Gdynia: Ludzie żyją w strachu - protest przeciwko bezradności państwa... » O gdyńskim Wzgórzu Orlicz-Dreszera znowu zrobiło się głośno, ponownie doszło tam do napaści na miesz... Dodatkowy milion lat życia na Pomorzu w zasięgu ręki » Podczas Gminnych Dni Seniora, odbywających się 16 listopada w Skarszewach, odbyła się inauguracja pi... Medale i odznaczenia z okazji 50-lecia pomorskiego WOPR » Z okazji jubileuszu 50-lecia Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego w Sali Okrągłej Urzędu Marsz... W spór artystów z dyrektorem w Operze Bałtyckiej włączył się rząd » W liście do związkowców wicepremier Piotr Gliński poinformował, że zwrócił się do marszałka Mieczysł... Dowiedz się jak nie dać się rakowi! » O profilaktyce i edukacji dotyczącej raka płuc będą rozmawiać zaproszeni eksperci podczas interdyscy... Prokurator przygląda się madryckiej eskapadzie gdańskich urzędników » Prokuratura Okręgowa w Gdańsku wszczęła śledztwo w sprawie podejrzenia przyjęcia korzyści majątkowyc... Gdańska pikieta przeciwko faszyzmowi » „Nacjonalizm zabija”, „Stop rasizmowi” – z takimi hasłami pikietowali uczestnicy happeningu, który o... Ostrzał Muzeum II Wojny Światowej » Delegatura CBA w Gdańsku prowadzi, pod nadzorem Prokuratury Okręgowej w Gdańsku, śledztwo dotyczące ... Pomorscy uczniowie dyskutowali o sztucznej inteligencji » Około 300 uczniów z Pomorza wzięło udział w I Pomorskiej Uczniowskiej Konferencji Naukowej "Sztuczna... Oświadczenie Wojewody Pomorskiego » Oświadczenie Wojewody Pomorskiego odnoszące się do przegłosowania w Parlamencie Europejskim rezolucj...
Reklama

Ocena użytkowników: / 2
SłabyŚwietny 
środa, 08 października 2014 13:26

8 komitetów wyborczych zgłosiło listy swoich kandydatów na radnych Miasta Gdańska w wyborach samorządowych, które odbędą się 16 listopada. Zgłoszonych zostało 371 kandydatów na radnych.


W Gdańsku zarejestrowanych zostało 8 komitetów wyborczych. Na listach do 6 okręgów wyborczych znalazło się 371 kandydatów, którzy obecnie przechodzą rejestrację i ich liczba może ulec zmianie. Jak się dowiedzieliśmy w Delegaturze Krajowego Biura Wyborczego w Gdańsku nie wszystkie komitety zgłosiły kandydatów w sześciu okręgach. Według informacji uzyskanych około godz. 15.00 w środę w okręgu nr 1 zarejestrowane były 4 z 7 zgłoszonych list, w okręgu nr 2 - zarejestrowane 2 z 6 zgłoszonych list, w okręgu nr 3 - 2 zarejestrowane z 7 zgłoszonych list, w okręgu nr 4 - 3 zarejestrowane z 6 zgłoszonych list, w okręgu nr 5 - 2 zarejestrowane z 7 zgłoszonych list, a w okręgu nr 6 zarejestrowano 3 z 8 zgłoszonych list. Listy które nie zostały zarejestrowane są sprawdzane i jeśli nie będą zawierały błędów to zostaną zarejestrowane.


Newer news items:
Older news items:
 

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież

Galeria Sztuki Gdańskiej


20150209_180452.jpg

W obiektywie Macieja Kostuna


2_neptun.jpg

Sport w szkole

Ta witryna korzysta z plików cookie. W ustawieniach swojej przeglądarki internetowej możesz w każdym momencie wyłączyć ten mechanizm. W celu pozyskania dodatkowych informacji na ten temat zobacz informacje o cookies.
OK, zamykam