, które zawisły na choince przy Fontannie Neptuna.


altaltaltaltTomasz Łunkiewicz
fot. Tomasz Łunkiewicz

Related news items:
Newer news items:
Older news items:
 

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież

W obiektywie Macieja Kostuna


wp_20170501_12_43_56_pro.jpg

Sport w Szkole

Ta witryna korzysta z plików cookie. W ustawieniach swojej przeglądarki internetowej możesz w każdym momencie wyłączyć ten mechanizm. W celu pozyskania dodatkowych informacji na ten temat zobacz informacje o cookies.
OK, zamykam