Gdynia: Ludzie żyją w strachu - protest przeciwko bezradności państwa... » O gdyńskim Wzgórzu Orlicz-Dreszera znowu zrobiło się głośno, ponownie doszło tam do napaści na miesz... Dodatkowy milion lat życia na Pomorzu w zasięgu ręki » Podczas Gminnych Dni Seniora, odbywających się 16 listopada w Skarszewach, odbyła się inauguracja pi... Medale i odznaczenia z okazji 50-lecia pomorskiego WOPR » Z okazji jubileuszu 50-lecia Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego w Sali Okrągłej Urzędu Marsz... W spór artystów z dyrektorem w Operze Bałtyckiej włączył się rząd » W liście do związkowców wicepremier Piotr Gliński poinformował, że zwrócił się do marszałka Mieczysł... Dowiedz się jak nie dać się rakowi! » O profilaktyce i edukacji dotyczącej raka płuc będą rozmawiać zaproszeni eksperci podczas interdyscy... Prokurator przygląda się madryckiej eskapadzie gdańskich urzędników » Prokuratura Okręgowa w Gdańsku wszczęła śledztwo w sprawie podejrzenia przyjęcia korzyści majątkowyc... Gdańska pikieta przeciwko faszyzmowi » „Nacjonalizm zabija”, „Stop rasizmowi” – z takimi hasłami pikietowali uczestnicy happeningu, który o... Ostrzał Muzeum II Wojny Światowej » Delegatura CBA w Gdańsku prowadzi, pod nadzorem Prokuratury Okręgowej w Gdańsku, śledztwo dotyczące ... Pomorscy uczniowie dyskutowali o sztucznej inteligencji » Około 300 uczniów z Pomorza wzięło udział w I Pomorskiej Uczniowskiej Konferencji Naukowej "Sztuczna... Oświadczenie Wojewody Pomorskiego » Oświadczenie Wojewody Pomorskiego odnoszące się do przegłosowania w Parlamencie Europejskim rezolucj...
Reklama

Ocena użytkowników: / 2
SłabyŚwietny 
czwartek, 14 marca 2013 20:51

altMężczyzna, jego konkubina oraz półtoraroczna córka to ofiary brutalnego morderstwa w mieszkaniu przy ulicy Długiej. - W trakcie swojej wieloletniej pracy w policji nie spotkałem się z zabójstwem tak małego dziecka - wyznał wybrzeze24.pl policjant z wieloletnim stażem w gdańskiej policji.Ciała trojga mieszkańców mieszkania przy ul. Długiej znaleziono około godz. 17.00. Według informacji dziennikarzy radia RMF FM rodzina została zabita poprzez strzał z przyłożenia.

Na miejscu oprócz funkcjonariuszy z wydziału dochodzeniowo-śledczego pracują technicy. Policja nie udziela żadnych informacji o przyczynie śmierci, tożsamości ofiar, czy miejscu zdarzenia.

Dokładną przyczynę zgonów i godzinę zgonu wyjaśnić ma sekcja zwłok, która odbędzie się w piątek.


Okoliczności zabójstwa, strzały z przyłożenia, i jego makabryczność, zabicie półtorarocznego dziecka, zdają się wskazywać na porachunki w światku przestępczym. Zaprzeczają temu informacje policji według, której była to normalna rodzina, która wynajmowała to mieszkanie od kilku lat. Nie potwierdziły się informacje o tym, że zabity mężczyzna był wcześniej karany. Innym powodem zabójstwa mógł być rabunek. Według brata jednej z ofiar z mieszkania zniknęła broń kolekcjonerska.


 Inne artykuły związane z:
Related news items:
Newer news items:
Older news items:
 

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież

Galeria Sztuki Gdańskiej


20150209_180452.jpg

W obiektywie Macieja Kostuna


2_neptun.jpg

Sport w szkole

Ta witryna korzysta z plików cookie. W ustawieniach swojej przeglądarki internetowej możesz w każdym momencie wyłączyć ten mechanizm. W celu pozyskania dodatkowych informacji na ten temat zobacz informacje o cookies.
OK, zamykam